Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

sveiko 4u.gif

mergaites,kaip jusu reikialai su ilgaauliais batais? g.gif mano blauzda is storesniu tad batus labai sunku rasti verysad.gif kur jus ieskote batu?noreciau odiniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2013 08 27, 22:56)
Aš važiuoju į Tumą ir Parkas Outletą mirksiukas.gif


Parkas Outlet man nelabai... kažkaip niekas neįstringa ten. O kas tas Tumas?... smile.gif

Ilgaaulių paieška man ir sudėtinga, bet dažniausiai nukaunu kokią porą Kauno bazėje- turiu nusižiūrėjusi du skyrius prekiaujančius lenkiškais fabrikiniais batais. Arba Kaune Megą, o Vilniuje Ozą apeinu.

Radau Laimoje reklamą, kad Kalvarijų gatvėje palčiukų parduotuvė atsidarė... gal sakau užvažiuoti pasidairyti reikia.. nu bus matyti.
Atsakyti
http://www.tuma.lt/i...i...2&Itemid=77
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2013 08 30, 14:42)
Ilgaaulių paieška man ir sudėtinga, bet dažniausiai nukaunu kokią porą Kauno bazėje- turiu nusižiūrėjusi du skyrius prekiaujančius lenkiškais fabrikiniais batais. Arba Kaune Megą, o Vilniuje Ozą apeinu.


O kaip kokybe tu lenkisku batu ?
Ir kurioje vietoje bazeje jeis prekiauja ?
Atsakyti
kas liečia batus, rudeninius-žieminius, perku prie stoties, mažytė parduotuvė, lygtais šeimos avalynė ten vadinasi, dvi moteriškės dirba, katinas gyvena viduje laugh.gif šalia Cestos, mėsos krautuvė
ten turi didelėm kojom, storom blauzdom, ir būtent ilgi batai, ne iki puse blauzdos, iki kelių, avalynė kokybiška, pvz šiemet pirksiu batus žieminius, prieš tai turimus ketverius nešiojau, kaina gal didoka, bet manau geriau nei kasmet perkalioti po 100 litų kitokius smile.gif
prieš savaitę buvau klausti kada bus žieminių, tai sakė trijų savaičių bėgyje turės ir virš 100 porų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 08 31, 15:07)

ten turi didelėm kojom, storom blauzdom, ir būtent ilgi batai, ne iki puse blauzdos, iki kelių,  avalynė kokybiška, pvz šiemet pirksiu batus žieminius, prieš tai turimus ketverius nešiojau, kaina gal didoka, bet manau geriau nei kasmet perkalioti po 100 litų kitokius  smile.gif
prieš savaitę buvau klausti kada bus žieminių, tai sakė trijų savaičių bėgyje turės ir virš 100 porų  smile.gif

kokia ten maždaug kaina yra? man netoli darbo panašu bus? g.gif adreso nežinai?
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 08 31, 15:10)
kokia ten maždaug kaina yra? man netoli darbo panašu bus? g.gif adreso nežinai?

gal ir netoli darbuko bus tau, nežinau kur ponia dirbate laugh.gif
už senukus mokėjau ~300lt čia plius/minus priklauso nuo modeliuko, ar ilgi, ar trumpesni smile.gif
čia pagrinde rieker'io avalynė smile.gif
kam pakeliui, nueikite bent pasižiūrėti, pasimatuoti
p.s. čia Kaune prie autobusų stoties! ne Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javute: 01 rugsėjo 2013 - 11:38
QUOTE(Javute @ 2013 09 01, 12:36)
p.s. čia Kaune prie autobusų stoties! ne Vilniaus  4u.gif

esminiai žodžiai, kurie viską surikiavo į vietas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rieker avalyne prekiauja,reikes nuvaziuoti paziureti ko yra ax.gif
Vilnius Saltoniškių g. 9 (PANORAMA) Tel.: +370 611 36316
Vilnius. Ozo g. 18 (Ozas) Tel.: +370 5 2487174
Atsakyti
čia jau aš neaiškiai doh.gif esu kaltas, esu kaltas laugh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,atvesus orams atsibudau kad striukes normalios neturiu doh.gif noriu kokios ilgesnes nes visos mano trumpules,pradedu paieskas rolleyes.gif
Rieker geri batai,patogus,patvarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 08 31, 14:22)
O kaip kokybe tu lenkisku batu ?
Ir kurioje vietoje bazeje jeis prekiauja ?


KOkybė labai gera. Kiek pirkau tikrai nesiskundziu. Vienas taskas is desines puses sutvarkytose parduotuvese kur kailiniais prekiauja tokia pusilgiais garbanotais plaukais moteriske, kita - bromo (kuriame blusu turgus buna) vidurinis iejimas is karto kairiame kamputyje uz iejimo biggrin.gif.. nu nemoku nupasakoti.
Atsakyti