Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

Laba,

as zinokit visai netiketai atrdaujau visu turbut skaityta ir mylima rasytoja Dzudi Devero biggrin.gif kazkaip is bibles pasiemiau jos pora knygu, pradejau skaityti tai laaaabai patiko "Pakeista nuotaka" ir "Moteris is Pelkynu".Bet ziuriu dar yra ir trecia sios trilogijos knyga "Begle" tai uzsisakiau jau bibliotekoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2013 08 24, 19:17)
Kaip gaila, kad aš neskaitau angliškai (moku kažkiek, tačiau ne tiek, kad skaityčiau knygas).  verysad.gif
Aš perskaičiau Noros Roberts "Visada šalia" ir "Mano vienintelis" apie brolius Montgomerius. Dabar laukiu pasirodant trečiosios dalies "Tobuloji". Man šios knygos labai patiko, tokia graži meilė, gražūs tarpusavio santykiai.  thumbup.gif
Po jų paėmiau A. J. Molloy "X istorija". Įpusėjau ir jau supratau, kad tai ne mano knyga, ji manęs visai nežavi, per daug vulgari.  schmoll.gif  Perskaitysiu iki galo, tačiau ji tikrai neliks mano namų bibliotekoje, galės ieškoti naujų namučių

"X Istorija" absoliuciai man nepatiko schmoll.gif jei ir tie 50 seseliu panasus tai net neskaitysiu, nes ne ano stiliaus tokios knygos.Kazkaip neidomiai parasyta, vulgariai.....
Atsakyti
Labas, valau knygų spintą, nes jau netelpa knygos smile.gif

Parduodu šias knygas:
Elizabeth Rolls "kilnus pasiūlymas" "Skandalingoji dama" "Guvernantės kerai" po 3 lt.

Deb Marlowe " Nerami siela" " Melo Pinklėse" po 3 lt

Carlly Phillips "Suviliok jei išdrįsi" 3 lt

Galingieji Vulfai 1, 2 dalis

Svajoniu romanu serijas:

Tango: "Lėti prisilietimai" 2 lt

Balzamas: "Buvęs būsimasis" " Saugus uostas' po 2 lt.

Karamelė: "Atsargiai- vyrai" 2lt

Aistra: "Brangutė" "Derybų nebus" "Pasiryžęs laimėti" "Milijardieriaus suviliota" "Pasakyk savo kainą" "Vyras Amandai" po 2 lt.

Jausmų egzotika: "Kai nugali meilė" "Itališkas netikėtumas' "Meilės nenupirksi" "Saldus kerštas' "Pagaliau mano skonio" "Meilės pinklėse' po 2lt.
Atsakyti
Merginos o gal kas parduodat Susan Elizabeth Philips "Netikėtos Izabelės atostogos"?
Turiu visas jos lt knygas, tad norėčiau ir šitos smile.gif
Rašykit į až
Atsakyti
Nu suskaičiau ir "Lord of scoundrels"
Pirmas pastebėjimas- labai sudėtingai parašyta, lyginant su kitom knygom. Vargau šitoj vietoj. Sakiniai ilgi, įmantrūs, sudėtingai narpliojami.
Siužetas tikrai įdomus ir neįprastas. Pagrindinis herojus kamuojamas nuo vaikystės užsilikusių psichologinių problemų, plius dar ta išvaizda. Moteris-kieta kaip nežinau kas. Buvo momentų kai skaičiau ir savo akimis netikėjau, kad gali taip padaryti. Labai neįprasta moteris tam laikotarpiui. Atomazga tikrai netikėta.

Nepaisant sunkaus skaitymo knyga patiko thumbup.gif
Atsakyti
ateinu eilini karta paplot skaitykliu isradejams ir padekot Song uz spyri siknon isigyt sau nuosava. visa savaitgali atsimucijus po regejimo korekcijos (nu durne as, durne, nafik man to reikejo, tai nesuprantu dabar, tokia grazi ackarike buvau lotuliukas.gif ) sekmadieni ciut damatydama stveriau savo paperwhite'a ir pasididinus srifta surijau iki galo SEP Golfo zaideju pirma dali. nu nepagydoma. Vyras pamates galvojau pritvos, kad ka tik sriubavusi kaip blogai, jau apsikabinus skaitykle kitam pasauly visa davolna.
Knyga patiko, kraunuos trecia dali. tik jauciu priminimui eilini kart Ledi, buk gerute suskaitysiu lietuviskai. taip sakant nuoseklumas turi but.
Atsakyti
Oja, priimam padėkas. Aš per tą milijoną knygų skaityklėj net dirbt negaliu, juoda priklausomybė doh.gif

Nus, kas skaitėt atspalvius, kaip jums atrinkti aktoriai? Man tai absol nea g.gif
http://www.cosmopoli...i.d?id=62220375
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 09 03, 14:19)
Oja, priimam padėkas. Aš per tą milijoną knygų skaityklėj net dirbt negaliu, juoda priklausomybė doh.gif

Nus, kas skaitėt atspalvius, kaip jums atrinkti aktoriai? Man tai absol nea g.gif
http://www.cosmopoli...i.d?id=62220375

Ana gal ir nieko, bet tik ne vyriskis. Knygoje ispudingo grozio, o isrinktame as jokio grozio nematau.
Taip pat ir su Saulelydziu. Knygoje nuostabaus grozio visi vampyrai, o filme nei vieno grazaus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 09 03, 13:19)
Oja, priimam padėkas. Aš per tą milijoną knygų skaityklėj net dirbt negaliu, juoda priklausomybė doh.gif

Nus, kas skaitėt atspalvius, kaip jums atrinkti aktoriai? Man tai absol nea g.gif
http://www.cosmopoli...i.d?id=62220375

oj, as pagalvoju, kaip man grizus darban reiks derint darba - skaityma - seima - namus ir plaukai siausias. jauciu miego saskaita vyks viskas. bo neskaityt negaliu. sian jau paciai juokas ima, sedziu pas oftalmologe prie kabineto ir nors Zmones pavartyt reik.

Aktoriai man neaaa. nu mergina dar dar, puse bedos, bet vyriskis tai visai ne joks Grejus.
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2013 08 29, 02:09)
Merginos o gal kas parduodat Susan Elizabeth Philips "Netikėtos Izabelės atostogos"?
Turiu visas jos lt knygas, tad norėčiau ir šitos smile.gif
Rašykit į až

Ir mane domina, tiktu ir elektroninis angliskas variantas, nerandu, net leidykla visa tiraza ispardavus rolleyes.gif Isvis SEP skaitau labai padrikai, taip jau gavos, apskritai daug mieliau is eiles skaitau knygas mirksiukas.gif
Atsakyti
Emeilą į AŽ, anglišką el.variante turiu
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2013 08 29, 00:09)
Merginos o gal kas parduodat Susan Elizabeth Philips "Netikėtos Izabelės atostogos"?
Turiu visas jos lt knygas, tad norėčiau ir šitos smile.gif
Rašykit į až

Metus laiko ieskojau, kol viena mamyte pasiule biggrin.gif , tikrai sunkiai radau 4u.gif
Atsakyti