Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

o tai gal galima tarkim laikant egzamina pries si pratima paklausti egzaminuotojo ar bus klaida jei nejungsi 2 begio ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 03 rugsėjo 2013 - 19:58
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 09 03, 20:58)
o tai gal galima tarkim laikant egzamina pries si pratima paklausti egzaminuotojo ar bus klaida jei nejungsi 2 begio ar ne?  g.gif

Jei laikysi Vilniuje-tikrai antro nereikia,ten nera kur jungti ta antra,per trumpas isibegejimo takas,taigi su antra neisibegesi,neuzteks vietos...o ties isibegejimo tako pabaiga,buna,dar ir fura manevruoja-ten jos pratimo pradzia biggrin.gif
Bet paklausti,aisku,galima-nesuvalgys juk uz tai... ax.gif O dar galima pasiskaityti egzaminu vertinimo kriterijus-tiesa,ten nera viskas taip vertinama kaip baisiai aprasoma... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 09 03, 20:58)
o tai gal galima tarkim laikant egzamina pries si pratima paklausti egzaminuotojo ar bus klaida jei nejungsi 2 begio ar ne?  g.gif

Laikiau egzaminą prieš porą savaičių, kirbėjo ir man šitas klausimas smile.gif Bevažiuojant atlikt pratimų paklausiau smile.gif Įsibėgėt reikia iki 30 km/h ir jungt antros pavaros nereikia smile.gif Taip man pasakė egzaminuotojas smile.gif
Atsakyti
Laikiau Kaune, islaikiau is pirmo karto, isibegejau I pavara, nezymejo jokios klaidos ir nekomentavo kaip klaidos.
Atsakyti
Mane instruktorius mokino ir 1, ir 2, sakė, kuriuo patogiau, tuo ir važiuot, tik kad 2 bėgiu važiuodama mažiuką pliusiuką užsidedi egzaminuotojo akyse biggrin.gif Aš su mokykline važiuoju 2, smagiau įsibėgėja, o Regitroj tai neapsisprendžiu, bijau rizikuot, kad kitą mašiną gavus nesusivaryčiau unsure.gif

QUOTE(denaxa @ 2013 09 03, 20:39)
...paprastam/iprastiniam pajudejimui is vietos-zinoma,tik,pajudi (siuo atveju-taip,iki 10km ),ir jungi antra-bet tai nera isibegejimas,tai pajudejimas is vietos...


Aš irgi taip suprantu, mieste taip ir turi daryt, o aikštelėj įsibėgėjime matyt svarbiau vietoj sustot, o ne su kuriuo bėgiu pasieki tą 30 km/h g.gif
Atsakyti
Merginos, jeigu aš suku į kairę iš vienpusio, į vienpusį, tai man reikia sukti iš kairiau ir į kurią juostą?ar nėra skirtumo į kairę ar į dešinę, nes vieni sako reikia dešiniau, kiti jokio skirtumo, nes vienpusis, tai taip ir nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaanile @ 2013 09 04, 12:30)
Merginos, jeigu aš suku į kairę iš vienpusio, į vienpusį, tai man reikia sukti iš kairiau ir į kurią juostą?ar nėra skirtumo į kairę ar į dešinę, nes vieni sako reikia dešiniau, kiti jokio skirtumo, nes vienpusis, tai taip ir nesuprantu g.gif

Patarciau ket knygele pasiskaityti (jos neperskaicius i gatves siaip jau nereiketu vaziuoti smile.gif )-ten yra nurodyta,kad jei laisvos abi juostos-uzimam desine eismo juosta ir ja vaziuojame...i kaire sukame is kairiausios pozicijos,i desine-is desiniosios...visus atsakymus i visokius neaiskius klausimus galima surasti ket knygeleje-ten viskas viskas surasyta... 4u.gif
Atsakyti
Regitra iveikta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif teises islaikytos is antro karto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
sian bespresdama m-kloj bilietus, su kita mergina prdejom kalbet apie kitus instruktorius, esme ta kad as jai sakau, db kai tos 15 privalomu nuvaziuotos as galiu rinktis ir kita instruktoriu is kt. m-klos, o ji man sako kad negalima, kad tai skaitosi nelegalu g.gif tai kaip cia yra is tikruju? galima ar negalima? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 09 04, 16:49)
Regitra iveikta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif teises islaikytos is antro karto thumbup.gif  thumbup.gif

Šaunuolė, sveikinu!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 09 04, 16:49)
Regitra iveikta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif teises islaikytos is antro karto thumbup.gif  thumbup.gif



Didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus mirksiukas.gif
Atsakyti