Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionys (katalikai, protestantai....)

QUOTE(Yoli @ 2013 08 15, 11:23)
Tikras ir pirminis Dievo vardas, kuriuo JIS pats ir prisistatė yra AŠ ESU,
Išėjimo 3-14 "Dievas tarė Mozei: „AŠ ESU, KURIS ESU. Sakyk izraelitams: ‘AŠ ESU mane siuntė pas jus’ “. "
kitaip JIS YRA - JAHOVA, Jo Sūnaus vardas yra JĖZUS (kas reiškia, JAHOVA GELGĖTOJAS)
Tiesa yra viena - Jėzus Kristus.
Jono 14-6 "Jėzus jam sako: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane. "
Durys ir vartai yra Jėzus ir tikėjimas į Jį.
Jono 10-9 " Aš esu vartai. Jei kas įeis per mane, bus išgelbėtas. Jis įeis ir išeis ir ganyklą sau ras. "


Tai jeigu į Dievą kreipsiesi Krišnos vardu arba Alacho vardu, tai jau pas Dievą nepakliūsi? Ir Jūs sakote, kad kelias ir tiesa viena - krikščionybė? Ir durys vienos - tik per katalikų religiją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 15 rugpjūčio 2013 - 10:56
Aš sakau tai kas parašyta Biblijoj. Ir aš tikiu tuo.

Taip krikščionybė.
Katalikybe tai dar viena religija, kuri labai iškraipo Dievo žodį. Pvz šiandienos šventė.. Aš niekur biblijoj neradau, kad Dievas nurodytų tokią šventę švęsti ir juo labiau tokia diena nenurodyta taip pat.

Turėti kitų Dievų yra nuodėmė. Daug negandų žmonės patyrė dėl tikėjimo į kitus dievus. Dievas yra pavydus, labai..
Žmonės, bus teisiami teismo dieną. Tie kurie nežino įstatymo, bus teisiami pagal širdį. Gaila nepamenu kurioje vietoje tai aprašyta smile.gif Ir teisiami bus visi žmonės. Taigi ir tie kurie tiki į alachą..




QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 15, 10:47)
Tai jeigu į Dievą kreipsiesi Krišnos vardu arba Alacho vardu, tai jau pas Dievą nepakliūsi? Ir Jūs sakote, kad kelias ir tiesa viena - krikščionybė? Ir durys vienos - tik per katalikų religiją?

Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 15, 15:20)
Aš sakau tai kas parašyta Biblijoj. Ir aš tikiu tuo.

Taip krikščionybė.
Katalikybe tai dar viena religija, kuri labai iškraipo Dievo žodį. Pvz šiandienos šventė.. Aš niekur biblijoj neradau, kad Dievas nurodytų tokią šventę švęsti ir juo labiau tokia diena nenurodyta taip pat.

Turėti kitų Dievų yra nuodėmė. Daug negandų žmonės patyrė dėl tikėjimo į kitus dievus. Dievas yra pavydus, labai..
Žmonės, bus teisiami teismo dieną. Tie kurie nežino įstatymo, bus teisiami pagal širdį. Gaila nepamenu kurioje vietoje tai aprašyta smile.gif Ir teisiami bus visi žmonės. Taigi ir tie kurie tiki į alachą..


Pasak Jūsų, diduma Pasaulio žmonijos "paklydę", nes neatsivertę į krikščionybę? Išdidu. O tai, berods, nuodėmė.

O kodėl Jūs tikite tik tuo, kas parašyta Biblijoje, bet netikite tuo, kas parašyta Korane ar Bhagavadgitoje? Krišna taip pat sakė - "atmesk visas religijas ir atsiduok man" (analogija "neturėk kitų Dievų, tik mane vieną)? Kas leidžia Jums manyti, kad viena tiesa tik Biblijoje?

Netikiu, kad Dievas pavydus. Pavydas ne Dieviška savybė. O gal turite citatą iš Biblijos apie pavydą, bet ne tokia "drungną", o aiškiai sakančią, kad Dievas pavydus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 15 rugpjūčio 2013 - 16:51
Kai žmogus esi vis dar Tiesos ieškojime, gali daug ką išbandyti. Atmetu kitas knygas, bet kodėl dabar daug neišsiplėsiu, tiesiog išgyvenu realų Dievo artumą, bendrauju su juo ir žinau.

O dėl pavydumo štai, keletas:
Išėjimo 20:5 "Nesilenk prieš juos ir netarnauk jiems! Nes Aš, Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas, baudžiąs vaikus už tėvų kaltes iki trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia"

Išėjimo 34:14 "Negarbink svetimų dievų, nes Viešpats yra pavydus Dievas."

Jozuės 24:19 "Jozuė tarė: „Jūs negalėsite tarnauti Viešpačiui, nes Jis yra šventas ir pavydus Dievas. Jis neatleis jūsų nusikaltimų ir nuodėmių."

Nahumo 1:2 "Dievas pavydus ir Viešpats keršija. Viešpats keršija ir atlygina savo priešams."


QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 15, 16:50)
Pasak Jūsų, diduma Pasaulio žmonijos "paklydę", nes neatsivertę į krikščionybę? Išdidu. O tai, berods, nuodėmė.

O kodėl Jūs tikite tik tuo, kas parašyta Biblijoje, bet netikite tuo, kas parašyta Korane ar Bhagavadgitoje? Krišna taip pat sakė - "atmesk visas religijas ir atsiduok man" (analogija "neturėk kitų Dievų, tik mane vieną)? Kas leidžia Jums manyti, kad viena tiesa tik Biblijoje?

Netikiu, kad Dievas pavydus. Pavydas ne Dieviška savybė. O gal turite citatą iš Biblijos apie pavydą, bet ne tokia "drungną", o aiškiai sakančią, kad Dievas pavydus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yoli: 15 rugpjūčio 2013 - 17:04
Ačiū už citatas. Skaitau ir.. deja, jose nematau Dievo. Gal čia toks būdas buvo žmones per baimę tarsi supurtyti, priverst nustoti daryti nuodėmes ir atsigręžti į dvasingumą, nes kitap jiems dzin, svarbu tik duona ir žaidimai? Esu linkusi manyti, kad Dievas iš gailestingumo prisiėmė tokį pavyduolio rūstuolio vaidmenį, kad tai sukrėstų žmones, jie išsigąstų tų bausmių, mestu daryt nuodėmes ir bent iš baimės imstų melstis. O malda suminkština žmogaus širdį ir pripildo ją gėrio bei meilės. Bet tai nereiškia, kad pats Dievas iš tiesų yra pavydus.

Dar, manau, kad tiek krikščioniškasis Dievas, tiek Krišna sakė: "neturėk kitų dievų" ir "atmesk visas religijas ir atsiduok man" tam, kad iš tiesų žmogus nesiblaškytų, o eitų vienu keliu arba yra palyginimas su šulinias - nekask daugybės šulinių po truputėlį - kask ir semk vieną, ir tai viso gyvenimo neužteks. Galbūt todėl.

Ir vėlgi grįšiu prie savo pirmojo posto šioje temoje. Tikiu, ir netgi tas tikėjimas virsta apčiuopiamu, kad yra vienas vienintelis Dievas. Ir taip - yra vienintelė Tiesa. Ir kad skirtingi keliai (krikščionybė, islamas, induizmas) veda pas Jį, jeigu yra praktikuojami iš širdies ir su meile.

Matyt, būtų tiek.


QUOTE(Yoli @ 2013 08 15, 18:01)
Kai =mogus esi Tiesos ieškojime, gali daug ką išbandyti. Atmetu kitas knygas, bet kodėl dabar daug neišsiplėsiu, tiesiog išgyvenu realų Dievo artumą, bendrauju su juo ir žinau.

O dėl pavydumo štai, keletas:
Išėjimo 20:5 "Nesilenk prieš juos ir netarnauk jiems! Nes Aš, Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas, baudžiąs vaikus už tėvų kaltes iki trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia"

Išėjimo 34:14 "Negarbink svetimų dievų, nes Viešpats yra pavydus Dievas."

Jozuės 24:19 "Jozuė tarė: „Jūs negalėsite tarnauti Viešpačiui, nes Jis yra šventas ir pavydus Dievas. Jis neatleis jūsų nusikaltimų ir nuodėmių."

Nahumo 1:2 "Dievas pavydus ir Viešpats keršija. Viešpats keršija ir atlygina savo priešams."

Atsakyti
Iš dalies sutinku, tačiau suprasti savo protu ir gauti apreiškimą iš Dievo girdėti ir matyti ką JIS nori pasakyti ar parodyti yra du skirtingi dalykai, o tam, reikia daug bendravimo su JUO, o labiausiai, labiausiai troškimo.
Tarkime galima kreiptis į JĮ kaip į kurėją ir prašyti, kad duotų aiškų supratimą apie visą tikėjimą.
Apie pavydą Dievas kalbėjo daugiau senajame testamente. Naujasis testamentas skelbia naują sandorą, t.y. Jėzų ir JO auką. Ir du pagrindiniai įsakymai, mylėtį Viešpatį ir artimą savo. O Dievas ir yra Meilė smile.gif

Turbūt tiek smile.gif
smagu diskutuoti


QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 15, 17:26)
Ačiū už citatas. Skaitau ir.. deja, jose nematau Dievo. Gal čia toks būdas buvo žmones per baimę tarsi supurtyti, priverst nustoti daryti nuodėmes ir atsigręžti į dvasingumą, nes kitap jiems dzin, svarbu tik duona ir žaidimai? Esu linkusi manyti, kad Dievas iš gailestingumo prisiėmė tokį pavyduolio rūstuolio vaidmenį, kad tai sukrėstų žmones, jie išsigąstų tų bausmių, mestu daryt nuodėmes ir bent iš baimės imstų melstis. O malda suminkština žmogaus širdį ir pripildo ją gėrio bei meilės. Bet tai nereiškia, kad pats Dievas iš tiesų yra pavydus.

Dar, manau, kad tiek krikščioniškasis Dievas, tiek Krišna sakė: "neturėk kitų dievų" ir "atmesk visas religijas ir atsiduok man"  tam, kad iš tiesų žmogus nesiblaškytų, o eitų vienu keliu arba yra palyginimas su šulinias - nekask daugybės šulinių po truputėlį - kask ir semk vieną, ir tai viso gyvenimo neužteks. Galbūt todėl.

Ir vėlgi grįšiu prie savo pirmojo posto šioje temoje. Tikiu, ir netgi tas tikėjimas virsta apčiuopiamu, kad yra vienas vienintelis Dievas. Ir taip - yra vienintelė Tiesa. Ir kad skirtingi keliai (krikščionybė, islamas, induizmas) veda pas Jį, jeigu yra praktikuojami iš širdies ir su meile.

Matyt, būtų tiek.

Atsakyti
QUOTE(jozikvtumane @ 2013 06 26, 23:17)
Nezinau ar nauja tema uzvedziau ar jau tokia buvo. Bet ieskau bendraminciu

Buvo ir ne viena - visų jų baigtis šioje forumo skiltyje deja labai panaši...

Bet jei kas tikrai ieško būtent bendraminčių - yra SM toks Bendraminčių skyrelis mirksiukas.gif , krikščionių būrelį ten rasti nesunku. Iki susitikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 15, 19:52)
Iš dalies sutinku, tačiau suprasti savo protu ir gauti apreiškimą iš Dievo girdėti ir matyti ką JIS nori pasakyti ar parodyti yra du skirtingi dalykai, o tam, reikia daug bendravimo su JUO, o labiausiai, labiausiai troškimo. Tarkime galima kreiptis į JĮ kaip į kurėją ir prašyti, kad duotų aiškų supratimą apie visą tikėjimą. Apie pavydą Dievas kalbėjo daugiau senajame testamente. Naujasis testamentas skelbia naują sandorą, t.y. Jėzų ir JO auką. Ir du pagrindiniai įsakymai, mylėtį Viešpatį ir artimą savo. O Dievas ir yra Meilė smile.gif

Turbūt tiek smile.gif
smagu diskutuoti


smile.gif
Sutinku. Ir smagu abipusiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 15 rugpjūčio 2013 - 19:03
QUOTE(Bertike @ 2013 08 04, 18:00)
Gal galite patarti ka galima padovanoti vienuolei simbolisko?

tą, ką dovanotum draugei. vienuolė-moteris. o kryželių jos ir pačios turi. dar ir jums gali dovanoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 15, 10:47)
Tai jeigu į Dievą kreipsiesi Krišnos vardu arba Alacho vardu, tai jau pas Dievą nepakliūsi? Ir Jūs sakote, kad kelias ir tiesa viena - krikščionybė? Ir durys vienos - tik per katalikų religiją?

Jei vaikų dėl kokių nors priežasčių neaugina tėvai (pvz., tėvai išvykę kuriam laikui į užsienį), tokius vaikus dažnai prižiūri močiutės ar tetos. Bet juk vaikas jų nevadina mamomis. Tik ,,močiute'' ar ,,teta''.

Kitose religijose tikrai yra patraukiančių dalykų, bet juk religija yra visuma, ne fragmentai.

Ir kiek gerai, giliai iš čia esančiųjų pažįstame visus (kad ir tik minėtuosius) tikėjimus, kad galėtume diskutuoti?
Jeigu kas pažįsta induizmą ar musulmonų tikėjimą, nepakankamai giliai išmano krikščionybę, ir atvirkščiai. Tai kokias bendras išvadas mes galime daryti?

Svarbiausia pačiam žmogui atsakyti į klausimą ‒ kas tau svarbu tikėjime. O gyventi visais tikėjimais vargu ar ilgai įmanoma. Ilgainiui vis tiek norėsis eiti į gylį. Nes Dievas ‒ ne vien tik vardas. Jis ir asmuo, su kuriuo bendraujama.

Beje, krikščionys sako, kad pas Dievą (jei kreipeisi į Jį ne Jėzaus vardu) pakliūsi, jei laikeisi 10 Dievo įsakymų. Bet kas bus tas žemiškasis padėjėjas tau pasitikrinti, ar jų laikeisi?
Atsakyti
Neįmanoma pagal 10 Dievo įsakymų patektį pas Dievą. Nėra nė vieno žmogaus be nuodėmės, o mažiausia nuodėmė tai jau į pragarą, ir visa tai yra įstatymas. Bus tų kurie bus teisiami pagal įstatymą.

Romiečiams 2:12 Visi, kurie nusidėjo, neturėdami įstatymo, pražus be įstatymo, o visi, kurie nusidėjo, turėdami įstatymą, bus nuteisti pagal įstatymą.

Ir čia žinoma fragmentas. Svarbiausia, kad Jėzus ir atėjo tam, kad mes būtume išgelbėti, nes pagal įstatymą mes visi nuodėmingi smile.gif

Aš tikiu į GYVĄ DIEVĄ. Esu krikščionė, negaliu tvirtinti, kad žinau viską, manau sužinosime viską tik būdami Danguje.... Bet esu tvirta savo tikėjime ir žinau pakankamai, gaunu nemažai apreiškimu, todėl žinau ką kalbu. Visos mano mintys yra paimtos iš biblijos arba iš Dievo apreiškimo man.



QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 16, 13:07)
Jei vaikų dėl kokių nors priežasčių neaugina tėvai (pvz., tėvai išvykę kuriam laikui į užsienį), tokius vaikus dažnai prižiūri močiutės ar tetos. Bet juk vaikas jų nevadina mamomis. Tik ,,močiute'' ar ,,teta''.

Kitose religijose tikrai yra patraukiančių dalykų, bet juk religija yra visuma, ne fragmentai.

Ir kiek gerai, giliai iš čia esančiųjų pažįstame visus (kad ir tik minėtuosius) tikėjimus, kad galėtume diskutuoti?
Jeigu kas pažįsta induizmą ar musulmonų tikėjimą, nepakankamai giliai išmano krikščionybę, ir atvirkščiai. Tai kokias bendras išvadas mes galime daryti?

Svarbiausia pačiam žmogui atsakyti į klausimą ‒ kas tau svarbu tikėjime. O gyventi visais tikėjimais vargu ar ilgai įmanoma. Ilgainiui vis tiek norėsis eiti į gylį. Nes Dievas ‒ ne vien tik vardas. Jis ir asmuo, su kuriuo bendraujama.

Beje, krikščionys sako, kad pas Dievą (jei kreipeisi į Jį ne Jėzaus vardu) pakliūsi, jei laikeisi 10 Dievo įsakymų. Bet kas bus tas žemiškasis padėjėjas tau pasitikrinti, ar jų laikeisi?
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 16, 14:48)
Aš tikiu į GYVĄ DIEVĄ.

Dar neteko sutikti žmogaus, kuris sakytų, kad tiki mirusį Dievą.
Papildyta:
QUOTE(Yoli @ 2013 08 16, 14:48)
Neįmanoma pagal 10 Dievo įsakymų patektį pas Dievą.

Čia jau Jis spręs, už ką mus pasiims. Mums tik priguli jų laikytis. smile.gif
Atsakyti