Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai ir KO

QUOTE(Ciooce @ 2013 08 13, 13:59)
O kas konkrečiau į neviltį varo? Gal šuniui paauglystė, kiek jam mėnesių dabar? Kaip ir žmonės, taip ir šunys paaugliai daugiau kantrybės ir išminties pareikalauja  biggrin.gif

na jis geras suo,reikia pirma pasakyt,jis namuos ramiai musu laukia gryztanciu,necypauja,neloja,su visais meilus ir draugiskas,megsta ilgus pasivaiksciojimus,maudynes,su vaikais graziai bendrauja,masinoj graziai elgiasi,po namus nesiduoda,maisto nekaulija,per nervus negroja,savo reikalus tvarkingai lauke daro...bet...
dirbt nenori.moka komandas,bet kad jas darytu reikia vis ilgesniu badavimu..siandien ivyko tas luzis,kad supratau,kad jei ir toliau ji sersiu tik uz darba jis padves doh.gif nera to rysio tarp musu,daro jis ka nori,sauk nesaukes,bausk nebaudes,nei badas,nei skaniukai..ir seimininkas jam dzin.visiskoj nevilti skambinau vyrui siandien ir jis liepe man palikt suni ramybej,susitaikyt su ta mintim,kad auginsim Marli ir tiek.man sunku.aisku apie veisle as buvau apsiskaicius pries pirkdama ir nesitikejau,kad jis dievins mane kaip kad koks tarnybiniu veisles suo,bet as tik norejau is jo pakliusnumo kurso.negi su retriveriais tai neimanoma unsure.gif
parodoj stebejau kitus auksiukus,vaizdelis labai panasus i musiskio,nors jie jau po 2-3 metus,bet pakliusnumas geriausiu atveju pusetinas..
tiesiog esu kryzkeleje ir nezinau kaip apsisprest- ar problema veisleje ir tureciau kaip vyras sako susitaikyt su tuo,ar tureciau ieskot vis grieztesniu priemoniu ji priverst atlikt tai ka moka kai as prasau,ar tiesiog ne tas suo,ne ta veisle,o gal mes isvis nesugebam laikyt sunu? doh.gif
suniui 5 menesiai.
Atsakyti
O man rodos jums reikia tarpininko tarp šuns ir jūsų, nes jei nemaišau dresuojatės savarankiškai?
Jei šuo nepasiduoda maistui, reikia ieškoti alternatyvos - galbūt dėl žaidimo jis gatavas daug ką padaryt?
Mano retriveris mane tenkina visiškai, kai liepiu sėdi, kai liepiu gulasi ar stojasi, dzibena ten kur liepiu. BET jis nėra idealus, turim bėdą su kitais suaugusiais patinais (jūs to dar tikrai neturit), aš su tuo susitaikiau, taip pat žinau, kad mieste jo negalėčiau paleisti be pavadėlio. Bet na man nepavyko jo išauklėti esamom sąlygom, tiek, tad aš tiesiog turiu omeny, kad reikia nuolat dairytis, negalima paleisti, reikia stebėti kontaktą su kitais šunimis. (na bet aš išmokau priemonių kaip tose stresinėse situacijose elgtis, kol kas pasiteisino)
O ko būtent jūs iš saviškio neišsireikalaujat?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 08 13, 14:27)
O man rodos jums reikia tarpininko tarp šuns ir jūsų, nes jei nemaišau dresuojatės savarankiškai?
Jei šuo nepasiduoda maistui, reikia ieškoti alternatyvos - galbūt dėl žaidimo jis gatavas daug ką padaryt?
Mano retriveris mane tenkina visiškai, kai liepiu sėdi, kai liepiu gulasi ar stojasi, dzibena ten kur liepiu. BET jis nėra idealus, turim bėdą su kitais suaugusiais patinais (jūs to dar tikrai neturit), aš su tuo susitaikiau, taip pat žinau, kad mieste jo negalėčiau paleisti be pavadėlio. Bet na man nepavyko jo išauklėti esamom sąlygom, tiek, tad aš tiesiog turiu omeny, kad reikia nuolat dairytis, negalima paleisti, reikia stebėti kontaktą su kitais šunimis. (na bet aš išmokau priemonių kaip tose stresinėse situacijose elgtis, kol kas pasiteisino)
O ko būtent jūs iš saviškio neišsireikalaujat?

bandziau su zaislais,retais atvejais kai nera nieko idomesnio pavykdavo.
tiesiog,kad atliktu palieptas komandas kai to prasau.sestu,gultu,lauktu,netampytu,ateitu.moka viska,bet daro tada kada nori.
del dresuotoju..esu susirasinejus emailais..tai arba visiskas pozityvas,lakstyt maldaut su maistuku arzaisliuku,kurie neidomus arba atvesk man savaitei ir palik,gausi silkini.lakstymas ir bandymas ikist maistuka man jau per gerkle lenda,neturiu noro uz tai moket,o sunio kazkam palikinet perauklejimam net nezadu.
kol kas daugiausia man padejo megeja,gal tu migruok ar ka biggrin.gif
Atsakyti
Akela., man toks kyla įtarimas, kad per daug iš šuns reikalaujat. Jis gi 5 mėnesių pupsikas, visiškas vaikas. Aš manau, kad tokio amžiaus namų šuo turėtų visko tik mokytis ir reikalauti iš jo 100 proc. paklusnumo per anksti.

Akių kontaktą stiprinkit, jis labai gyvenimą palengvina. Viskas, ko nori šuo, gali įvykti tik po to, kai pasižiūri jums į akis - laukas, žaislas, maistas, tik po pažiūrėjimo. Visas gėris šuns gyvenime turi ateiti tik per kontaktą su jumis, jūs turite būti raktas į šuns laimę. Tada jis lakstys paskui jus, o ne jūs paskui jį biggrin.gif

Atsakyti
Akela - RELAX biggrin.gif 5 mėnesiai (plius minus) visiems sunkus laikotarpis, kai šunims pradeda rūpėt intensyviai aplinkinis pasaulis. Ėėė, dar gal nuteiksiu nelengvai, bet čia dar tik pati pradžia ax.gif Sorry už palyginimą, bet įsivaizduokit maištaujančius paauglius biggrin.gif
Dirbkit, stenkitės, bet nekarkit nei savęs, nei šuns ant baslio. Atsipalaiduokit, šuo labai tokius dalykus jaučia, t.y. Jūsų balso tonas, nevalinga kūno kalba viską išduoda.
Atsakyti
Akela,
kantrybės su mažuoju 4u.gif wub.gif .
Manoji nemėgo "atidirbinėti" komandų (lankėm dresūrą nuo 3.5mėn. iki 2metų (agillity)). Kai šilta iš vis nemėgsta dirbti blush2.gif . Net nuo 8 ryto jau tingėdavo dirbti, kišdavau į vandenį prieš užsiėmimus, bet vis tiek ne taip... Rudenį, žiemą daug geriau mum buvo blush2.gif .

Geriausia, kad pastebėtų Jūsų darbą su mažuoju profesionalas, jis pastebi menkiausias klaidas- neteisngą kūno kalbą, intonacijas ir t.t.
Savo darbo rezultatą pajutau kai Burtai buvo jau kokie 9mėn. (aš intensyviai nedirbau, kartais ir patingėdavau blush2.gif ), o surimtėjo maniškė 1.5 - 2metų. Taip, kad čia dar tik pati pradžia ax.gif . Kantrybės, ramybės ir po kokių pusės metų jau džiaugsitės rezultatu, jei viskas gerai. Maniškė šauni "merga", aišku su savo pliusais ir minusais wub.gif, tiesiog dresūra padėjo man geriau ją suprasti, o valdyti... kaip kada smile.gif, ji puikiai išskaičiuoja ir mane perpratus, aš irgi jos "fintus" žinau, taip ir gyvenam ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2013 08 13, 14:15)
na jis geras suo,reikia pirma pasakyt,jis namuos ramiai musu laukia gryztanciu,necypauja,neloja,su visais meilus ir draugiskas,megsta ilgus pasivaiksciojimus,maudynes,su vaikais graziai bendrauja,masinoj graziai elgiasi,po namus nesiduoda,maisto nekaulija,per nervus negroja,savo reikalus tvarkingai lauke daro...bet...
dirbt nenori.moka komandas,bet kad jas darytu reikia vis ilgesniu badavimu..siandien ivyko tas luzis,kad supratau,kad jei ir toliau ji sersiu tik uz darba jis padves doh.gif nera to rysio tarp musu,daro jis ka nori,sauk nesaukes,bausk nebaudes,nei badas,nei skaniukai..ir seimininkas jam dzin.visiskoj nevilti skambinau vyrui siandien ir jis liepe man palikt suni ramybej,susitaikyt su ta mintim,kad auginsim Marli ir tiek.


Toks jausmas, kad apie mus pasakojat... tik jūsų šuniukas dar mažas, dar viskas susitvarkys, aš dabar vis gailiuosi, ir kaltinu save, kad laiku nesusigriebiau...
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2013 08 13, 15:25)
Ėėė, dar gal nuteiksiu nelengvai, bet čia dar tik pati pradžia  ax.gif 


Nebūtinai. Kartais paauglystė taip ir neateina. Nežinau, ar čia man laimė tokį šunį turėt išpuolė, ar laiku įdėtas darbas davė rezultatą, bet pas Šarkalą paauglystės, kad ir kaip aš jos bijojau ir (ne)laukiau, tiesiog nebuvo ir su kiekvienu mėnesiu man buvo vis lengviau, o dabar išvis profesorius šalia, man liko tik kaifuot biggrin.gif

Beje, profesoriui šiandien 3 metai. O po mėnesio kitam super profesoriui - Ariukui - bus penkiolika blink.gif
Atsakyti
Akela, aš jaučiu, kad suprantu apie ką Jūs kalbat. Jeigu pripratę gyvenime auginti tarnybines veisles ar į jas panašias, labris/auksiukas tampa "amžinu durneliu" biggrin.gif . Nu toks - fainas, minkštas, bet...durnelis. Ir tas erzina. Jauti, kad erzina kažkur giliai, ne išorėje. Sutari su šuniu, myli jį, bet giliai viduje ateina toks "nu ne mano šuo". Buvo ir man tas jausmas. Pagalvodavau, ar turėčiau ateityje antrą labrį? Žinokit, dar ir dabar nežinau. Privalumas aišku, kad jau žinau su kuo ši košė valgoma, o tas jau labai daug smile.gif . BET...šuo mano jau užaugo ir tas durneliškumas išlenda tik dūkstant, o visa kita...ji patapo tuo šuniu su kuriuo gali kalbėti ir kuris supranta tave iš vieno žodžio, ar iš vieno gesto. Taip, ji nėra tobula. Taip, ji mušeika po šiai dienai, nors "įvesti" kitą šunį į jos gyvenimą nėra sudėtinga. Tiesiog reik "įvesti", o ne "va, matai šuniuuuukas, eik pažaist". Taip, ji po šiai dienai vagia maistą (tiesa, jau ne taip nachališkai). Tokių visokių netobulumų pas ją daug. BET ji patapo ir tuo protingu, suaugusiu, išlaikytu šunimi. Ji patapo daugiau "komisaru Rexu" negu "Marliu" biggrin.gif . Ir kai ta branda atėjo į jos gyvenimą, aš supratau, kad nifiga ji nėra ir nebuvo tas "amžinas durnelis". Ji buvo tiesiog vaikas, kuriam reikėjo padėti užaugti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
as vis tyliai skaitau sita tema,musu Lora be dokumentu,tai ir nelendu cia blush2.gif
Ji dar visai mazute,4 men. dresuoti ja labai lengva namie,bet isejus i lauka nelabai ji nori daryti tai,ko prasau.Siaip jau nemazai ismoko,sedeti,guleti,duoti labas,vieta,fu,pas mane.
Labai megsta ka nors iskresti... kol minutei isejau is virtuves-ji spejo sudraskyti mano receptu sasiuvini,o kai vakavau agurkus-tai nemazai pavoge,tik atsisuku minutei-o ji uz agurka ir pasislepia po stalu,kad nematyciau lotuliukas.gif ismoko ir nuo stalo vogti...is pradziu galvojau,kad man jau su galva negerai,kol supratau,kas vyskta... padedu ant stalo duonos,nusisuku paimti dar ko reikia,atsisuku-duonos ant stalo nera lotuliukas.gif
Dar turi ir drauge,mano maziausia dukra,jeigu ju abieju nera kambaryje ir tylu-einu ziureti ka pridare doh.gif
Kai baru ja,ji sedi ramiai,net kvepuoti bijo ir ziuri man i akys,tipo ko tu nori,cia ne as lotuliukas.gif
Ir dar-ji moka susitaikyti....kai esu labai pikta ant jos ir kalbu su ja piktai-ji seda ir duoda letena,kiek laiko barsiu-tiek sedes su pakelta letena nu ir neimanoma ant jos ilgai pykti lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 14 rugpjūčio 2013 - 08:11
nu kaip jus merginos pergyvenat del visko g.gif mano mazius irgi neklauso, kiek mokam, tiek smile.gif pradejom socializuot, vestis prie zmoniu, nes meile visiems neispasakyta... va vienintele problema, kad iseit kur nors su juo sunkoka... nu bet as is jo ir nereikalauju kazko per daug g.gif juk vis tiek cia suo biggrin.gif kad va ir dabar, grauzia pasiciupes mano kojine, kur tos vienkartines buna, o kiek laimes doh.gif lotuliukas.gif nu ir tegul zaidzia kvailiuks, vis tiek zadejau ismest biggrin.gif

o mes su MB dar pora dienu pries pakalbejom, kad jei leistu kas rinktis is naujo :pirkti ar ne, net nesvarstytume schmoll.gif negalim atsidziaugt kleckiuku savo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 14 rugpjūčio 2013 - 08:21
QUOTE(Ciooce @ 2013 08 13, 23:48)
O po mėnesio kitam super profesoriui - Ariukui - bus penkiolika  blink.gif


eik tu sau
o kaip vasarą jaučiasi jis? smile.gif
Atsakyti