Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų priauginimas

Ojetus! Tau mascarra dar baisiau..nieko geli patobulinsi ir viskas bus ok! As vistik supratau kad nepadirbsiu akrilu...migrena uzejo vel po kursu..panasu abi gelininkes liksim:)))
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2013 10 02, 12:04)
Ojetus! Tau mascarra dar baisiau..nieko geli patobulinsi ir viskas bus ok! As vistik supratau kad nepadirbsiu akrilu...migrena uzejo vel po kursu..panasu abi gelininkes liksim:)))

Jap... na nieko, susikoncentruosiu ties geliu, mažu mažiau mėtysiuos po priemones, geriau išmoksiu gerai su geliu, net to akrilo nesinorės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 15, 14:41)
Tik ant juodo CNI gelio, klijų neturiu


gal zinote jau isbandytu variantu ant ko dar limpa folijos ?
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 10 02, 14:49)
gal zinote jau isbandytu variantu ant ko dar  limpa folijos ?




EMI juodi geliniai dazai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif http://www.salonpro....zai-black-tulip
Atsakyti
jo su ta folija taii... maniau kad bus labai lengva..
Del lipnumo as problemu neturiu.. man kaip tik ji LIMPA visur.. tame ir problema. Pavirsius net nelipnus ji aplink ta juoda aptrupa dar gabaliukus bele zin kur palieka, rankose tiesiog trupa.
Ir taip su tarpais tas lipimas.. zodziu prilimpa bele kur, tik ne ten kur reikia.
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2013 10 03, 14:32)

ar bandei su ta plonyte folija? Ir su Emi black tulip?
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2013 10 03, 18:14)
ar bandei su ta plonyte folija? Ir su Emi black tulip?

plonyte folija ir ant CNI dazu. sakau ji man limpa, bet per daug visur biggrin.gif
dar gal pasitreniruot reiktu. nes labai trapi ta folijike. doh.gif
Atsakyti
Net man su EMI geliniais dazais ir EMI folija gaunasi mirksiukas.gif Sunta, gal kazkas su folija pas tave negerai? As ilgalaikio lakavimo temukei aprasiau kaip darau su folija, paskaityk, gal ne taip darai ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarute @ 2013 10 04, 09:36)
Net man su EMI geliniais dazais ir EMI folija gaunasi  mirksiukas.gif Sunta, gal kazkas su folija pas tave negerai? As ilgalaikio lakavimo temukei aprasiau kaip darau su folija, paskaityk, gal ne taip darai ka?  g.gif

jos folija ne tokia kaip EMI, ji mikrometrinio plonumo. Pati tokia turiu ir man gavosi toks pats rezultatas kaip ir Suntai biggrin.gif Nors Jolkucei pavyksta, reiskia, kad problema iveikiama.
Atsakyti
QUOTE(Zarute @ 2013 10 04, 09:36)
Net man su EMI geliniais dazais ir EMI folija gaunasi  mirksiukas.gif Sunta, gal kazkas su folija pas tave negerai? As ilgalaikio lakavimo temukei aprasiau kaip darau su folija, paskaityk, gal ne taip darai ka?  g.gif

Folija irgi is CNi.
Nieko dabar pasitreniravau ir jau kas kart geriau.. mat anksciau nebuvo tokie stabilus judesiai, tik paciuozi su folija i sona ir jos visur pasilieka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kuri galit surasyt priemoniu eiga su nuotraukom kaip prisiaugint nagus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ema77 @ 2013 10 05, 12:18)
Sveikos merginos,gal kuri galit surasyt priemoniu eiga su nuotraukom kaip prisiaugint nagus? blush2.gif

pirma psl atsiverskit.
Atsakyti