Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenu užsienyje, bet vestuves švęsiu Lietuvoje!

Noreciau ir as prie jusu prisijungti smile.gif
Musu vestuves bus rugsejo menesi, bet jau pradedam planuotis ir ziureineti po truputi smile.gif
Gal kuri samdetes organizatorius? ar pacios viska darot? smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sveika prisijungus thumbup.gif


Musu vestuves Rugpjucio men smile.gif irgi pradejom planuoti nuo dabar blink.gif
Mes asmeniskai patys planuojam siuo metu, Bet yra viesbuciu, kurie siulo savo organizatoriu (vestuviu planuotoju ) paslaugas, kuriomis ruosiames pasinaudoti ax.gif visgi ieina Ju paslaugos i kaina thumbup.gif

Iki Jusu vestuviu - Rugseji - yra pakankamai laiko bandykit pasiplanuoti patiems mirksiukas.gif

Pradzia vistiek reikia patiems pasiplanuoti, issiringti vieta, data (Civiline metrikacija), jei baznycioje darysite vestuves ( pasidometi del suzadetiniu kursu). Pasidometi fotografais, dekoratore (gal rasite koki crazy zmogeliuka su puikom idejom, kurio nepasiulys organizatoriai). thumbup.gif

Ir beabejo kas svarbiausia priklauso koki vestuviu biudzeta planuojat. Jei darysite svajoniu vestuves, tai manau vestuviu planuotojas i nauda, paciai maziau nervu smile.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
Mes norim isvaziuojamos ceremonijos, nes baznytines santuokos nebus smile.gif Vieta jau kaip ir zinau, susiskambinau su jais, sake,kad rugsejis dar laisvas pas juos smile.gif Jie gali uz papildoma suma ir dekoruoti viska, jei noresim, galvoju,kad pasinaudosiu tuo smile.gif
Noriu paprastu, bet ne per kukliu vestuviu smile.gif Labai noreciau,kad visa sale butu iskabineta ivairiomis gelsvomis lemputemis,kad tai ir butu pagrindinis apsvietimas smile.gif o spalvos auksine, kremine ir brodzine arba neryski orandzine smile.gif
Koki jus biudzeta paskyret?
Man tikras galvos skausmas viska per atstuma darytis, as toks zmogus,kuris pries pirkdamas viska turi gyvai pamatyti ar pabendrauti akis i aki g.gif
Atsakyti
Puiki ideja vestuviu thumbup.gif thumbup.gif

As ir labai buvau susizavejus Isvaziuojancia ceremonija ir laaabai norejau susituokti prie juros. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bet Mus kvaila situacija, kad busimasisi issiregistraves is Lietuvos (ne beda) , o as registruota kitame mieste ir negaliu issiregistruoti, del priezasciu. Tai kaip ir teko atsisakyti tos idejos.

Pas mus vestuviu biudzetas nera ribotas, bet planuojam savo vestuves visgi tik su seima ir keliatas artimiausiu draugu. Taip pat, kaip ir Jus norim paprastu, bet neprastu vestuviu. blush2.gif
I kainas kreipiu demesi visada, nes ne visada kas brangu ar prabangu yra geriausia, tai jei yra proga palyginti kainas ir kokybe, visada tai darau biggrin.gif

Ideja su lemputem idiali, pagrindinis lempuciu apsvietimas sudaro intymia, romantine atmosfera. thumbup.gif

O del planavimo per atstumas, Mes asmeniskai darom taip: issirinkom 3 favoritus (viesbucius), baznycias, keliata fotografu, vedejus, ir dj'us. Viesbucius paprasem kad apziuretu artimieji, padarytu keliata slaptu nuotrauku, ir pasakytu savo nuomone. Kitu metu pradzioje vaziuosime savaitei i Lietuva, susitiksime su fotografais, vedejais ir DJ;ais, apziuresime vestuviu sales, ir bandysim pasirasyti sutartys, palikti depozitus su tais kurie patiko. Del dekoraciju nepergyvenu, nes issirinkome viesbucius kurie siulo savo paslaugas su tikrai gerom idejom. Bei vestuviu planuotoju, tai zinau kad turesiu sioki toki pagalbininka is sono ax.gif Nors viska planuoti linkusi as pati, bet del viso pikto... blush2.gif Pakvietimai - yra mergaiciu kurios siulo savo paslaugas, ranku darbo, tikrai grazus. Taip pat ziuriu pakvietimus internete....dar neapsisprendeme

Didziausia dilema yra vestuvine suknele ir kostiumas, vis dar suku galva kaip kas.... Diskutavome su mergaitemis del pirkimo internetu...
Atsakyti
Musu vestuves Rugpjuti, pradejom planuoti Rugseji po biski,pirmiausia issirinkau fotografa, nes man tai vienas svarbiausiu dalyku. Po ilgu svarstymu nusprendem uzisakyti vestuviu planuotoju paslaugas ir dabar labai labai tuo dziaugiuos, nes labai mums padeda per atstuma organizuoti. Buvom Spalio pradzioje gryze i Lietuva ir svarbiausius reikalus susitvarkem - data ir laika CMB, sventes vieta, susitikom su fotografu, planuotojom, vedeju... O dabar mums planuotojos siuncia ivairius pasiulymus del kitu dalyku, mums tereikia issirinkti ir suderinti viska pagal norus ir pan. smile.gif
Atsakyti
As labai noreciau vestuviu kvietimus isgraviruoti ant klevo lapo, bet vis deliojuosi mintis kaip viska padaryti,kad tekstas butu aiskus ir iskaitomas g.gif dar turejau ideja graviruoti juos ant obuolio, bet tada reiktu vos padarius juos staigiai isdalinti, nes tik pirmas tris-keturias dienas labai ispudingai atrodo, o po savaites jau ir vysti pradeda sad.gif
Atsakyti
As 'save the date' korteles darau pati, o kvietimus ko gero leisiu daryti planuotojom, nes nezinau ar pati laiko tiek turesiu ir kantrybes biggrin.gif bet nieko imantraus nenoriu, man patinka minimalizmas, tad ir kvietimai bus gana paprasti, be jokiu eilerasciu ir pan.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prawa @ 2014 11 03, 08:34)
kelios mergaites dar pabendraujam  blush2.gif


man rodos, kad merginos labiau bendrauja atskirose temose palei miestus būsimų nuotakų smile.gif taip turbūt lengviau gauti reikiamą informaciją..

QUOTE(Feta! @ 2014 11 03, 08:36)
Gal kuri samdetes organizatorius? ar pacios viska darot? smile.gif


pradžioje galvojau, kad mums būtinai reikės vestuvių planuotojų. po to susiradom patys vietą, fotografus, gavome laiką Bažnyčioje ir kažkaip pagalvojom, kad turint pagrindinius dalykus, planuotojų kaip ir nebereikia.. tačiau eigoje, kai pradėjom žiūrinėt pakvietimus ir kitas vadinamąsias smulkmenas, nusprendėm, kad vis tik reikalingos planuotojos ir toms visoms "smulkmenoms", tai pasisamdėme jas smile.gif

QUOTE(Prawa @ 2014 11 03, 09:51)
Puiki ideja vestuviu  thumbup.gif  thumbup.gif


kokiame mieste planuojate švęsti, jei ne paslaptis?
kodėl nusprendėte šventę kelti viešbutyje? smile.gif
Atsakyti
Musu atveju vestuves viesbutyje idialus sprendimas, nes nedarome tradiciniu storu Lietuvisku vestuviu. Norime paprastu, bet neprastu vestuviu. Kaip po pavizdi imetu nuoroda Vieno is viesbuciu

http://vilniusgrandr...ations/weddings , jame patiko viskas smile.gif




Atsakyti
Mano miesto tema is vis neaktyvi sad.gif
Mes planuojame svesti Seduvos malune smile.gif
Atsakyti
Gyvename užsienyje ir planuojame vestuves Lietuvoje. Gal galit rekomenduoti muzikantus vestuvems? Esame girdėję gerų atsiliepimų apie "Vilių ir Saulių" iš marijampolės, dvynius, meksikano. Gal kam teko juos girdėti? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Avah,2014 10 28, 18:19]
Sveika, prisijungus:)
As patarciau pradeti nuo to, kad sugalvoti tema/spalva vestuvems, o tada bus lengviau del dekoraciju. As is pradziu buvau labai uzsibrezus pati daryti viska, bet perleidau tai i dekoratores rankas.
[/quote]
Tema mano pasirinkta yra levandos, tai ir atspalviai visi mazdaug tokie. As ir uzsibrezusi viska pati. Jei ne paslaptis kiek kainuoja dekoratores paslaugos?
[/quote]

500lt, bet cia pradedancioji, bet man jos uzteks ax.gif
Atsakyti