Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

Mamos, paplepėkim apie viską

user posted image

nuotrauka iš asmeninio archyvo tongue.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 22 rugpjūčio 2013 - 07:03
Jau maniau nieks temos nesukurs biggrin.gif
Ačiū už temutę 4u.gif
Mamos, kur leidžiat vaikus į darželius? Gal galėtumėt ką rekomenduot Šilainiuose, Vilijampolėj, ar aplinkui kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2013 08 22, 10:21)
Jau maniau nieks temos nesukurs biggrin.gif
Ačiū už temutę  4u.gif
Mamos, kur leidžiat vaikus į darželius? Gal galėtumėt ką rekomenduot Šilainiuose, Vilijampolėj, ar aplinkui kur?  4u.gif

Reikėjo sukurti, jei pamatėt kad baigėsi mirksiukas.gif

Mes tai ėjom ir eisim į Etiudą rolleyes.gif Bet čia jau toil nuo nurodytų rajonų.
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 08 22, 10:34)
Reikėjo sukurti, jei pamatėt kad baigėsi  mirksiukas.gif

Tai kad aš čia naujokė, tai žinai blush2.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2013 08 22, 11:21)
Mamos, kur leidžiat vaikus į darželius? Gal galėtumėt ką rekomenduot Šilainiuose, Vilijampolėj, ar aplinkui kur?  4u.gif

Ten, kur vietą gaunam bigsmile.gif Maniškis, pvz. šiais metais niekur nepateko (esam užrašę Šilainiuose, į Gintarėlį ir Vėrinėlį), todėl keliaujam į privatų netoliese. Jei nereikėtų mokėt, labai džiaugčiausi ir galvos nesukčiau smile.gif
Kartoju savo klausimą, gal kas padės - ar esate patenkintos Romainių vaikų daktare? 4u.gif Negi niekas neveda? Kiek einu pro šalį, vis matau mamytes su vaikais ten ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimukeA: 22 rugpjūčio 2013 - 11:20
QUOTE(mylimukeA @ 2013 08 22, 11:20)
Ten, kur vietą gaunam  bigsmile.gif  Maniškis, pvz. šiais metais niekur nepateko (esam užrašę Šilainiuose, į Gintarėlį ir Vėrinėlį), todėl keliaujam į privatų netoliese. Jei nereikėtų mokėt, labai džiaugčiausi ir galvos nesukčiau smile.gif

Tai čia pagrindas, bet sistemoj reikia įvesti du, o net nežinau kokius doh.gif ...paskaitinėju atsiliepus, sunku bais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2013 08 22, 12:23)
Tai čia pagrindas, bet sistemoj reikia įvesti du, o net nežinau kokius  doh.gif ...paskaitinėju atsiliepus, sunku bais  biggrin.gif

Tai aš pagal atsiliepimus, draugų ir pažįstamų rekomendacijas užrašiau į Vėrinėlį, nors kaip suprantu ten brangus patekimas smile.gif Nors visas darželio gėris, mano galva, nuo turimų auklėtojų priklauso.
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2013 08 22, 11:41)
Tai aš pagal atsiliepimus, draugų ir pažįstamų rekomendacijas užrašiau į Vėrinėlį, nors  kaip suprantu ten brangus patekimas smile.gif Nors visas darželio gėris, mano galva, nuo turimų auklėtojų priklauso.

tikra tiesa, patikėkit cool.gif
Atsakyti
vistiek visos esat daugmaž naujakurių šeimų astovės biggrin.gif patarkit baldų gamintojų, reik ir virtuvinio komplekto ir miegamojo.. gal pas ką darėtes už gerą kokybės ir kainos santykį? bigsmile.gif

o dėl darželio,mes užsirašę į Volungėlę , draugės mama virtuvėj dirba,tai draugė garantavo kad vien dėl maitinimo ten verta eiti..
ir į gintarėlį (pati jį lankiau biggrin.gif ) patiko dėl žaidimų aikštelės ir auklytė pažįstama yra, tai tikimės jog į jį pakliūsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 08 22, 08:02)
Mamos, paplepėkim apie viską

user posted image

nuotrauka iš asmeninio archyvo  tongue.gif
                                                       
user posted imageuser posted imageuser posted image

Grazuolis grybukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 08 22, 14:55)
vistiek visos esat daugmaž naujakurių šeimų astovės  biggrin.gif  patarkit baldų gamintojų, reik ir virtuvinio komplekto ir miegamojo.. gal pas ką darėtes už gerą kokybės ir kainos santykį?  bigsmile.gif

o dėl darželio,mes užsirašę į Volungėlę , draugės mama virtuvėj dirba,tai draugė garantavo kad vien dėl maitinimo ten verta eiti..
ir į gintarėlį (pati jį lankiau  biggrin.gif ) patiko dėl žaidimų aikštelės ir auklytė pažįstama yra, tai tikimės jog į jį pakliūsim  4u.gif

Sveika,
mes virtuve daremes "alante", praejo jau 2.5 metu ir iki siol esu labai patenkinta. Dizainere Giedre mums talkininkavo, tuo metu jie buvo, o gal dar yra, isikure nemuno balduose IIa.
Bet jeigu butu buvusi, kaip dabar, IKEA vietoje, tai is ten buciau pirkusi:mirksiukas:
Papildyta:
QUOTE(Eule @ 2013 08 22, 11:23)
Tai čia pagrindas, bet sistemoj reikia įvesti du, o net nežinau kokius  doh.gif ...paskaitinėju atsiliepus, sunku bais  biggrin.gif

Oi, mums kai reikejo issirinkti darzeli, tai saziningai visus silainiu darzus apvaziavau ir dar net raudondvario pl ir paciam raudondvary buvau doh.gif Bet manau svarbu ziureti ir pagal busima patoguma vaziavimo klausimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2013 08 22, 11:21)
Jau maniau nieks temos nesukurs biggrin.gif
Ačiū už temutę  4u.gif
Mamos, kur leidžiat vaikus į darželius? Gal galėtumėt ką rekomenduot Šilainiuose, Vilijampolėj, ar aplinkui kur?  4u.gif

maniskiai i ausrine silainiuose. sunus treti metai bus kaip ten(nors pernai praktiskai nelanke del daznu sirgimu) ,o mergaite eis dar tik nuo rugsejo..



kazkuri mamyte klause del romainiu ambulatorijos,tai mano vaikas buvo ten prirasytas iki kokiu 7men,bet paskui persirasem.labai nepatenkinta buvau.matyt priekabi ir daug matau kas yra blogai daroma blush2.gif
Atsakyti