Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai ir KO

QUOTE(Nolda @ 2013 08 12, 19:06)
VA neretai ne dėl sargumo voljere laikomi. O aš saviškių ir nelaikau. O retriveris kaip ir namų šuo turėtų būt, lipdukas toks  biggrin.gif

o dėl ko laikomi? smile.gif
na nežinau dėl tų lipdukų smile.gif mano labriui manęs nebaisiai reikia vaikštant, jam reik viską išuostyt, išlankstyt, o mielka, bent kol kas, nors aišku dar tik 5mėn. bet toli niekada nenubėga visada seka, kur aš.

QUOTE(autojo @ 2013 08 12, 19:47)
voljere pas mus šuo tik todėl, kad dienomis paliktas vienas labai namus griauna

o ką darysit, kai atšals, o vis dar griaus namus? nes jei naktį laikysit lauke, o dieną namie, sugadinsit šuniui sveikatą su didelėm temperatūrų kaitom smile.gif
Atsakyti
o musu maziukas manes is akiu nepaleidzia... as i tualeta, jis is paskos, as gaminu valgyt, jis po kojom, as prie pc, jis salia, as miegu, guli irgi prie lovos biggrin.gif nu tikras rankinukas kaip as sakau, be mamkos niekur biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Nolda,2013 08 12, 19:06]
Retriveris nėra namų šuo. Bent jau ne tam jis veisiamas buvo... Nors tendencijos yra apgailėtinos
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2013 08 13, 00:20)
o musu maziukas manes is akiu nepaleidzia... as i tualeta, jis is paskos, as gaminu valgyt, jis po kojom, as prie pc, jis salia, as miegu, guli irgi prie lovos  biggrin.gif  nu tikras rankinukas kaip as sakau, be mamkos niekur  biggrin.gif

namie maniškis irgi toks, bet ne pievose, miškuose ar laukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2013 08 13, 00:13)
na nežinau dėl tų lipdukų smile.gif mano labriui manęs nebaisiai reikia vaikštant

Aha, man kiek tenka susidurti su retriveriais, tai jų "laisvės zona pagal nutylėjimą" biggrin.gif gerokai platesnė nei kokio aviganio. Toks jausmas susidaro, kad aviganis vis pasitikrins, ar šeimininkas vietoj, o retriveris geriau patikrins, ar visa kita vietoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2013 08 13, 00:29)
namie maniškis irgi toks, bet ne pievose, miškuose ar laukuose smile.gif

na miske duodasi, bet is akiu nepaleidzia smile.gif buvom grybaut, as lenkiuosi prie grybo ir tas su nosim i gryba kartu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(megeja @ 2013 08 13, 00:36)
Aha, man kiek tenka susidurti su retriveriais, tai jų "laisvės zona pagal nutylėjimą"  biggrin.gif  gerokai platesnė nei kokio aviganio. Toks jausmas susidaro, kad aviganis vis pasitikrins, ar šeimininkas vietoj, o retriveris geriau patikrins, ar visa kita vietoj  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2013 08 13, 01:13)
o dėl ko laikomi? smile.gif


Dėl to, kad jeigu lietuvis nuo žagrės nulipęs tapo verslynyku, pasistatė "chatą" tai prie jos būtinai bus voljeras su "afčiarka". Esu pikta ant keleto pažįstamų piliečių taip besielgiančių, tad man dažniau voljeras su bėda asocijuojasi nei su protingu šuns laikymu...

QUOTE(?angeliux? @ 2013 08 13, 01:20)
o musu maziukas manes is akiu nepaleidzia... as i tualeta, jis is paskos, as gaminu valgyt, jis po kojom, as prie pc, jis salia, as miegu, guli irgi prie lovos  biggrin.gif  nu tikras rankinukas kaip as sakau, be mamkos niekur  biggrin.gif


Palaukit paauglystės smile.gif

QUOTE(Ciooce @ 2013 08 13, 01:28)
Retriveris nėra namų šuo. Bent jau ne tam jis veisiamas buvo... Nors tendencijos yra apgailėtinos


O kodėl sakai, kad apgailėtinos? nes daugumoj padaryti namų žaisliukais, o ne medžiokliniais?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 08 13, 09:17)
O kodėl sakai, kad apgailėtinos? nes daugumoj padaryti namų žaisliukais, o ne medžiokliniais?


Na, dekoratyvėjimas ko gero visoms veislėms budingas, nes kiek gi miestiečiams gali reikėti tų darbinių šunų savybių - nei medžioti reikia, nei avis ganyti biggrin.gif Bet pastebiu, kiek daug dramblavotų (nerandu tikslesnio žodžio) labrių - galva stambi, kojos trumpos, pilvas vos ne žeme velkasi g.gif Gal ir per stiprus žodis "apgailėtinos", bet asmeniškai man pradeda trūkti veislėje atletiškumo ir dėl to labai gaila.
Atsakyti
daba supratau apie ką Tu smile.gif

aš tai žinote dažnai susimąstau. Ar mano Torino toks nerealiai idealus šuo man, kaip individas, ar tai veislė tokia? nors maniškis ir mixas.

turėjom užsienietį svečiuose, aš rodau daba pirštu į Torino ir sakau:
this one was planned
rodau į Pesto:
this one not
rodau į trečią:
this one neither lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciooce @ 2013 08 13, 11:21)
Bet pastebiu, kiek daug dramblavotų (nerandu tikslesnio žodžio) labrių - galva stambi, kojos trumpos, pilvas vos ne žeme velkasi  g.gif Gal ir per stiprus žodis "apgailėtinos", bet asmeniškai man pradeda trūkti veislėje atletiškumo ir dėl to labai gaila.

joooo pas mus nemažai labrių yra nutukusių ir nekaip atrodančių, jei sutinki mieste atletišką labrį net nustembi biggrin.gif
kaimynas visada girdavo Zorro, kad nematęs labrio tokio atletiško, kad visi kaip paršiukai nutukę biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

o as ja pakankamai suprantu..nes ir mes esame kryzkelej,kai nusivili ir savim,ir suniu,ir pradedi abejot ar pats esi netikes,ar veile ne ta,ar aplamai nesi sutvertas turet suni..zodziu,nemetykit akmenim labai,bet pas mus dabar tikrai ne tas riuzavas laikas namie verysad.gif
Atsakyti
O kas konkrečiau į neviltį varo? Gal šuniui paauglystė, kiek jam mėnesių dabar? Kaip ir žmonės, taip ir šunys paaugliai daugiau kantrybės ir išminties pareikalauja biggrin.gif
Atsakyti