Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas...

QUOTE(naktigone @ 2013 07 09, 11:15)
nu nerealiai, Laina biggrin.gif o nepridaro Širdelė namie? biggrin.gif
Papildyta:
ai, o pas mane jau ant kelių mėlynės nuo jojimo. vadinasi jau nebe jodinėju, o jau joju biggrin.gif


nu ne, ne sikne ji biggrin.gif

oho, pavarai. blink.gif

QUOTE(Pumpuryte @ 2013 07 09, 12:14)
Jei jautri oda tai ir nuo kilpdiržių buna mėlynių  biggrin.gif  Man taip budavo ankščiau, ant šlaunų ir blauzdų vidinės pusės.


man tik kazkada pas rutkele pajojus buvo atsirade melynes ant slaunies... irgi jautri oda kazkaip biggrin.gif
Atsakyti
Balanda, lipk iš krumų, pasakok kaip tavo žvėrys gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2013 07 09, 14:08)
man tik kazkada pas rutkele pajojus buvo atsirade melynes ant slaunies... irgi jautri oda kazkaip  biggrin.gif


Tada kažkaip tau Kubos balnas netiko, per didelis buvo kiek pamenu. Man kažkaip nieko visai jame.

Vakar svetė maniškiam ANKY alpejo biggrin.gif Na man irgi jame gerai sėdis, kol mokomaja nereik bandyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutkele:) @ 2013 07 09, 14:11)
Tada kažkaip tau Kubos balnas netiko, per didelis buvo kiek pamenu. Man kažkaip nieko visai jame.

Vakar svetė maniškiam ANKY alpejo biggrin.gif Na man irgi jame gerai sėdis, kol mokomaja nereik bandyt  lotuliukas.gif


jo, kazkur dar matyt, truputi kietos odos atlapas buvo uzsilenkes...
bet va, tavo ANKY - tai jo, super minkstas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Ziuriu linksmai jus cia gyvenat. Mano kompas sugedo,tad nuotrauku net noredama neidesiu.
Merginos gyvena gerai, mazoji jau pastoviai ant grandines, o dicke kaip sportine lotuliukas.gif taip ir neismoko ant grandines ganytis. Tad aptvare ganosi ir vargo nemato. Tik va sindi turejau galvosuki ar piemens sniura ji nutrauke ir grizo pati toliau ganytis i aptvara, ar cia jau kaskieno kito darbas. Siaip mergaite superine, ateina, atkisa peti tipo trankykis iskentesiu lotuliukas.gif Tai ner kur dingti ir turi pliaukset per visokius gyvius. Jau net pazistu jos lankytojus lotuliukas.gif Pora paciu didziuju bimbalu: geltonas dryzuotas ir pilkas; pora tokiu paciu tik vidutinio dydzio, tada lieka sparvos ir muses.
Ai. Sikart su sienu mums nuskilo, nes tai vieni kaimynai pievos atiduoda, tai kiti, tad ir kitkiu prisigaminom ir dar 15 rulonu sieno gausim. Ne uz dyka aisku, bet nereikejo patiems ieskoti smile.gif
Dar is naujienu, tai dar keletas savaiciu ir merginom garda betonuosim, tad su valymu bus siek tiek lengviau.
Atsakyti
Sveikos,

ne, jei seniai matytų pasigedot smile.gif

Gojus turi draugą - mažąjį Startuką, fainuolis metinukas žemaitukas, atėjo pas mus beveik netyčia, nes daugiau svajojau nei iš tiesų planavau įsigyti smile.gif bet dabar strakalas makalas namuose, adaptavosi gerai, Gojus dirba aukle jam smile.gif

[attachmentid=229257]

[attachmentid=229256]

[attachmentid=229258]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilze: 09 liepos 2013 - 15:55
O aš vakar irgi jojau, visą vakarą iki pat 22h po darbo praleidau žirgyne. Buvo labai faina.
Jei įspiginsit tai aš antroj eilėj iš kairės, ant juodžio, o šala jo kojų baltas kleckas mano šunytė, kuri visą laiką bėgo šalia. Vakare vistiek turėjo energijos dar su kamuoliuku pažaisti.
Dar padėjau tris žirgus numaudyt, pasportavau kaip reikalas. Jau buvau užsisėdėjus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AisteK @ 2013 07 09, 12:04)
Vajetus, balnas gal ne koks, kad mėlynės? smile.gif
Vieną syk esu iki mėlynių prisijojus, kai šokau su sijonu... va tada tai buvo biggrin.gif


to balno "paduškos" keliams ne tokios ir minkštos :DDD gaunasi, kad kartais remiasi stipriau, ir matyt tiek užtenka.


o mes šį vakarą saulę palydėjom ežere tongue.gif iš tikro tai sušalau, ir grįžus tik karštam duše atgavau savo normalią temperatūrą biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
ir dar kelios foto iš dienos:

Troja (ta pati, kuri juoda turėtų būti biggrin.gif) ir Brangutė smile.gif

user posted image

Areion ir Brangutė

user posted image

user posted image

poniūkštis:

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labas rytas smile.gif

O, kiek foto priderėjo thumbup.gif

QUOTE(AisteK @ 2013 07 09, 12:04)
Vieną syk esu iki mėlynių prisijojus, kai šokau su sijonu... va tada tai buvo biggrin.gif

Oho, kaip čia taip? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilze @ 2013 07 09, 17:54)
Gojus turi draugą - mažąjį Startuką, fainuolis metinukas žemaitukas, atėjo pas mus beveik netyčia, nes daugiau svajojau nei iš tiesų planavau įsigyti


Laba, laba, smagu matyti ir girdėti, kad kažkam arkliukai patys ateina biggrin.gif Jaučiu ir aš įjungsiu laukimo režimą ir nukreipsiu mintis į remontus, gal ir pas mane ateis biggrin.gif

Labai graži pašiūrė, taip šilta ir švaru atrodo viskas. Ten tik laukinė pastogė ar ir kitokią funkciją turi?

O mano kumelkos vakar dirbt pradėjo. Atsirado kelios norinčios mergaitės pasėdėt ant arkliukų. Džiaugiuos labai, kad gaus dabar pajudėt nors minimaliai, o ypač dėl Kubos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilze @ 2013 07 09, 15:54)
Sveikos,

ne, jei seniai matytų pasigedot smile.gif


ne nu......tik du sakiniai????? blink.gif biggrin.gif

QUOTE(delaine @ 2013 07 09, 16:34)
..o šala jo kojų baltas kleckas mano šunytė, kuri visą laiką bėgo šalia. Vakare vistiek turėjo energijos dar su kamuoliuku pažaisti.


O skačkėm irgi bėgo? bigsmile.gif
Atsakyti