Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų priauginimas

Aciu merginos uz patarimus , pasirodo, as, TUNDRA, dejau folija ne is tos puses, todel nieko nesigaudavo... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kartais pati save stebinu .. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 27, 19:21)
Aš patenkinta BaHa, bet kai darbuojuos su pirštinėm,


Noreciau nusipirkti baha, gal patartumet koks kamufliazas geresnis, t.y. atspalvis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 09 28, 01:21)
Noreciau nusipirkti baha, gal patartumet koks kamufliazas geresnis, t.y. atspalvis?  4u.gif

O vat BaHos kamufliažo nenaudoju, nepatiko, mažai maskuoja. Iš Bahos tik pink builderį naudoju ir Top 0-3 viršutinį gelį. Ai dar galiukams tirštus prima clear, arba natural gelį. Kamufliažai pas mane net trys naudojami, žiūriu kas konkrečiu atveju man labiausiai tiks, Kinetics, Senses ar CNI
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 28, 08:41)
O vat BaHos kamufliažo nenaudoju, nepatiko, mažai maskuoja. Iš Bahos tik pink builderį naudoju ir Top 0-3 viršutinį gelį. Ai dar galiukams tirštus prima clear, arba natural gelį. Kamufliažai pas mane net trys naudojami, žiūriu kas konkrečiu atveju man labiausiai tiks, Kinetics, Senses ar CNI


Na aisku. 4u.gif Manau pradziai pasiimsiu skaidru pabandyti..
Dar klausimas , kur perkate lipnumo valiklius ir kokius? Paskutini nusipirkau PN parduotuvej, tai labai nepatinka, nieko nevalo..
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 09 28, 12:05)
Na aisku.  4u.gif Manau pradziai pasiimsiu skaidru pabandyti..
Dar klausimas , kur perkate lipnumo valiklius ir kokius? Paskutini nusipirkau PN parduotuvej, tai labai nepatinka, nieko nevalo..


spiritas/alkoholis valo lipnuma.

As naudoju ranku dezinfekcini skysti lipnumui nuvalyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2013 09 28, 12:10)
spiritas/alkoholis valo lipnuma.

As naudoju ranku dezinfekcini skysti lipnumui nuvalyti smile.gif


Aha, pastebejau, kad kuo daugiau %, tuo geriau nuvalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 09 28, 13:05)
Na aisku.  4u.gif Manau pradziai pasiimsiu skaidru pabandyti..
Dar klausimas , kur perkate lipnumo valiklius ir kokius? Paskutini nusipirkau PN parduotuvej, tai labai nepatinka, nieko nevalo..

Aš naudoju tą patį beacetonį nagų lako valiklį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 09 28, 12:25)
Aha, pastebejau, kad kuo daugiau %, tuo geriau nuvalo smile.gif

Aš tai nagavitoj perku Alcohol vieną litrą, ir ilgam užtenka, ir niekada nebuvo problemų kad nenuimtų lipnumo ar kad gelį nuvalytų biggrin.gif Teisa, aš dirbu su stiklu, ne su topu, tai ar galutiniam sluoksiui nenuima blizgesio net nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai prireik, nes jei nori kazka papiesti, lipnuma tenka valyti. smile.gif
Atsakyti
Siandien uzejo noras eziuku irgi pasipuosti biggrin.gif po korekcijos smile.gif

user posted image
Atsakyti
dziugu, kad Tau grazu, Jolkuce
Kazkokia muza spyre siknon.
Baisiausiai buna, kai ideju pilna galva, net miegot kartais neina, sukasi sukasi tie dizainai.. TIK atsisedi prie stalo pasiemi tipsa.. pucia vejas tuscia... tas pats su klientem.. darysiu taip ir taip ... pabaigi dildinti nagus..tuscia, vejas vel dulkiu kamuoli mintyse ridena... nu zodziu doh.gif

Tai dabar isimeciau toki buda, turiu sasiuvini salia saves.. ideja kyla, is kart nusipaisau mazdaug planeli biggrin.gif ir nuejus prie stalo atsiverciu ir zinau nuo ko pradet. vo cool.gif

Labai pavydziu baltai zmonems, kurie priseda ir is bele ko mena padaro..
O as jei neturiu realaus pavyzdziu priesais save, kad ir mazdaug isivaizduoju, bet piesiant "nusisneku" kreivi kringeliai gaunas, nesuderinu spalvu ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 09 29, 09:56)


daili klasika,tik man tie kvietkai labai supigina vaizda smile.gif

Žinok man irgi, aš jai siūliau arba tiesiog iš balto gelio kažką iškringeliuoti arba šeip kokią akutę ir vsio, o ji norėjo sidabrinių gėlių su baltu apvedimu doh.gif Na klientės žodis auksinis, nieko nepadarysi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 09 28, 14:05)
Dar klausimas , kur perkate lipnumo valiklius ir kokius? Paskutini nusipirkau PN parduotuvej, tai labai nepatinka, nieko nevalo..

Cutasept F dezinfekantą naudoju

QUOTE(Sunta @ 2013 09 29, 00:27)
Siandien uzejo noras eziuku irgi pasipuosti biggrin.gif po korekcijos smile.gif

Nuostabūs thumbup.gif

QUOTE(Sunta @ 2013 09 29, 12:11)
Baisiausiai buna, kai ideju pilna galva, net miegot kartais neina, sukasi sukasi tie dizainai.. TIK atsisedi prie stalo pasiemi tipsa.. pucia vejas tuscia... tas pats su klientem.. darysiu taip ir taip ... pabaigi dildinti nagus..tuscia, vejas vel dulkiu kamuoli mintyse ridena... nu zodziu  doh.gif

Man irgi taip būna, dėl to ir prašau klienčių,kad jos savo kažką atsineštų
Atsakyti