Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

[quote=Fishbone,2013 06 19, 15:08]
Praeita tema baigėsi, tai norėjau sukurti nauja smile.gif taip pat, turiu klausimą. Ar galima su 4 ir daugiau skolų pereiti į neakyvaizdinį?smile.gif
[/quote

Reikia klausti metodininkes, ar kaip ten jos dabar vadinasi... Aš pvz norėjau į nuotolines pereiti, tai išvis neleido, nesvarbu kiek skolų
Atsakyti
Sveikos,
gal galite pasidalinti EU konstitucines ir materialines, Tarptautines teises viesosios ir privatines BT IIdalies konspektais? 4u.gif
Taip pat kas bus eu ir tarptautines egze? uzdaviniai ar teorija?
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2014 11 26, 15:18)
Aš rašau iš 2006 vadapalo tarptautinės teisės vadovėlio, 2003 metų netiko, bent prieš 2 ar 3 metus ... aš kasmet uždavinį išsprendžiu,  o egzo neišlaikau,  kitais metais man vėl anuliuoja ir vėl viskas iš naujo biggrin.gif gi neveltui romeris yra mokymosi visą gyvenimą programos dalyvis  lotuliukas.gif


knygeleje ties egzaminu parasyta, kad rasto darbai it TVT galioja 3 metus.
O kodel egzamino neislaikai? Kiek kartu laikei?
Atsakyti
Sveikos merginos, as taip pat einu laikyt po studiju sustabdymo skolas. Tad anais metais gavau laiska is referentes, kad mano rasto darbas iskaitytas. Bet kas cia per naujas kaupiamasis balas? Maniau galiu eiti laikyt is karto. Kalbu apie TVT pas Katuoka. Gal kuri gali konkreciau pasakyt, ir kaip su kitais dalykais: pas mane BT spec skola, ir Civ. spec skola, ar ten irgi ta pati situacija. Dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Labas,

gal galite pasidalinti, kokie Jums buvo civilinės t. spec. d. testo kaupiamajam balui klausimai pas A. Matkevičių? 4u.gif
Rašykit, ką pamenate - nors ką nors . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2015 03 05, 17:26)
Sveikos merginos, as taip pat einu laikyt po studiju sustabdymo skolas. Tad anais metais gavau laiska is referentes, kad mano rasto darbas iskaitytas. Bet kas cia per naujas kaupiamasis balas? Maniau galiu eiti laikyt is karto. Kalbu apie TVT pas Katuoka. Gal kuri gali konkreciau pasakyt, ir kaip su kitais dalykais: pas mane BT spec skola, ir Civ. spec skola, ar ten irgi ta pati situacija. Dekui uz atsakymus  smile.gif



Laikiau BT spec. dalies skolą, tai privalomas yra kaupiamasis balas, kurį sudaro 15 proc. - koliokviumas, ir 35 proc. seminarų lankymas, 50 proc. egzamino vertinimas. Koliokviumą susitarus su dėstytoju parašiau per jo budėjimo laiką, jeigu koliokviumą įskaito tai jau turi 1,5 balo. Iš seminarų gavau - 0, nes jų nelankiau, per vėlai apie juos sužinojau. Egzaminą pavyko išlaikyti - 6, ir galutinis vertinimas viską sudėjus gavosi - 5, dėl ko labai labai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2015 03 02, 14:55)
knygeleje ties egzaminu parasyta, kad rasto darbai it TVT galioja 3 metus.
O kodel egzamino neislaikai? Kiek kartu laikei?

šiemet išsprėsti uždaviniai galioja 3 metus, įskaityti praėjusiais metais, buvo negrįžtamai anuliuoti ... jau kaip mane užkniso tas univeras, nebegaliuuuuu ...
pirmą kartą tikrai gerai parašiau egzaminą, bet jis neįrašė pažymio, tai nebuvo kaip apeliaciją rašyti, antrą kartą jau tikrai neparašiau taip gerai, tai žinoma įrašė knygelėn. Taip llaikymas baigėsi, man su šituo dalyku košmaras nuo pat pradžių ... išsprendžiau uždavinį, užskaitė, parodžiau grupiokei, anoji lygiai taip pat išsprendė, tai mane apkaltino plagiatu ir anuliavo vertinimą, nors logiškai mąstant turėjo anuliuoti tik grupiokei, na bet čia juk teisės mokomės, pasirodo tvt uždavinių negalima niekam rodyti, kaip išsprendei, bet visi kiti jau įvertinti darbai yra viešai prieinami, nu žodžiu, nekenčiu šito univero vien dėl šitos išprotėjusios katedros su arogantišku ponu priešakyje gun_bandana.gif
šiemet jau net neisiu ten, nes bijau, kad kantrybė trūks vieną kartą ....
pasiprašiau pratęsti akademines, tai pratęsė dar metams ir įspėjo, kad tai jau paskutinis kartas ... įstojau 2008 metais, per tą laiką tiek kartų keitėsi studijų tvarka, kad palauksiu rudenio, pažiūrėsim kas naujo bus sugalvota biggrin.gif gal bus parankesnis variantas, neturiu kada aš į seminarus važinėti ir šiaip nesąmonėmis jų užsiimti, kai kasmet viską keičia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2015 03 11, 11:34)
Sveiki,

gal kas galite trumpam laikui paskolinti, išnuomoti ar parduoti S. Katuokos "Tarptautinės teisės šaltiniai", V.Vadapalo "Tarptautinė teisė" knygas? 4u.gif


FB grupėje mačiau pardavinėjant šitas
Atsakyti
Patarkit merginos. Šiemet grįžau į trečią kursą. Neseniai sužinojau, kad reikės parašyti baigiamąjį darbą ir išlaikyti egzaminą. Kai aš stojau, baigiamojo darbo nebuvo. Temas mano dabartiniams grupiokams leido pasirinkti 2kurse. Aš dar neturiu temos. Kur kreipiuosi niekur negaunu atsakymo. Kas man gali paskirti temą ir vadovą? Patarkit:)
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2015 03 30, 22:52)
Patarkit merginos. Šiemet grįžau į trečią kursą. Neseniai sužinojau, kad reikės parašyti baigiamąjį darbą ir išlaikyti egzaminą. Kai aš stojau, baigiamojo darbo nebuvo. Temas mano dabartiniams grupiokams leido pasirinkti 2kurse. Aš dar neturiu temos. Kur kreipiuosi niekur negaunu atsakymo. Kas man gali paskirti temą ir vadovą? Patarkit:)

O pas savo metodininkę nebandėte kreiptis? Ji turėtų atsakyti į visus klausimus arba bent jau nukreipti tinkama linkme.
Atsakyti
Sveikos,
turbūt šansų mažai, bet gal atsiras, kuri mokėsi kriminalistiką šiemet, kaip laisvai pasirenkamą dalyką? Koks dėstytojas šio dalyko buvo?
Ir labai norėčiau paprašyti tų, kurios galėtų pasidalinti konspektais snu.gabriele@yahoo.com
Teisės teorijos
Konstitucinė teisė (Lietuvos)
Politologija

Didelis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Everquens: 05 gegužės 2015 - 11:41
Sveikos,
gal yra laikiusiu BT spec. dali pas Renata Marcinauskaite?gal pamenate kl?

Atsakyti
QUOTE(ausra.rub @ 2015 05 07, 16:23)
Sveikos,
gal yra laikiusiu BT spec. dali pas Renata Marcinauskaite?gal pamenate kl?


Klausimu pas ja galybe,vienas katilas visiems studentams.Papuls bet kas.. As laikiau, is antro karto butent pas ja.Gavau net 7, bet nemazai minejau teismu praktikos..o mokiaus pagrinde is fedosiuko skaidriu.
Atsakyti