Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionys (katalikai, protestantai....)

QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 16, 14:07)
Jei vaikų dėl kokių nors priežasčių neaugina tėvai (pvz., tėvai išvykę kuriam laikui į užsienį), tokius vaikus dažnai prižiūri močiutės ar tetos. Bet juk vaikas jų nevadina mamomis. Tik ,,močiute'' ar ,,teta''.

Kitose religijose tikrai yra patraukiančių dalykų, bet juk religija yra visuma, ne fragmentai.

Ir kiek gerai, giliai iš čia esančiųjų pažįstame visus (kad ir tik minėtuosius) tikėjimus, kad galėtume diskutuoti?
Jeigu kas pažįsta induizmą ar musulmonų tikėjimą, nepakankamai giliai išmano krikščionybę, ir atvirkščiai. Tai kokias bendras išvadas mes galime daryti?

Svarbiausia pačiam žmogui atsakyti į klausimą ‒ kas tau svarbu tikėjime. O gyventi visais tikėjimais vargu ar ilgai įmanoma. Ilgainiui vis tiek norėsis eiti į gylį. Nes Dievas ‒ ne vien tik vardas. Jis ir asmuo, su kuriuo bendraujama.

Beje, krikščionys sako, kad pas Dievą (jei kreipeisi į Jį ne Jėzaus vardu) pakliūsi, jei laikeisi 10 Dievo įsakymų. Bet kas bus tas žemiškasis padėjėjas tau pasitikrinti, ar jų laikeisi?


Aukso žodžiai (apie paryškintą) smile.gif O ir šiaip, neturiu ką daug čia pridurti, nes tikrai sutinku.

Tik dar klausimas kilo. Jūs einate krikščionybės keliu. Aš, tarkime, pasirenku eiti induizmo keliu. Kaip manote, ar iš esmės galima draugystė tarp dviejų skirtgais keliais einančių asmenybių? Ne tai, kad siūlausi Jūms į drauges biggrin.gif bet ar įmanoma realiai žmonėms bendrauti, draugauti nesusiriejant dėl skirtingų Dievo vardų, šventraščių, giesmių ir pn. smile.gif Man tai atrodo, kad dauguma susirietų, apsišauktų, pasistatytų sienas, gerai jeigu tik karas neprasidėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 16 rugpjūčio 2013 - 18:55
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 16, 18:52)
Jūs einate krikščionybės keliu. Aš, tarkime, pasirenku eiti induizmo keliu. Kaip manote, ar iš esmės galima draugystė tarp dviejų skirtgais keliais einančių asmenybių? Ne tai, kad siūlausi Jūms į drauges  biggrin.gif bet ar įmanoma realiai žmonėms bendrauti, draugauti nesusiriejant dėl skirtingų Dievo vardų, šventraščių, giesmių ir pn. smile.gif Man tai atrodo, kad dauguma susirietų, apsišauktų, pasistatytų sienas, gerai jeigu tik karas neprasidėtų.

Draugus renkamės pagal domėjimosi sritis, taigi ir tikėjimą. Gilinant tikėjimą, keičiasi ir draugai.
Bendrauti, aišku, galima ir reikia su įvairiais žmonėmis. Ne tik išklausant kitą, bet ir paliudijant apie savo tikėjimą.
Atsakyti
Aš manau labai svarbu, kai artimieji išpažįsta tą patį Dievą. Nes kitu atveju labai sunku būtų gyventi...
Taip pat galcvočiau. kad bendrauti kaip su pažįstamu/draugu įmanoma, bet artimi santykiai sudėtingi.

QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 16, 18:52)
Aukso žodžiai (apie paryškintą) smile.gif O ir šiaip, neturiu ką daug čia pridurti, nes tikrai sutinku.

Tik dar klausimas kilo. Jūs einate krikščionybės keliu. Aš, tarkime, pasirenku eiti induizmo keliu. Kaip manote, ar iš esmės galima draugystė tarp dviejų skirtgais keliais einančių asmenybių? Ne tai, kad siūlausi Jūms į drauges  biggrin.gif bet ar įmanoma realiai žmonėms bendrauti, draugauti nesusiriejant dėl skirtingų Dievo vardų, šventraščių, giesmių ir pn. smile.gif Man tai atrodo, kad dauguma susirietų, apsišauktų, pasistatytų sienas, gerai jeigu tik karas neprasidėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yoli: 17 rugpjūčio 2013 - 08:04
QUOTE(Yoli @ 2013 08 17, 08:03)
Aš manau labai svarbu, kai artimieji išpažįsta tą patį Dievą. Nes kitu atveju labai sunku būtų gyventi...

Nelengva. Bet mes negalime valdyti kitų žmonių. Suaugęs žmogus atsakingas pats už savo pasirinkimus. Galime tik po truputį aiškinti. Bet kartais ir tai žmogus nepriima. Tiesiog kreipi daugiau dėmesio į kitus dalykus, kurie jungia.
Atsakyti
Labai nelengva, todėl geriausia, kai šituo klausimu požiūris sutampa smile.gif

QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 17, 09:24)
Nelengva. Bet mes negalime valdyti kitų žmonių. Suaugęs žmogus atsakingas pats už savo pasirinkimus. Galime tik po truputį aiškinti. Bet kartais ir tai žmogus nepriima. Tiesiog kreipi daugiau dėmesio į kitus dalykus, kurie jungia.

Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 17, 16:23)
Labai nelengva, todėl geriausia, kai šituo klausimu požiūris sutampa smile.gif

Vargu ar mes visada galime pasirinkti tuos sutampančius požiūrius. Dažnai per tuos nesutampančius požiūrius mes labiausiai bręstame.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 17, 21:57)
Vargu ar mes visada galime pasirinkti tuos sutampančius požiūrius. Dažnai per tuos nesutampančius požiūrius mes labiausiai bręstame.

Sveikos!! Pati uzvedziau tema ir uzmirsau per darbelius smile.gif Viska suskaiciau,kas parasyta. Kaip faina,kad yra forume gyvai tikinciu biggrin.gif
Yoli, sandra kl labai malonu susipazinti(zinoma ir su kitom smile.gif ,kurios iesko Dievo. Yoli labai labai jus suprantu, neturiu kam papriestarauti. Toks yra Viespats! Aleliuja! Kazkaip prisiminiau pirmaja meile Dievu,itikejimo akimirkas beskaitant. Kadangi pries tai buvau isivelus i diskusija apie abortus,kur mamytes skatina juos daryti. Na zinot kaip muse nutreksti. Man asmeniskai tai yra zudymas,nes ir Dievas taip sako. Tai kazkaip viena mamyte nusiunte mane cia,nes esu pasak jos fanatike. Nu ir va netiketai prisiminiau savo uzvesta tema bigsmile.gif vat kaip buna mirksiukas.gif Yoli is kokios tu bendruomenes? Gaila Vilnius. Noretusi ir asmeniskai pabendrauti,nedaug aplink draugu krikscioniu. g.gif O Sandra kl? Net nezinau ka cia dabar ir beparASYTI bigsmile.gif kolkas faina,dziaugiuos lotuliukas.gif lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jozikvtumane @ 2013 08 17, 22:49)
Sveikos!! Pati uzvedziau tema ir uzmirsau per darbelius smile.gif Viska suskaiciau,kas parasyta. Kaip faina,kad yra forume gyvai tikinciu biggrin.gif
Yoli, sandra kl labai malonu susipazinti(zinoma ir su kitom smile.gif ,kurios iesko Dievo. Yoli labai labai jus suprantu, neturiu kam papriestarauti. Toks yra Viespats! Aleliuja! Kazkaip prisiminiau pirmaja meile Dievu,itikejimo akimirkas beskaitant. Kadangi pries tai buvau isivelus i diskusija apie abortus,kur mamytes skatina juos daryti. Na zinot kaip muse nutreksti. Man asmeniskai tai yra zudymas,nes ir Dievas taip sako. Tai kazkaip viena mamyte nusiunte mane cia,nes esu pasak jos fanatike. Nu ir va netiketai prisiminiau savo uzvesta tema bigsmile.gif vat kaip buna mirksiukas.gif  Yoli is kokios tu bendruomenes? Gaila Vilnius. Noretusi ir asmeniskai pabendrauti,nedaug aplink draugu krikscioniu. g.gif O Sandra kl? Net nezinau ka cia dabar ir beparASYTI bigsmile.gif kolkas faina,dziaugiuos lotuliukas.gif lauksiu ziniu 4u.gif


Niu va kaip malonu smile.gif aš tai kaip bebūtų keista nepriklausau jokiai bendruomenei ax.gif iš kokio tu mieso?
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 18, 08:01)
Niu va kaip malonu smile.gif aš tai kaip bebūtų keista nepriklausau jokiai bendruomenei  ax.gif iš kokio tu mieso?

Yoli, parasiau tau az. Bet man kazkaip nerodo ar tikrai issiusta. Kai gausi duok zinia:)
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 08 16, 19:52)
Aukso žodžiai (apie paryškintą) smile.gif O ir šiaip, neturiu ką daug čia pridurti, nes tikrai sutinku.

Tik dar klausimas kilo. Jūs einate krikščionybės keliu. Aš, tarkime, pasirenku eiti induizmo keliu. Kaip manote, ar iš esmės galima draugystė tarp dviejų skirtgais keliais einančių asmenybių? Ne tai, kad siūlausi Jūms į drauges  biggrin.gif bet ar įmanoma realiai žmonėms bendrauti, draugauti nesusiriejant dėl skirtingų Dievo vardų, šventraščių, giesmių ir pn. smile.gif Man tai atrodo, kad dauguma susirietų, apsišauktų, pasistatytų sienas, gerai jeigu tik karas neprasidėtų.


Draugauti įmanoma, pažinti įmanoma, bet nebandant įtikinti kito. Visada reikia pagarbos.
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 08 15, 10:23)
Tikras ir pirminis Dievo vardas, kuriuo JIS pats ir prisistatė yra AŠ ESU,
Išėjimo 3-14 "Dievas tarė Mozei: „AŠ ESU, KURIS ESU. Sakyk izraelitams: ‘AŠ ESU mane siuntė pas jus’ “. "
kitaip JIS YRA - JAHOVA, Jo Sūnaus vardas yra JĖZUS (kas reiškia, JAHOVA GELGĖTOJAS)
Tiesa yra viena - Jėzus Kristus.
Jono 14-6 "Jėzus jam sako: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane. "
Durys ir vartai yra Jėzus ir tikėjimas į Jį.
Jono 10-9 " Aš esu vartai. Jei kas įeis per mane, bus išgelbėtas. Jis įeis ir išeis ir ganyklą sau ras. "

O Mariją- Motinėlę ir visus šventuosius pamiršote?
Atsakyti
Na aš esu krikščionė, ne katalikė. Skaitau bibliją ir niekur nerandu, kad reikia melstis ar šauktis Marijos ar kitų šventųjų, anaiptol randu tik pagrindinį įstatymą - neturėk kitų Dievų. Tai vienintelio ir šaukiuosi ir Jums rekomenduoju.

QUOTE(salve regina @ 2013 08 20, 15:32)
O Mariją- Motinėlę ir visus šventuosius pamiršote?

Atsakyti