Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LI

QUOTE(knopke* @ 2013 06 27, 13:07)
na, viskas, as jau pakuoju dezes siandien 4u.gif uf, nervai ima, pagalvoju, o jei rimtai muzikantai neves..as kalbu neturiu, tik tiek , kiek reikia..tikiuosi, akd pades mums, nes kitaip- sakes, atliekam kas reikia ir sedim biggrin.gif


Jau kas kas, bet tu tai tikrai neprazusi wink.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ice Ice @ 2013 06 27, 22:02)
Jau kas kas, bet tu tai tikrai neprazusi wink.gif  4u.gif

jetus, kaip smagu, kad taip mastai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na, tikiuosi, akd prasisuksiu
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 27, 21:30)
jetus, kaip smagu, kad taip mastai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif na, tikiuosi, akd prasisuksiu


Jeigu as galvoju, kad pati prasisuksiu tai tu tuo labiau biggrin.gif Aisku gal per gerai apie save mastau, bet man dar visas menesis but drasiai :DDDD

Siandien buvom pas jaunuosius, dar karta aptarem viska. Isvaziuos is skirtingu namu, susitiks prie baznycios, tai man rimtoji pradzia labai supaprasteja, bus lengviau isivaziuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozytiaa @ 2013 06 27, 20:54)
aš tai pakeičiau sudedamąsias dalis, ir pavardės koncervą planuoju perduoti jaunosios broiui, kad pasirūpintų, jog ši pavardė būtų vėl atgaivinta ir mieste vėl bėgiotų -ytė smile.gif

o,kaip fainiai bigsmile.gif

knopke,iskvepk,ikvepk biggrin.gif sekmes kuo didziausios 4u.gif

--------
ka galeciau paskolinti nuotakai,kad turetu KAZKA SKOLINTO? g.gif
Atsakyti
Man tai iškilo klausimas, kokią šukuoseną darytis? Ar jau tokią tikrai svotišką,solidžią? Nes kai svočios niekuo nesiskiria nuo pamergių, nu tai man ir nelabai gražu...Kaip jūs galvojate?
Atsakyti
labas vism smile.gif
konpke > viskas bus ciki piki thumbup.gif
nu kodel nesisikiria sukneles bent jau vis tieks skiriasi smile.gif aš tai prašiau kad man su galbanom padarytu nes nemegstu as prilaižytu sukuosenu ir atrodau as tada su jom doh.gif nei pačiai pažiūrėt nei kitiems parodyt smile.gif
Atsakyti
Gavau keleta megejisku nuotraukyciu tai ikeliau i pastuka viena pasirodyt kaip atrodziau. Visu ugiu tik viena turiu blush2.gif ir ta šonu.
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2013 06 28, 09:44)
Gavau keleta megejisku nuotraukyciu tai ikeliau i pastuka viena pasirodyt kaip atrodziau. Visu ugiu tik viena turiu  blush2.gif  ir ta šonu.



labai gražiai thumbup.gif

Buvo šneka kazkur apie gėles smile.gif ir kažkuri klause apie violetines kalijas prie sukneles violetinės smile.gif ir vat neatsimenu atrašiau ar ne blush2.gif
tai jei pasikartosiu labai nesupykit. Klauiau aš savo draugės sake ne tik jokiu budu ne tokios pačios spalvos kaip sukenlė, Ten kur siuntet nuotrauka su baltom austomom ir violetiniais pakraščiukais ten tinka tik kad nebutu ta puokštė tokia kaip nuotakos galima šiek tiek žalumos daugiau pridėti ir bus liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kritulis: 28 birželio 2013 - 08:52
QUOTE(kritulis @ 2013 06 28, 09:28)
labas vism smile.gif
konpke > viskas bus ciki piki  thumbup.gif nu kodel nesisikiria sukneles bent jau vis tieks skiriasi smile.gif aš tai prašiau kad man su galbanom padarytu nes nemegstu as prilaižytu sukuosenu ir atrodau as tada su jom  doh.gif  nei pačiai pažiūrėt nei kitiems parodyt  smile.gif

Na va, o man labiausiai tinka ištiesinti, lygūs plaukai.. Sugarbanota tai aš jau esu tikra svočia su +5 metais viršaus.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 06 28, 10:05)
Na va, o man labiausiai tinka ištiesinti, lygūs plaukai.. Sugarbanota tai aš jau esu tikra svočia  su +5 metais viršaus.. lotuliukas.gif


smile.gif o m an kirpeja i plaukus dar keleta geliu nori isgti tai as ir galvoju g.gif reikia cia ju man ar ne busiu kaip jaunoji,
Sako pagyvinsim tavo garbanas sukeltas kad neatrodytu kaip varnu lizdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 06 28, 08:39)
Man tai iškilo klausimas, kokią šukuoseną darytis? Ar jau tokią tikrai svotišką,solidžią? Nes kai  svočios niekuo nesiskiria nuo pamergių, nu tai man ir nelabai gražu...Kaip jūs galvojate?

o kam save sendinti mirksiukas.gif tik tam kad nuo pamergių skirtis ...
Darykitės kokia jums tinka ir patinka ir viskas bus thumbup.gif

QUOTE(Lara-klara @ 2013 06 28, 09:44)

wub.gif thumbup.gif

Įmečiau ir aš kelias trumpam blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kritulis @ 2013 06 28, 10:09)
smile.gif o m an kirpeja i plaukus dar keleta geliu nori isgti tai as ir galvoju  g.gif  reikia cia ju man ar ne busiu kaip jaunoji,
Sako pagyvinsim tavo garbanas sukeltas kad neatrodytu kaip varnu lizdas  doh.gif

gėlės gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 06 28, 10:13)

Įmečiau ir aš kelias trumpam  blush2.gif
Papildyta:

gėlės gražu  mirksiukas.gif


Gėlės ir man gražu ale galvoju kaip jaunoji sureguos i svocia gėliu prisisodinusią į plaukus smile.gif nu gal nepyks labai smile.gif

labai gražios nuotraukos, o ta mergytė ir jos suknytė wub.gif kur tokia gauti savo pupai ir aš noriu tokios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kritulis: 28 birželio 2013 - 09:18