Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

QUOTE(deimantine+ @ 2013 08 22, 20:51)
maniskiai i ausrine silainiuose. sunus treti metai bus kaip ten(nors pernai praktiskai nelanke del daznu sirgimu) ,o mergaite eis dar tik  nuo rugsejo..
kazkuri mamyte klause del romainiu ambulatorijos,tai mano vaikas buvo ten prirasytas iki kokiu 7men,bet paskui persirasem.labai nepatenkinta  buvau.matyt priekabi ir daug matau kas yra blogai daroma blush2.gif

O, tai gal i tacia grupe eisit kaip ir mes. Saules zuikucius antrus metus bandysim lankyt, nes praeiti tai patyliu, kokie buvo:( savaite ten=lygu menuo namie, tikiuos siemet gal geriau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krist@ @ 2013 08 22, 22:16)
O, tai gal i tacia grupe eisit kaip ir mes. Saules zuikucius antrus metus bandysim lankyt, nes praeiti tai patyliu, kokie buvo:( savaite ten=lygu menuo namie, tikiuos siemet gal geriau bus smile.gif

mano sunus eina i ziedelius, o mergaite eis i ziogelius smile.gif . pas mus pernai buvo 2dienos darze 2-3sav namie,nuo sunaus mazoji uzsikresdavo,tai namie nesibaigiancios slogos ir kosuliai buvo.paskiepinau pneumo vakcina,geriam imunotrofina,tai bus matyt kiek lankys...tik man dar va galvos skausmas kaip ja reiks pripratint darzelyje,nes labai didele mamyciuke doh.gif .o as ilgai taip po 1 -3val palikinet ir negaliu,nes man darbas.dar va antra darba siulo,tai nezinau kaip spesiu veziot doh.gif .nors periplesk
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2013 08 22, 21:25)
mano sunus eina i ziedelius, o mergaite eis i ziogelius  smile.gif  .  pas mus pernai buvo 2dienos darze 2-3sav namie,nuo sunaus mazoji uzsikresdavo,tai namie nesibaigiancios slogos ir kosuliai buvo.paskiepinau pneumo vakcina,geriam imunotrofina,tai bus matyt kiek lankys...tik man dar va galvos skausmas kaip ja reiks pripratint darzelyje,nes labai didele mamyciuke  doh.gif  .o as ilgai taip po 1 -3val palikinet ir negaliu,nes man darbas.dar va antra darba siulo,tai nezinau kaip spesiu veziot  doh.gif  .nors periplesk

2 vaikai ir 2 darbai, ohoho blink.gif
mes ir pries pora savaiciu pagaliau tuo skiepu paskiepinom, nors jau pavasario pr. vis planuodavau, bet niekaip sveiko neidavo islaikyt. Imunotrofina irgi bandem gert, bet 0 efekto. Dar gerem alvytil, jis ten su eziuole ir propoliu, tai manau rudeniui prasidejus reiks vel nusipirkt
O del apsipratimo manau jau tokio amziaus lengviau, vistiek jau supranta daugiau maziau viska ir kas prie ko, nes mes kai pradejom lankyt kazkur 1m 7men, tai vaikui strioko budavo kodel ta mama ji kazkodel palieka doh.gif
Atsakyti
Mano vyras kietuosius baldus gamina, jau daug Vijuku, Giraites, Romainiu ir Uzliedziu aprupino. Jei domina kontaktus i AZ galesiu parasyt.
Atsakyti
Sveikos,
pirmadienį darysiu greenwalk užsakymą. Yra nuolaidų 2 už 1 kainą. Jei kuriai ko reikia, rašykit až ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 08 22, 15:55)
vistiek visos esat daugmaž naujakurių šeimų astovės  biggrin.gif  patarkit baldų gamintojų, reik ir virtuvinio komplekto ir miegamojo.. gal pas ką darėtes už gerą kokybės ir kainos santykį?  bigsmile.gif

Mums darė spintą meistras iš Romainių, labai patenkinti likom, dabar nevieniems draugams rekomendavom. Ir kaina tikrai gera. Jei ką, galėsiu atiųsti nr.

Aš tuo pačiu noriu paklausti gal žinot meistrus, kas galėtų padaryti medinę balkono tvorą? Mūsų meistras tik žiemą gali...
QUOTE(deimantine+ @ 2013 08 22, 21:51)
kazkuri mamyte klause del romainiu ambulatorijos,tai mano vaikas buvo ten prirasytas iki kokiu 7men,bet paskui persirasem.labai nepatenkinta  buvau.matyt priekabi ir daug matau kas yra blogai daroma blush2.gif

Aš klausiau smile.gif Turbūt teks pavažinėti ir nekeisti poliklinikos...
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2013 08 22, 21:51)
maniskiai i ausrine silainiuose. sunus treti metai bus kaip ten(nors pernai praktiskai nelanke del daznu sirgimu) ,o mergaite eis dar tik  nuo rugsejo..


o i kokia grupe eis maziuke?

Papildyta:
Deimantine, jau radau atsakyma..
QUOTE(Krist@ @ 2013 08 22, 22:16)
O, tai gal i tacia grupe eisit kaip ir mes. Saules zuikucius antrus metus bandysim lankyt, nes praeiti tai patyliu, kokie buvo:( savaite ten=lygu menuo namie, tikiuos siemet gal geriau bus smile.gif

maniske irgi i Zuikucius eis. nezinau,kaip reiks priprast , nes paskutiniu metu , jeigu mamos nemato, tai jau tragedija doh.gif nu taip nei su viena nebuvo g.gif
Papildyta:
gal kas girdejot kada rugsejo 1osios svente Romainiu mokykloj? reiks pasiskambint.

Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2013 08 26, 12:21)
gal kas girdejot kada rugsejo 1osios svente Romainiu mokykloj?  reiks pasiskambint.

kad daugumoj mokyklų rugsėjo 2 bus. ax.gif
Atsakyti
gal kuri žinot kokią pirtelę su kubilu aplink Kauną? Ir kad būtų ~16 žmonių nakvynė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 26 rugpjūčio 2013 - 14:23
[quote=hela77,2013 08 26, 12:21]
o i kokia grupe eis maziuke?

Papildyta:
Deimantine, jau radau atsakyma..

maniske irgi i Zuikucius eis. nezinau,kaip reiks priprast , nes paskutiniu metu , jeigu mamos nemato, tai jau tragedija doh.gif nu taip nei su viena nebuvo g.gif
Papildyta:
Na gal dar jaunoka mazoji, kad suprastu, jog mama ne su visam prapuole:) O kaip Hela darzely tos rugsejo pirmos buna? Mes jau kaip ir nenaujokai busim, tai atvest ir palikt, kaip eiline diena ar ten kokie festivaliai tokiems buna?
Atsakyti
[quote=Krist@,2013 08 26, 20:51]
[quote=hela77,2013 08 26, 12:21]
o i kokia grupe eis maziuke?

Papildyta:
Deimantine, jau radau atsakyma..

maniske irgi i Zuikucius eis. nezinau,kaip reiks priprast , nes paskutiniu metu , jeigu mamos nemato, tai jau tragedija doh.gif nu taip nei su viena nebuvo g.gif
Papildyta:
Na gal dar jaunoka mazoji, kad suprastu, jog mama ne su visam prapuole:) O kaip Hela darzely tos rugsejo pirmos buna? Mes jau kaip ir nenaujokai busim, tai atvest ir palikt, kaip eiline diena ar ten kokie festivaliai tokiems buna?
[/quote]
ne, jokiu festivaliu nebuna. tik kai pirmai dienai, tai iki pietu vaikai pabuna, bet jeigu tevai turi dirbti, tai palieka ir visai dienai. As apie lopselinukus. visiems kitiems tai eiline diena. Kokia gele gal ir grazu atnesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2013 08 27, 12:54)
ne, jokiu festivaliu nebuna. tik kai pirmai dienai, tai iki pietu vaikai pabuna, bet  jeigu tevai turi dirbti, tai palieka ir visai dienai. As apie lopselinukus. visiems kitiems tai eiline diena. Kokia gele gal ir grazu atnesti  ax.gif

pas mus buna viso darželio šventė, visuomet kieme, pernai buvo išnuomota 3 pripučiami atrakcijonai šokinėti vaikams nemokamai thumbup.gif Ir visuomet visus sultimis vaišina ax.gif
Atsakyti