Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

QUOTE(Milinga @ 2013 08 27, 16:43)
pas mus buna viso darželio šventė, visuomet kieme, pernai buvo išnuomota 3 pripučiami atrakcijonai šokinėti vaikams nemokamai  thumbup.gif Ir visuomet visus sultimis vaišina  ax.gif

mmm kaip faina bigsmile.gif o priima Etiudas tik Kauno mieste registruotus vaikucius?
Atsakyti
QUOTE(plashtake @ 2013 08 27, 21:25)
mmm kaip faina  bigsmile.gif  o priima Etiudas tik Kauno mieste registruotus vaikucius?

nežinau, mes "gyvenam" mieste tongue.gif Ir ėjom pirmumo teise, nes sesė lankė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 08 28, 07:59)
nežinau, mes "gyvenam" mieste  tongue.gif Ir ėjom pirmumo teise, nes sesė lankė. ax.gif

4u.gif
Atsakyti
Persiprašau kaimynkų už dingimą, bet rods jau grįžtu "į šeimą" bigsmile.gif
Vasara, kažkaip tingėjau jungtis blush2.gif Nors kas norėjo, kam reikėjo, tas mane rado ir be SM thumbup.gif drinks_cheers.gif

Einu skaityt ko prirašėt doh.gif

QUOTE(hela77 @ 2013 08 15, 22:42)
sveikos,
turiu didelį prašymą- gal kuriai atliko sauskelnių 4 dydžio? reikia max 10 vnt- naudojam tik miegojimui....  ax.gif

parašykit i az kiek vnt ir už kiek parduodat, norėčiau ryt susiveikt...


Turiu maišą likusių (tik dydzio nzn 4 ar 5 g.gif )dar nuo dičkio, normalūs - nors dabar tokių jau kakaip nematu pirkti - žodžiu egzotika biggrin.gif

QUOTE(mylimukeA @ 2013 08 22, 12:20)
Ten, kur vietą gaunam  bigsmile.gif  Maniškis, pvz. šiais metais niekur nepateko (esam užrašę Šilainiuose, į Gintarėlį ir Vėrinėlį), todėl keliaujam į privatų netoliese. Jei nereikėtų mokėt, labai džiaugčiausi ir galvos nesukčiau smile.gif
Kartoju savo klausimą, gal kas padės - ar esate patenkintos Romainių vaikų daktare?  4u.gif Negi niekas neveda? Kiek einu pro šalį, vis matau mamytes su vaikais ten  ax.gif
Mes prisirašė Romaniuose nuo antrojo gimimo, bet kadangi dėl ligų per 5,5 metų dar nei karto neteko kreiptis,tai ir nžn, mes tik pažymų ir daržą ir mokyklą užsukam 1 kartą į metus  rolleyes.gif

QUOTE(mylimukeA @ 2013 08 22, 12:41)
Tai aš pagal atsiliepimus, draugų ir pažįstamų rekomendacijas užrašiau į Vėrinėlį, nors  kaip suprantu ten brangus patekimas smile.gif Nors visas darželio gėris, mano galva, nuo turimų auklėtojų priklauso.


Mes irgi pagal rekomendacijas pasirinkom Vėrinėlį thumbup.gif
Ir net patekom į Vėrinėlį "už dyką" bigsmile.gif nors tikrai buvom pasiruošę, kad reikės kažkiek duoti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynes,

As rimtu reikalu. Gavau sms is pilateso treneres. Jau nuo rugsejo vyks treniruotes. Kaina 10 lt. Ar bus norinciu vaziuot su manim? Antradieni as negalesiu, bet jei ketvirtadieni bus, tai tikrai vaziuosiu.

Vaidule, baigesi man tavo gerybes. Ar gali man parupinti kaip visada? Aciu.
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(viktorijat @ 2013 09 01, 14:19)
Vaidule, baigesi man tavo gerybes. Ar gali man parupinti kaip visada? Aciu.

kokių gėrybių bigsmile.gif prašom plačiau ax.gif Aš balzaminio acto ir aliejaus su baziliku turiu dar truputi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 01 rugsėjo 2013 - 17:11
QUOTE(Milinga @ 2013 09 01, 18:11)
Sveikos,

kokių gėrybių  bigsmile.gif prašom plačiau  ax.gif Aš balzaminio acto ir aliejaus su baziliku turiu dar truputi..

Ai as cia apie skaniuosius makoronus. Man jie taip patinka kad kitu jau nenaudoju, o jau Simas kaip juos valgo, suvalgo daugiau nei mano vyras.
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2013 09 01, 15:19)

Vaidule, baigesi man tavo gerybes. Ar gali man parupinti kaip visada? Aciu.


Tų pačių??? ir keisti nenori??? biggrin.gif Oki, labai tikiuosi kad jau ateinančią savaitę atveš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2013 09 01, 20:31)
Tų pačių??? ir keisti nenori???  biggrin.gif Oki, labai tikiuosi kad jau ateinančią savaitę atveš  mirksiukas.gif

Taip sraigteliu ir vamzdeliu, galiu paimti ir kitokiu, bet sie einamiausi pas mus namie.

Tai nieks is Vijuku nenori i pilatesa?
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2013 09 01, 21:00)
Taip sraigteliu ir vamzdeliu, galiu paimti ir kitokiu, bet sie einamiausi pas mus namie.

Tai nieks is Vijuku nenori i pilatesa?


Aš noriu bet tingiu blush2.gif
Atsakyti
Gal galima plačiau apie pilatesą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 09 02, 08:33)
Gal galima plačiau apie pilatesą?  4u.gif

Tai net nezinau ka cia placiau ir parasyti. Vyksta uzliedziu kulturos namuose, veda tokia jaunute trenere. Man patikdavo, vis sioks toks judesys, o ir istrukimas is namu. Kadangi as lankysiu tai galvoju gal dar kas nores, tai galiu prigriebti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorijat: 02 rugsėjo 2013 - 10:48