Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(panterrriuke86 @ 2013 09 04, 16:51)
Sveikos merginos,
sian bespresdama m-kloj bilietus, su kita mergina prdejom kalbet apie kitus instruktorius, esme ta kad as jai sakau, db kai tos 15 privalomu nuvaziuotos as galiu rinktis ir kita instruktoriu is kt. m-klos, o ji man sako kad negalima, kad tai skaitosi nelegalu g.gif  tai kaip cia yra is tikruju? galima ar negalima? blink.gif


Jei su savo instruktoriumi tu nesutari, jis tau nepatinka, netinka ar panasiai ir matai, jog nieko gero nesigaus........ tiesiog gali prašyti kito instruktoriaus toje pačioje mokykloje. Nei neduoda, o pati manai, kad kaltas instruktorius del to, kad jis taves neismoko.... Tada gali prašyti nutraukti sutartį, išrašyti taip vadinama "balta lapa" apie tavo išklausyta kursą teorijos bei praktinio vairavimo ( valandas, ivertinimus) ir.... tada gali pereiti i kitą mokyklą, pasirašyti sutartį ir tęsti mokslus ten.
Žinoma, visada gali imti papildomas pamokas pas kitą instruktorių be sutarties, bet tada pati suvoki, kad tai nelegalu. Nes kas be sutarties, tas..... Daug kas taip daro, garsiai nerekia ir aplamai, čia jau kiekvieno asmeninis apsisprendimas.

QUOTE(Kliamka @ 2013 09 04, 23:56)
O tos kameros ir jus filmuoja? Jei ne tai ko bijot biggrin.gif O įrašą galima gaut? šakės, norėčiau savo egzo įrašo. biggrin.gif
O kam ket knygelę mašnoj turėt man nedašunta. Juk važiuodama greit nepasiskaitysi, vėliau kas neaišku gali rast internete. Na, nebent dažnai sėdi mašinoj ir reik laiką užmušinėt.


smile.gif Kameros filmuoja smile.gif smile.gif smile.gif Nes mokykla privalo filmuoti egzamina ( apie tai informuojamas kiekvienas mokinys prieš pasirašant sutartį. Ir ant sutarties turėtų būti du parašai. Dėl sutarties pasirašymo ir dėl to, kad esate informuojamas, jog mokykla naudosis jūsų asmens duomenimis bei filmuos) Čia dabar tie nauji įstatymai, kuriu tiksliai apibudinti negaliu, nes man tai neaktualu, tad nesigilinu. Filmuota egzamino medžiagą mokykla saugo lygiai metus, ir vargas jei tokios patikrinimo metu nebus. Egzamino į rankas nemanau, kad kokia mokykla duotų, nes jie , kiek aš žinau, neturi teisės platinti tokių vaizdo įrašų. O jei kiekvienam pradės dalinti-kas garantuos, kad šis filmukas nepapuls į kokį youtube??? Šakes tada mokyklai.
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 09 04, 16:49)
Regitra iveikta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif teises islaikytos is antro karto thumbup.gif  thumbup.gif

Šaunuolė, SVEIKINAM clap.gif
Atsakyti
Vargais negalais išlaikiau mokyklinį vairavimą doh.gif "Paguosta" buvau, kad su tokiu savo važiavimu į Regitrą net nebandyčiau eit
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 09 05, 09:52)
Šaunuolė, SVEIKINAM  clap.gif

aciu mirksiukas.gif

QUOTE(jurguze @ 2013 09 05, 13:30)
Vargais negalais išlaikiau mokyklinį vairavimą doh.gif  "Paguosta" buvau, kad su tokiu savo važiavimu į Regitrą net nebandyčiau eit

man ir sake,bet paskui pasiemiau pora papildomu pas kita instruktoriu,padrasino,kad galiu eiti regitra mirksiukas.gif pirmas kartas nesekmingas,antras sekmingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradedu gailetis kad pradejau mokintis doh.gif gal vairavimas vis del to ne man verysad.gif Jau po 4 papildomu pamoku, o vis dar darau daugybe kritiniu (ir ne tik) klaidu. Atrodo kuo toliau tuo blogiau man sekasi. Buvau kelis kartus su vyru mieste - sake jokio progreso : verysad.gif
Atsakyti
Mano pirmasis kartas Regitroje nesėkmingas. verysad.gif Guodžia tik tai, kad bent išvažiavau į miestą, nes tikėjausi suklysti aikštelėje. Ai, dar Regitros instruktorius po mano kritinės klaidos pagyrė, kad važiuoju visai neblogai ir jam labai gaila, kad taip įvyko. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Manguste @ 2013 09 05, 17:53)
Mano pirmasis kartas Regitroje nesėkmingas. verysad.gif Guodžia tik tai, kad bent išvažiavau į miestą, nes tikėjausi suklysti aikštelėje. Ai, dar Regitros instruktorius po mano kritinės klaidos pagyrė, kad važiuoju visai neblogai ir jam labai gaila, kad taip įvyko. verysad.gif

Kelinta val. vaziavai? Siandien mieste maciau net 3 islaipintas paneles verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Manguste @ 2013 09 05, 18:53)
Mano pirmasis kartas Regitroje nesėkmingas. verysad.gif Guodžia tik tai, kad bent išvažiavau į miestą, nes tikėjausi suklysti aikštelėje. Ai, dar Regitros instruktorius po mano kritinės klaidos pagyrė, kad važiuoju visai neblogai ir jam labai gaila, kad taip įvyko. verysad.gif

Nenukabink nosies, sekantį kartą pasiseks smile.gif Kas per klaida užpuolė?
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 09 04, 23:56)
O kam ket knygelę mašnoj turėt man nedašunta. Juk važiuodama greit nepasiskaitysi, vėliau kas neaišku gali rast internete. Na, nebent dažnai sėdi mašinoj ir reik laiką užmušinėt.

Kartais kyla klausimu-tada gali iskart pasiziureti kai sustoji,kol dar nepasimirso...arba gali ju kilti,pvz.,eismo ivykio atveju ar pan...As interneto su savim nesivezioju,tai turiu knygele...biggrin.gif Aplamai gerai retkarciais pasiskaitineti...smile.gif Mane taip moke-tai taip ir darau...biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimėlį: nuo pirmadienio pradedu lankyti vairuotojų kursus, kada pradės mokinti vairuoti, ar kai išeisiu visą teoriją, ar lygiagriačiai su teorijos mokymu?
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2013 09 05, 19:34)
Sveikos, turiu klausimėlį: nuo pirmadienio pradedu lankyti vairuotojų kursus, kada pradės mokinti vairuoti, ar kai išeisiu visą teoriją, ar lygiagriačiai su teorijos mokymu?

Aš pradėjau važinėt po 4 teorijos pamokų. Manau, kiekvienoj mokykloj vis kitaip
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2013 09 05, 19:34)
Sveikos, turiu klausimėlį: nuo pirmadienio pradedu lankyti vairuotojų kursus, kada pradės mokinti vairuoti, ar kai išeisiu visą teoriją, ar lygiagriačiai su teorijos mokymu?


Pas mus buvo taip, kad išėjus svarbiausias temas prasidėjo praktika, t.y kada sankryžas praėjom. Tai maždaug buvo po pusės teorijos paskaitų, nes pradžioj ten ir ženklus aiškino smile.gif
Atsakyti