Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

PRISMOJ DIDESNIŲ RŪBŲ ATSIRADO
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2013 08 30, 12:09)
sveiko 4u.gif

mergaites,kaip jusu reikialai su ilgaauliais batais? g.gif mano blauzda is storesniu tad batus labai sunku rasti verysad.gif kur jus ieskote batu?noreciau odiniu wub.gif

Man katastrofa. Bet šįmet pasisekė. Radau CAPRICE batus su man tinkamu aulu, nors išsimatavau apie 8 poras doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkoji28: 06 rugsėjo 2013 - 13:12
QUOTE(pilkoji28 @ 2013 09 06, 14:10)
Man katastrofa. Bet šįmet pasisekė. Radau CAPRICE batus su man tinkamu aulu, nors išsimatavau apie 8 poras  doh.gif

O kur jūs pirkote? ir kiek blauzdos apimtis, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 09 06, 13:31)
O kur jūs pirkote? ir kiek blauzdos apimtis, jei ne paslaptis?

Pirkau prie Kauno stoties turgaus Tauro parduotuvėj, kiek apimtis tiksliai nė namatavau niekada g.gif
Atsakyti
Man kazkaip caprika nepatinka... gal ir jiems viskas gerai.. bet ant aukstu kulnu geriau jauciuosi, nei su ju batais... pavargstu be proto... jauciu, kad kurpaliai man ju nelabai. Bet cia individualu. Bet kokybe ju gera. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienas: 07 rugsėjo 2013 - 14:41
QUOTE(pienas @ 2013 08 30, 15:42)
Parkas Outlet man nelabai... kažkaip niekas neįstringa ten. O kas tas Tumas?... smile.gif

Ilgaaulių paieška man ir sudėtinga, bet dažniausiai nukaunu kokią porą Kauno bazėje- turiu nusižiūrėjusi du skyrius prekiaujančius lenkiškais fabrikiniais batais. Arba Kaune Megą, o Vilniuje Ozą apeinu.

Radau Laimoje reklamą, kad Kalvarijų gatvėje palčiukų parduotuvė atsidarė... gal sakau užvažiuoti pasidairyti reikia.. nu bus matyti.

O gal tiksliau galite, kur Kauno bazėje g.gif ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2013 08 30, 12:09)
sveiko 4u.gif

mergaites,kaip jusu reikialai su ilgaauliais batais? g.gif mano blauzda is storesniu tad batus labai sunku rasti verysad.gif kur jus ieskote batu?noreciau odiniu wub.gif


aš platinu aulus - Kaune, Tauro taisykloje. Žinoma - jeigu batai juodi arba rudi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2013 09 09, 12:43)
aš platinu aulus - Kaune, Tauro taisykloje. Žinoma - jeigu batai juodi arba rudi unsure.gif

Kaip idomiai,o tai cia kokius isiuvus daro ar kaip ? g.gif as tai renkuosi kur aulas buna su gumine juosta tokia arba dirzeliais reguliujamus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2013 09 09, 16:46)
Kaip idomiai,o tai cia kokius isiuvus daro ar kaip ?  g.gif  as tai renkuosi kur aulas buna su gumine juosta tokia arba dirzeliais reguliujamus  ax.gif


įsiuvus daro.

Man tik kartą pavyko rasti batus su gumomis per visą aulą (nes ta nedidelė gumelė bato viršuje nežinau kam biggrin.gif ). Tie batai gerai apguldavo blauzdą, buvo nuostabiai patogūs. Norėčiau tokių dar.

Atsakyti
Gražių modeliukųų apkūnesnėms (net iki 60 dydžio) yra ČIA
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2013 09 19, 00:08)
Gražių modeliukųų apkūnesnėms (net iki 60 dydžio) yra ČIA

galėtų ir aprengti apkūnesnias jais.. dabar jau toks šakaliukas aprengtas.. doh.gif
Atsakyti
Daug gražių modeliukų, bet kur kreiptis, tai neaišku verysad.gif
Papildyta:
Va čia tą patį galima normaliu dydžiu pažiūrėti
http://www.tivardo.o...-10-19-14-40-31

Atsakyti