Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Sveiki,

QUOTE(AMARILIS @ 2013 07 10, 23:18)
Taip, issiunte.
Tiesiog, matot- bijau kad pasikartos situacija, kuri buvo pries pusmeti. Nupirkau ebay zieda, siunte jums neregistruotai. Laukiau daugiau nei menesi, tada paklausiau jusu, ar gavote zieda. Pasaket kad ne. O mazdaug dar po pusantro menesio gavau laiskeli is kazkokio Lietuvos miestelio  blink.gif  kur buvo idetas mano ziedas. Nei rastelio prie jo buvo prideta, nieko, i emaila irgi ne vieno zodelio negavau. Tai gavosi, kad neteisetai apkaltinau ebay pardaveja, jog neissiunte man ziedo. O realiai pasirodo kad jo kaltes nebuvo. Tai stai ir nesinori vel patekti i tokia padeti, apkaltinti zmogu, isreikalauti is jo pinigus, o po to paaiskes, kad jis niekuo nekaltas. Tiesiog as pati ne tik perku, bet ir parduodu ebay, ir isivaizduoju kaip jauciasi tokioj situacijoj ne tik pirkejas, bet ir pardavejas.


Amarili, liudna, kad rasote netiesa. Specialiai is ryto perkraciau senus emailus, vasario 24 diena uzklausete apie zieduka. Vasario 25 diena, pranesiau, kad patikrinsim sandelyje. Kovo 4 diena ziedukas persiustas jums pastu. Tikrai nelaukete pusantro menesio unsure.gif 4u.gif

Jeigu pastatytume dirbti konvejerius ir masinas, tikiu, kad klaidu isvengtume. Deja, esame zmones, ir buname ir pavarge ir issiblaske, kaip ir visi kiti zmones. Ir, panasius vardus/pavardes sumaisome. Visada del to atsiprasome, ir niekada to nepadareme piktybiskai.

Temoje ir FB jau geras pusantro menesio, yra nuolat skelbiami pamesti daiktai. Jeigu daikto nera tame sarase, vadinasi mes jo ir neturime. 4u.gif

Nezinau kodel jums mieliau apkalti mus, vietoj ebay pardavejo g.gif Kaip ebay pardaveja, jus zinote taisykles, kad siuntiniai privalo buti siunciami registruoti. Jeigu pardavejas sakosi issiuntes, ir jus esate 100 % tikra, kad jis daikta pristate pas mus, parasykit mums siuntos registracijos nr. Taip palengvins paieska.

QUOTE(me2za @ 2013 07 11, 02:15)
Pasiėmiau siuntinuką ir susigriebiau, gi dar nesusimokėjus blush2.gif Tad noriu sąskaitos 4u.gif


QUOTE(simpa @ 2013 07 11, 07:44)
Linai pinigu nereik  irnesakyk.gif as vis prasau,prasau saskaitos, bet ji nesiuncia  biggrin.gif  4u.gif


QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 11, 11:10)
Laukiu labai saskaitos  mirksiukas.gif  4u.gif


Oi, reikia, reikia man pinigu bigsmile.gif tik nepersigalvokit, tuoj rasau biggrin.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 07 11, 11:43)
Aš jums nepriekaištauju mirksiukas.gif tiesiog pastebėjau, kad šį kartą kitaip nei visus kitus kartus ax.gif


As suprantu, viskas gerai. Tiesiog, vasara atostogu metas. Zmogus, kuris dirba su Venipak atostogauja. Jei butume lauke jo, visos siuntos butu atvyke 19 d. Bet, nors keliems pasistengeme, sutrumpinti ta laukima, ir pristatyti anksciau, nei zadeta. 4u.gif
Atsakyti
O as gavau saskaitele, o atsiemimo pranesimo ne, tai turbut tik i sekancia siunta pateks mano preke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rassssa @ 2013 07 11, 12:16)
O as gavau saskaitele, o atsiemimo pranesimo ne, tai turbut tik i sekancia siunta pateks mano preke?  4u.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 11, 11:13)


Nezinau kodel jums mieliau apkalti mus, vietoj ebay pardavejo  g.gif Kaip ebay pardaveja, jus zinote taisykles, kad siuntiniai privalo buti siunciami registruoti. Jeigu pardavejas sakosi issiuntes, ir jus esate 100 % tikra, kad jis daikta pristate pas mus, parasykit mums siuntos registracijos nr. Taip palengvins paieska.

Oi, reikia, reikia man pinigu  bigsmile.gif tik nepersigalvokit, tuoj rasau  biggrin.gif




Na man kiek pasitaike, jei siuncia registruotu, visada ateina
O neregistruoti sugeba "dingti"
Ypac jei pavyksta nupirkt uz 0.99 svaro doh.gif

Aisku gal cia kitas atvejis, bet mes ne viena esame negavusios is ebay pigiai nupirktu daiktu (ir netgi labai daznai), todel padarem isvada, kad pardavejai geriau grazina pinigus , nei siuncia preke

Man irgi saskaita
O tai ir as persigalvosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 07 11, 12:18)
Na man kiek pasitaike, jei siuncia registruotu, visada ateina
O neregistruoti sugeba "dingti"
Ypac jei pavyksta nupirkt uz 0.99 svaro doh.gif

Aisku gal cia kitas atvejis, bet mes ne viena esame negavusios is ebay pigiai nupirktu daiktu (ir netgi labai daznai), todel padarem isvada, kad pardavejai geriau grazina pinigus , nei siuncia preke

Man irgi saskaita
O tai ir as persigalvosiu  mirksiukas.gif


Visaip su tuo ebay buna. Greiciausiai del to, kad zmoniu ivairove. Jei pakalbintume pardavejus, esu tikra, jie irgi turetu ka pasakyti. Asmeniskai esu ir nuostolio ir laiko svaistymo patyrusi, kai nuperka preke, ir uz ja nesusimoka. O, tas UIS nieko vertas, praktiskai doh.gif schmoll.gif O, ir pasto mokesciai labai isaugo. Norint, pvz registruotu pastu issiusti, paprasta palaidine, kaina 3.50 £. Jau ne visi suinteresuoti tiek moketi. O, siusti registruotu, privalai, nes jei dings, savais pinigais turesi atsakyti doh.gif

Dabar darosi populiaru FB turgeliai, pagal rajonus. Visi praktiskai, i tokias grupeles lenda thumbup.gif

Saskaita siunciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 11, 12:13)
Oi, reikia, reikia man pinigu  bigsmile.gif tik nepersigalvokit, tuoj rasau  biggrin.gif

biggrin.gif Apmoketa 4u.gif

Aciu labai,labai uz siuntini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 11, 12:13)

As suprantu, viskas gerai. Tiesiog, vasara atostogu metas. Zmogus, kuris dirba su Venipak atostogauja. Jei butume lauke jo, visos siuntos butu atvyke 19 d. Bet, nors keliems pasistengeme, sutrumpinti ta laukima, ir pristatyti anksciau, nei zadeta.  4u.gif

vat kaip čia smile.gif tai iš jūsų parašymo suprantu, kad anksčiau kaip 19 d. nesitikėti gauti siuntinuko? klausiu, nes mano sintinuke yra ir ne mano prekių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 07 11, 12:34)
vat kaip čia smile.gif tai iš jūsų parašymo suprantu, kad anksčiau kaip 19 d. nesitikėti gauti siuntinuko? klausiu, nes mano sintinuke yra ir ne mano prekių ax.gif


Nemanau schmoll.gif Zmogus is atostogu grizta 16, 17 uzregistruos ir kokia 18-19 bus pristatyta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simpa @ 2013 07 11, 12:32)
biggrin.gif Apmoketa  4u.gif

Aciu labai,labai uz siuntini  4u.gif


wub.gif wub.gif

Ar mes turim cia nestukiu, kurios "ant" dienu jau, jau gimdys? g.gif Norim akcija padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 11, 12:38)
Nemanau  schmoll.gif Zmogus is atostogu grizta 16, 17 uzregistruos ir kokia 18-19 bus pristatyta  4u.gif
Papildyta:
wub.gif  wub.gif

Ar mes turim cia nestukiu, kurios "ant" dienu jau, jau gimdys?  g.gif Norim akcija padaryti  4u.gif

nu ne ant dienu, uz 1.5 menesio, o kokia akcija? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 11 liepos 2013 - 11:59
QUOTE(Limcamca @ 2013 07 11, 11:38)
Nemanau  schmoll.gif Zmogus is atostogu grizta 16, 17 uzregistruos ir kokia 18-19 bus pristatyta  4u.gif
Papildyta:
wub.gif  wub.gif

Ar mes turim cia nestukiu, kurios "ant" dienu jau, jau gimdys?  g.gif Norim akcija padaryti  4u.gif



Nezinau kiek tas "ant dienu"?
Bet Kaune yra jusu pirkeja - G A mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 07 11, 13:05)
Nezinau kiek tas "ant dienu"?
Bet Kaune yra jusu pirkeja - G A  mirksiukas.gif


Na, valandos begyje paskelbsim 4u.gif
Atsakyti
laukiam:)
Atsakyti