Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikutės, atskubėjau ir aš į naujus namučius.Ačiū PELIUKUI 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas turite gražius riešutuką, giliuką, pupinuką, nendriuką paveikslėlius nespalvotus? ax.gif
Atsakyti
Artėja darbymetis, tuoj priplepėta bus ir nauja tema tongue.gif
Atsakyti
oi koki dideli prasyma turiu... blush2.gif gal kuri turit 3 kl. Pupos mokyt.kn. 1 dali ir Vieversio mokyt.kn. nuskanuotas? ir kompaktu neturiu...
galeciau su kitomis 3 kl. sok serijos mokytojo kn. ir testais pagelbet, gal kaip nors rasiu laiko nuskanuot, jeigu kam reiks (sitas uzsake mokykla, o tu dvieju mokyt.knygu pritruko ir dalijamosios medziagos ir papildomu darbu neturiu, bet kazka lyg pastuose maciau).
reiks sest prie planu... doh.gif
Atsakyti
Gristu namo smile.gif aciu, kad esat smile.gif
O as ryt jau darban..gerai kad tik apsilimas..ir cia , ir ten:) iki greito:)
Atsakyti

skubu ir aš į naujus namelius, thumbup.gif

QUOTE(Mergelė @ 2013 08 15, 20:07)
Dėkui peliukui už naują temukę ir operatyvų mano problemos išsprendimą. 4u.gif


sakiau " nėra padėties be išeities". drinks_cheers.gif

QUOTE(Bites Rites @ 2013 08 15, 23:41)
Artėja darbymetis, tuoj priplepėta bus ir nauja tema  tongue.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ypač prieš rugsėjo 1-ąją

QUOTE(leliuko_mama @ 2013 08 16, 00:10)
oi koki dideli prasyma turiu...  blush2.gif  gal kuri turit 3 kl. Pupos mokyt.kn. 1 dali ir Vieversio mokyt.kn. nuskanuotas? ir kompaktu neturiu...
galeciau su kitomis 3 kl. sok serijos mokytojo kn. ir testais pagelbet, gal kaip nors rasiu laiko nuskanuot, jeigu kam reiks (sitas uzsake mokykla, o tu dvieju mokyt.knygu pritruko ir dalijamosios medziagos ir papildomu darbu neturiu, bet kazka lyg pastuose maciau).
reiks sest prie planu... doh.gif


kad tik atrasčiau laiko g.gif ... na reikia pasistengti.... Pupą pažadu atskenuoti

QUOTE(rollick @ 2013 08 16, 00:31)
Gristu namo smile.gif aciu, kad esat smile.gif
O as ryt jau darban..gerai kad tik apsilimas..ir cia , ir ten:)  iki greito:)


sėkmės... lauksim naujienų
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2013 08 15, 23:35)
kad tik atrasčiau laiko g.gif ... na reikia pasistengti.... Pupą pažadu atskenuoti


nors vilti turesiu smile.gif suprantu, paciai papildomas laikas ir nepamaisytu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2013 08 15, 22:10)
oi koki dideli prasyma turiu...  blush2.gif  gal kuri turit 3 kl. Pupos mokyt.kn. 1 dali ir Vieversio mokyt.kn. nuskanuotas? ir kompaktu neturiu...
galeciau su kitomis 3 kl. sok serijos mokytojo kn. ir testais pagelbet, gal kaip nors rasiu laiko nuskanuot, jeigu kam reiks (sitas uzsake mokykla, o tu dvieju mokyt.knygu pritruko ir dalijamosios medziagos ir papildomu darbu neturiu, bet kazka lyg pastuose maciau).
reiks sest prie planu... doh.gif



Aš turiu nuosavas trečios klasės Riešuto mokytojo knygas. Tai jei kam reik, tai galiu atsiųsti. O kai nereiks sugrąžinsit. Skanuot nemoku, tikslaiu nemoku sudėti į vieną failą, kaip jūs padarot pdf formatu. Man gaunasi atskiri lapai. blush2.gif Jei nieks nepagelbės, tai aš pasžiūrėsiu dėl Vieversio. Jei mokykloj yra ir reikės, tai bandysiu atskanuoti. Bet jūs mane pamokinsit kaip gražiai skanuotą dokumentą sutvarkyti. Tad jei reiks Vieversio trimituokit.
Dar pagalvojau. Juk vienai skanuoti, tai labai daug laiko užima, tai gal keliose būtų greičiau.
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2013 08 16, 00:10)
oi koki dideli prasyma turiu...  blush2.gif  gal kuri turit 3 kl. Pupos mokyt.kn. 1 dali ir Vieversio mokyt.kn. nuskanuotas? ir kompaktu neturiu...
galeciau su kitomis 3 kl. sok serijos mokytojo kn. ir testais pagelbet, gal kaip nors rasiu laiko nuskanuot, jeigu kam reiks (sitas uzsake mokykla, o tu dvieju mokyt.knygu pritruko ir dalijamosios medziagos ir papildomu darbu neturiu, bet kazka lyg pastuose maciau).
reiks sest prie planu... doh.gif


Sveiki, Vieversio komplektą išsiunčiau į 2 paštą
Atsakyti
Ir aš ir aš registruojuos naujuose namučiuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2013 08 16, 08:24)
Sveiki, Vieversio komplektą išsiunčiau į 2 paštą

labai labai labai AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kokia gera žinia thumbup.gif

mergele, ir Jums ačiū už gerus norus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 16 rugpjūčio 2013 - 09:49
Registruojuosi ir aš naujuose namučiuose 4u.gif
Peliuk, dėkui už naujus namelius, kad vėl turim kur susibėgti.

Pirmadienį jau į darbus. Ir noriu ir ne, neapsisprendžiu. Klasėje laukia nauji baldai, tai lyg ir norisi greičiau susitvarkyti.
Šiais metais dirbsiu su pirmokėliais. Mačiau yra naujų papildomam darbui pirmokėliams knygelių. Žadu jas pirkti, jei kam pagelbės galėsiu nuskanuoti blush2.gif (bent taip prisidėti prie bendro turto)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 16 rugpjūčio 2013 - 12:31