Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai ir KO

Sese turi veisline labradoru retrivere ir vasarai isveza i sodyba. Ir sia vasara rujodama prisirujojo, pasirodo tures suniuku ir neaisku kokiu. Nes buvo sodyboje pabegusi trumpam, sese labai pergyveno, bet tikejosi, kad nieko nebus. Bet dabar pasirodo tikrai bus, nes jau kale isstorejusi labai ... Labai prasyciau komentaru, nes ji paprase manes cia parasyti, pasimetusi nezino ka daryti. Nes kale veisline, su dokumentais, kilminga ...
Atsakyti
iš bėdos dar buvo galima padaryti pirmom dienom... dabar jau neįsivaizduoju, ar ką galima padaryt. atidavinėt šuniukus į kuo geresnius namus. g.gif
Atsakyti
Pas veterinarą eikit, o ne į forumą doh.gif
Atsakyti
Akela
Na Pupa irgi pirmas, tik mano, suo. Po dresuros kai trenere pasake, kad pas mus nera rysio, buvau susinervinus. Bet po vieno pasivaiksciojimo kai uz 500 m. pamacius suni ji nuvare pasisveikint ir man pakvietus gryzo, buvau liamingiausias zmogus pasaulyje. Nenorek is saves ir is suns per daug. Sese turi toki posaki , buna dienu kai bunu grazi o buna kai protinga. Tai va ir su suniu , buna dienu kai net paprasciausiaos komandos negali padaryt (grazi), bet buna kad suo nors prie sirdies dek (protinga) biggrin.gif . O is kitos puses , suniui reikia laiko prisiderint prie Jusu. Matau pagal Pupa, ji daznai jau zino ka darysim ar ko nedaryt tik is zvilgsnio. Zodziu nepersistenkit tongue.gif dziukites vienas kitu , juk be jo kazko truktu...
Atsakyti
Vakar ryte, rugpjūčio 15 d. Trakų Vokėje rasti du auksaspalviai retriveriai, patinas ir kalė. Kalė aukštesnė, lieknesnė, patinas vyresnis, stambesnis. Šunys be antkaklių, atrodo prižiūrėti. Šiuo metu laikinai laikomi voljere. Prašom padėkit rasti šeimininkus.

Skambinti: 8 61858898
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2013 08 15, 22:39)
Sese turi veisline labradoru retrivere ir vasarai isveza i sodyba. Ir sia vasara rujodama prisirujojo, pasirodo tures suniuku ir neaisku kokiu. Nes buvo sodyboje pabegusi trumpam, sese labai pergyveno, bet tikejosi, kad nieko nebus. Bet dabar pasirodo tikrai bus, nes jau kale isstorejusi labai ... Labai prasyciau komentaru, nes ji paprase manes cia parasyti, pasimetusi nezino ka daryti. Nes kale veisline, su dokumentais, kilminga ...


Dabar jau nieko nepadarysi. Teks jų susilaukti, auginti kaip pačius pačiausius ir surasti jiems namus. Ateityje tegu sterilizuoja. Maniškė irgi vasaras leidžia sodyboje. Man ramu ramu tuo klausimu.
Atsakyti
Sveikos,

skaitau jūsų pašnekesius, labai noriu auksiuko, net spirgu, atėjo toks laikas kad atrodo jeigu ne šią vasarą tai tada niekada. Iš tikro tai nuo vaikystės svajojau apie šunį, bet niekada taip ir neturėjau, o dabar labai rimti planai įsigyti savo šeimynai geriausią draugą-keturkojį. Vyras stabdo, kad mažoki dar vaikai, kad bus sunku kaip su trečiu vaiku, bet man atrodo, kad augs ir užaugs su vaikais, aišku kad bus visko, bet kaip ir su vaikais vienu metu augant kažkaip papildo vienas kita, net padeda augti vienas kitam, tai vat ir mąstau, domiuosi, skambinausi su keliom veisėjom, kalbėjom tom temom, sako turėtų būt viskas kaip ir gerai.

O kokia jūsų patirtis su mažais vaikais?

planuoju pirkti veislinę kalytę iš čia http://www.auksesija...s/naujienos.htm

arba iš čia

http://www.auksosmel...?s_id=1&lang=lt

kalbėjau su abiem veisėjom, tik va klausimas kodėl vienam veislyne šuniukas su visais čipais ir dokumentais kainuoja 1300lt o kitur 2000lt
Kad su dokumentais pirksim tai čia faktas tik norėtųsi kažkaip irgi nepermokėti blush2.gif
Atsakyti
Mes taip pat ieskome suniuko. Tik su tais skelbimais ir kainomis sudetinga. Tai po 600-850 litu parduoda, tai uz 1500-2000 litu... Matyt visgi teks brangiau sumoketi, bet is patikimo veislyno pirkti...
Vat tik neapsisprendiam ar jaunai semai su 2 mazais vaikais labradoro ar auksaspalvis retriveris labiau tiktu. Pirmojo kailis trumpesnis, prieziura lengvesne ir dresurai labiau pasiduodantis. Bet auksaspalviai lyg ir grazesni, meilesni atrodo ir mazesni buna:)
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2013 08 16, 14:23)
Sveikos,

skaitau jūsų pašnekesius, labai noriu auksiuko, net spirgu, atėjo toks laikas kad atrodo jeigu ne šią vasarą tai tada niekada. Iš tikro tai nuo vaikystės svajojau apie šunį, bet niekada taip ir neturėjau, o dabar labai rimti planai įsigyti savo šeimynai geriausią draugą-keturkojį. Vyras stabdo, kad mažoki dar vaikai, kad bus sunku kaip su trečiu vaiku, bet man atrodo, kad augs ir užaugs su vaikais, aišku kad bus visko, bet kaip ir su vaikais vienu metu augant kažkaip papildo vienas kita, net padeda augti vienas kitam, tai vat ir mąstau, domiuosi, skambinausi su keliom veisėjom, kalbėjom tom temom, sako turėtų būt viskas kaip ir gerai.

O kokia jūsų patirtis su mažais vaikais?

planuoju pirkti veislinę kalytę iš čia http://www.auksesija...s/naujienos.htm

arba iš čia

http://www.auksosmel...?s_id=1&lang=lt

kalbėjau su abiem veisėjom, tik va klausimas kodėl vienam veislyne šuniukas su visais čipais ir dokumentais kainuoja 1300lt o kitur 2000lt
Kad su dokumentais pirksim tai čia faktas tik norėtųsi kažkaip irgi nepermokėti  blush2.gif


Malonu buvo su Jumis snekėtis smile.gif
Kadangi aš viena iš šių veisėjų( auksosmėlis), tai per daug nekomentuosiu ax.gif
Tik renkantis žiūrėkit į tėvus, senelius....

Meibl, dėl kailio ir dresūros esate ne visai teisi, šeriasi jie visi ir labradorai, ir auksaspalviai, dresūrai pasiduoda abu, tai priklauso nuo to kiek Jūs įdėsite į šunį darbo, bendravimo. Auksaspalvis gal kiek mažiau turintis energijos nei labradoras, bet kaip ir visur gali būt išimčių.
Dėl kainos tai už 600-850 nusipirksite tikrai bedokumentinį 4u.gif
Atsakyti
Mūsų devynetukas 4u.gif

balta mergaitė
user posted image

bordo mergaitė
user posted image

geltona mergaitė
user posted image

ružava mergatė
user posted image

mėlynas berniukas
user posted image

pilkas berniukas
user posted image

raudonas berniukas
user posted image

rudas berniukas
user posted image

žalias berniukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2013 08 16, 14:23)
Sveikos,

skaitau jūsų pašnekesius, labai noriu auksiuko, net spirgu, atėjo toks laikas kad atrodo jeigu ne šią vasarą tai tada niekada. Iš tikro tai nuo vaikystės svajojau apie šunį, bet niekada taip ir neturėjau, o dabar labai rimti planai įsigyti savo šeimynai geriausią draugą-keturkojį. Vyras stabdo, kad mažoki dar vaikai, kad bus sunku kaip su trečiu vaiku, bet man atrodo, kad augs ir užaugs su vaikais, aišku kad bus visko, bet kaip ir su vaikais vienu metu augant kažkaip papildo vienas kita, net padeda augti vienas kitam, tai vat ir mąstau, domiuosi, skambinausi su keliom veisėjom, kalbėjom tom temom, sako turėtų būt viskas kaip ir gerai.

O kokia jūsų patirtis su mažais vaikais?

planuoju pirkti veislinę kalytę iš čia http://www.auksesija...s/naujienos.htm

arba iš čia

http://www.auksosmel...?s_id=1&lang=lt

kalbėjau su abiem veisėjom, tik va klausimas kodėl vienam veislyne šuniukas su visais čipais ir dokumentais kainuoja 1300lt o kitur 2000lt
Kad su dokumentais pirksim tai čia faktas tik norėtųsi kažkaip irgi nepermokėti  blush2.gif



Tiesiog kiekvienas veisejas zino savo investicija, turi savo verte, savo poziuri ir t.t.
Skirkite tam laiko, pasinagrinekite internetines svetaines, placiau pasidomekite.

Gal ir ne apie kainu skirtuma, taciau manau ne vienam bus naudinga paskaityti, pries renkantis ar kreipiantis i veislyna smile.gif

http://www.valhaloss...o-taisykls.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duvalia: 16 rugpjūčio 2013 - 18:40
Lauma, man taip pat labai malonu 4u.gif

taip, iki 1000lt tai tikrai be dokumentų, bet kai su dokumentais kainos skirtumas ant puse tūkstančio ir daugiau tai vėl gi klausimas. Na gal tėveliai vietiniai, ta prasme neatvežtiniai. Aš po truputį domiuosi ir atseku iš kur tėtušis pasiskolintas ir iš kur mama. Na bet logiškai mąstant man reikia tiesiog sveiko palikuonio nuo sveikų tėvų atitinkančių savo veislės standartus, aš net nelabai į tuos titulus žiūriu, nenoriu kraujomaišų ir nenorių paveldėtų ligų, man kažkaip tas svarbiausia.

tai kaip suprantu šunelio tarkim tėvo vardas susideda iš trijų ar net daugiau pavadinimų, vienas iš jų nusako veislyną, kitas tėvus ir senelius?
aš svarbiausia žiūriu kad būtų iš skirtingų veislynų, bet vėlgi jeigu normalus veislynas turintis sertifikatus veisia tai reiškia supranta ką daro, ar galima pasitikėti veislynais? Juk jeigu veislynas chimičins tai gaus baudos ar kitaip suvaržyti jų veiklą gali.

Lauma man labai jūsų foto patinka kalaičių ir mažylių bet sakau tiesiog kad ir tas puse tūkstančio nesimėto tai galvoju jeigu abu veislynai tvarkingai dirba ar verta permokėti unsure.gif
Atsakyti