Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenu užsienyje, bet vestuves švęsiu Lietuvoje!

Ar dar yra gyvu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmanttee @ 2016 02 08, 22:54)
Ar dar yra gyvu?smile.gif


Taip ! Kaip sekasi planuoti?
Atsakyti
QUOTE(Pasakelem @ 2016 02 20, 00:17)
Taip ! Kaip sekasi planuoti?

O kaip smagu!;) planuoti sekasi neblogai, jau turim operatorius, vedeja, sodyba, sutarta su kunigu, saldus stalas aiskus, siuo metu daromi pakvietimai, bei ieskome fotografo,,,labai sunku. Svente tik rugsejo gale, laiko dar sociai. Kaip Jums sekasi planuoti?
Atsakyti
Sveikos, nuotakos,
Jungiuosi ir as. Mes tikimes susituokti geguzes 27 2017. Taip taip, dar tolokai, taciau gyvenat ne Lietuvoje planavimas einasi sudetingiau nei iprastai, tiesa?
Kol kas didziausias nerimas del santuokos baznycioje. Mano mylimasis ne lietuvis ir ortodoksas, tad sudetingeja visokie teisiniu dokumentu tvarkymai, vertimai i lt kalba ir bla bla bla....Taip noretusi nerti i visokius malonius sukneles ieskojimus ir pan, bet kol kas viska stabdo sitas visas popierizmas ir laukiam aiskios informacijos ka kur ir kaip galime susituokti.Jei kas turit patirties ar ziniu, pasidalinkit;)
Atsakyti
Vakar susidariau preliminarų biudžeto planelį, kad įsivaizduočiau,kiek maždaug kainuos mano svajonių vestuvės - 10k?20k?ar milijoną? unsure.gif Labai sunku per attumą ir email'us derintis viską doh.gif aš planuoju parvykti į Lietuvą pora savaičių iki vestuvių,draugas pora dienų prieš. Data maždaug 2017 birželio vidurys.
Viską skaičiavau 50žmonių, su atsarga, nes dabar yra lyg ir 37 suaugusieji ir 6 vaikai.Vieta - Vilniaus senamietis
Taigi:
Salė - 1650eur
Kėdžių nuoma - 100eur
Indų nuoma,vazų,veidrodinių padėklų,žvakidžių ( neatrašė restoranas -galbūt jie parūpins indus,kartu su maistu) - 100eur
Maistas - 25eur/asm. - 1250eur
Tortas,saldumynai - 150eur
Gėrimai - 600eur
Fotografas - 1200eur
Filmavimas - 1100eur
Muzikantai - nežinau kainų,parašiau 500eur (vedėjų nebus,arba dalinsis muzikantai su piršliais)
Viešbutis svečiams po šventės - 500eur
Viešbutis jauniesiems prieš ir po šventės - 200eur
Mašina jauniesiems - 50eur
Žiedai - 200eur arba mažiau,jei iš savo aukso
Kvietimai,stalo kortelės - 25eur
Bažnyčia - 100eur
Puokštė,gėlės dekorui - iki 50eur (visa kita - bijūnai iš kaimo),puokštes padarysiu pati
Suknelė - iki 400eur,iš užsienio
Bateliai - 50eur
Šukuosena,Make up - 150eur
Kostiumas - 150eur

Na va,visa suma nesiekia 10k. Norėjome įtraukti ir povestuvinę kelionę ir pačių bilietus į Lietuvą iš JAV. Tai dar +4000eur povestuvinė kelionė ir +2500eur kelionė į Lietuvą.

Jeigu turite pastebėjimų,kad kažką praleidau arba kažkam neadekvačiai per mažos/per didelės kainos, pakomentuokit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukliukas: 31 kovo 2016 - 10:47
Sveiki, įdomi tokia sąmata smile.gif Žmonių ir pas mus panašiai bus (42 asm.), ir sumoje panašiai gaunasi, bet kardinaliai skiriasi kam ir kiek išleisim biggrin.gif
Vieta - Trakai. Birželis 2016. Preliminari sąmata: Mano ir jaunojo rūbai ir pan. apie 1800eur (iš jų mano suknelė 1300eur, bateliai 70eur, vyro batai 120 eur, kostiumą jis turi, bet liemėnę prie jo pasisiųs, tai vien liemenė 170eur, marškiniai 150eur, peteliškė derinti prie mano suknelės 20eur), šukuosena ir makeup 120eur, bandomųjų neskaičiuoju, nes dariausi derindama su kita proga, žiedai 550eur (pas juvelyrą užsakėm, bet mūsų gan masyvūs, tai ir išėjo viena aukso kaina 400eur), restorano nuoma su nakvyne 14-ai svečių 700eur, maistas ir visi gėrimai be saldaus stalo 42 asm apie 2200eur, saldusis stalas apie 200eur, fotografas 800eur, vedejas su DJ 1000eur, gėlės ir dekoro paslaugos kokie bus 500 eur. Povestuvinė kelionė apie 2500eur. Mes darome ceremoniją lauke, tai ten dar dekoro bus ir gyva muzika. Automobilis mūsų pačių, gražus baltas. Jokių filmavimų ir bažnyčios. Kvietimus dariau pati, popieriaus kainų nepamenu ir panašių smulkmenų smile.gif

QUOTE(Cukliukas @ 2016 03 31, 11:46)
Vakar susidariau preliminarų biudžeto planelį, kad įsivaizduočiau,kiek maždaug kainuos mano svajonių vestuvės - 10k?20k?ar milijoną?  unsure.gif Labai sunku per attumą ir email'us derintis viską  doh.gif aš planuoju parvykti į Lietuvą pora savaičių iki vestuvių,draugas pora dienų prieš. Data maždaug 2017 birželio vidurys.
Viską skaičiavau 50žmonių, su atsarga, nes dabar yra lyg ir 37 suaugusieji ir 6 vaikai.Vieta - Vilniaus senamietis
Taigi:
Salė - 1650eur
Kėdžių nuoma - 100eur
Indų nuoma,vazų,veidrodinių padėklų,žvakidžių ( neatrašė restoranas -galbūt jie parūpins indus,kartu su maistu) - 100eur
Maistas - 25eur/asm. - 1250eur
Tortas,saldumynai - 150eur
Gėrimai - 600eur
Fotografas - 1200eur
Filmavimas - 1100eur
Muzikantai - nežinau kainų,parašiau 500eur (vedėjų nebus,arba dalinsis muzikantai su piršliais)
Viešbutis svečiams po šventės - 500eur
Viešbutis jauniesiems prieš ir po šventės - 200eur
Mašina jauniesiems - 50eur
Žiedai - 200eur arba mažiau,jei iš savo aukso
Kvietimai,stalo kortelės - 25eur
Bažnyčia - 100eur
Puokštė,gėlės dekorui - iki 50eur (visa kita - bijūnai iš kaimo),puokštes padarysiu pati
Suknelė - iki 400eur,iš užsienio
Bateliai - 50eur
Šukuosena,Make up - 150eur
Kostiumas - 150eur

Na va,visa suma nesiekia 10k. Norėjome įtraukti ir povestuvinę kelionę ir pačių bilietus į Lietuvą iš JAV. Tai dar +4000eur povestuvinė kelionė ir +2500eur kelionė į Lietuvą.

Jeigu turite pastebėjimų,kad kažką praleidau arba kažkam neadekvačiai per mažos/per didelės kainos, pakomentuokit 4u.gif

Atsakyti