Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Dėkui rūpestingasis peliuk, už atsiųstą nuorodą pas šauniausias pasaulio pleputes-pradinukes. wub.gif
Atsakyti
gal kuri kartais turite visų lapų trafaretus? Tik klevo lapų turiu, o taip reikia ir kitų...
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 08 16, 17:05)
gal kuri kartais turite visų lapų trafaretus? Tik klevo lapų turiu, o taip reikia ir kitų...

Tikrai turiu. Ten yra didinti iš mažų, tai visokių dydžių. Yra kaštono, klevo, ąžuolo, šermukšnio, serbentų (atrodo ax.gif ). Bet juos pasieksiu tik pirmadienį. Jei nepasiūlys niekas anksčiau, tada įmesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visom,
griztu ir as i seima po ilgo tarpo ir atostogu. Siandien ir mokykloje pirma diena apsilankiau. Trypiau vienoj vietoj nezinodama nuo ko pradet net juokas eme. Matomai busiu kaip reikiant atsijungus nuo darbo. O dar paste nauja tema radau (ACIU peliukui),tai jau kaip ir pirmyn i darba.
Mastau ka cia i pasta nusiuntus, kuo prie lobiu prisidet, Tai siunciu praejusiu metu rugsejo 1 scenariju, gal kam pravers.
Atsakyti
Pasikartosiu aš ax.gif
Gal kas turit ir galit pasidalint Pupos CD disku 1 klasei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 08 16, 15:30)
Tikrai turiu. Ten yra didinti iš mažų, tai visokių dydžių. Yra kaštono, klevo, ąžuolo, šermukšnio, serbentų (atrodo ax.gif ). Bet juos pasieksiu tik pirmadienį. Jei nepasiūlys niekas anksčiau, tada įmesiu mirksiukas.gif

GERAI, TIKS, RUOŠIUOSI PUOŠTI LENTĄ IR KAIP TIK PRIREIKĖ. lAUKSIU.
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 08 16, 15:48)
Pasikartosiu aš ax.gif
Gal kas turit ir galit pasidalint Pupos CD disku 1 klasei ax.gif


Sveikos,
Tu man parašyk savo adresą, aš nukopijuosiu ir atsiųsiu paštu, nes kaip jūs taip padarot aš nemoku. O gal ten paprasta? g.gif rolleyes.gif Bet čia bus to seno leidimo.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 08 16, 18:09)
GERAI, TIKS, RUOŠIUOSI PUOŠTI LENTĄ IR KAIP TIK PRIREIKĖ. lAUKSIU.

Jei vakare nebus, nepyksiu jei priminsite ax.gif sklerozė ir kitos amžiaus bėdos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2013 08 16, 09:47)
labai labai labai AČIŪ  4u.gif  4u.gif  4u.gif
kokia gera žinia  thumbup.gif

mergele, ir Jums ačiū už gerus norus  4u.gif

Pupos jau nereik? Ar skanuot?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 08 16, 18:21)
Sveikos,
Tu man parašyk savo adresą, aš nukopijuosiu ir atsiųsiu paštu, nes kaip jūs taip padarot aš nemoku. O gal ten paprasta? g.gif  rolleyes.gif  Bet čia bus to seno leidimo.

Ojojoj kaip dėkui, kaip tik seno ir reikia thumbup.gif
daiva.imb@gmail.com
Laukiu laukiu ir iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 08 16, 00:39)
Aš turiu nuosavas trečios klasės Riešuto mokytojo knygas. Tai jei kam reik, tai galiu atsiųsti. O kai nereiks sugrąžinsit. Skanuot nemoku, tikslaiu nemoku sudėti į vieną failą, kaip jūs padarot pdf formatu. Man gaunasi atskiri lapai. blush2.gif Jei nieks nepagelbės, tai aš pasžiūrėsiu dėl Vieversio. Jei mokykloj yra ir reikės, tai bandysiu atskanuoti. Bet jūs mane pamokinsit kaip gražiai skanuotą dokumentą sutvarkyti. Tad jei reiks Vieversio trimituokit.
Dar pagalvojau. Juk vienai skanuoti, tai labai daug laiko užima, tai gal keliose būtų greičiau.


Turiu dar šiek tiek laiko, tai galėčiau ką nors nuskenuot, tik neturiu nuo ko sad.gif
Gal galėčiau pasiskolinti?
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 08 16, 16:25)
Ojojoj kaip dėkui, kaip tik seno ir reikia thumbup.gif
daiva.imb@gmail.com
Laukiu laukiu ir iš anksto dėkoju 4u.gif

tu man į paštą atsiųsk tikrą namų adresą. Aš tau atsiųsiu tikruoju paštu. Bet padarysiu tik pirmadienį, nes diskai mokykloje.

QUOTE(naminukė @ 2013 08 16, 17:13)
Turiu dar šiek tiek laiko, tai galėčiau ką nors nuskenuot, tik neturiu nuo ko sad.gif
Gal galėčiau pasiskolinti?


Tai tu nori riešutuko?

Kai jūs skanuojat knygas, tai jūs skanuojat kaip? Nu tiksliau kaip jūs padarot, kad būtų vienas pdf failas? Aš jai skanuočiau knygą, tai man gautųsi visi lapai atskirai, o pas jus gaunas vienam dokumente. Kaip man taip irgi padaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 16 rugpjūčio 2013 - 17:22