Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

QUOTE(viktorijat @ 2013 09 02, 11:47)
Tai net nezinau ka cia placiau ir parasyti. Vyksta uzliedziu kulturos namuose, veda tokia jaunute trenere. Man patikdavo, vis sioks toks judesys, o ir istrukimas is namu. Kadangi as lankysiu tai galvoju gal dar kas nores, tai galiu prigriebti.


kuriomis savaites dienomis vyks?
kelinta valanda?
kiek k. per sav?
10 lt - vieno uzsiemimo kaina?
ar ten yra dusai?
kokio intensyvumo treniruotes?
ar tinka nestukems? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plashtake @ 2013 09 02, 16:00)
kuriomis savaites dienomis vyks?
kelinta valanda?
kiek k. per sav?
10 lt - vieno uzsiemimo kaina?
ar ten yra dusai?
kokio intensyvumo treniruotes?
ar tinka nestukems?  biggrin.gif

Tai kai klausimu g.gif
Antradieni, ketvirtadieni 20 val. 10 lt vieno uzsiemimo kaina. Dusu nera, ten tokia aplinka kaip mokyklu aktu salese. Megstancioms siuolaikinius sporto klubus nemanau kad patiks. Man po pirmu uzsiemimu tikrai raumenis skaudedavo, nestukem netinka, daug pratimu buna ant pilvo gulint.

Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2013 09 02, 15:20)
Tai kai klausimu  g.gif
Antradieni, ketvirtadieni 20 val. 10 lt vieno uzsiemimo kaina. Dusu nera, ten tokia aplinka kaip mokyklu aktu salese. Megstancioms siuolaikinius sporto klubus nemanau kad patiks.  Man po pirmu uzsiemimu tikrai raumenis skaudedavo, nestukem netinka, daug pratimu buna ant pilvo gulint.


Man antradieniai netinka, bet ketvirtadienis dar svarstytinas.. g.gif (galvoju dar apie savo apleista sporto kluba... ten su vaikiukais uzsiima kol sportuoji, kas yra didelis pliusas man)
Kolkas bandau sudelioti savo dienotvarke. Pernai neliko laiko sportam, gal pavyks simet schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda @ 2013 09 02, 18:52)
Man antradieniai netinka, bet ketvirtadienis dar svarstytinas..  g.gif  (galvoju dar apie savo apleista sporto kluba... ten su vaikiukais uzsiima kol sportuoji, kas yra didelis pliusas man)
Kolkas bandau sudelioti savo dienotvarke. Pernai neliko laiko sportam, gal pavyks simet  schmoll.gif

Kas čia per apleistas sporto klubas? bigsmile.gif
Aš labai norėčiau pasportuoti, tik kaip išjudinti subinę blush2.gif Man visai tiktų ir ta mokyklinė salė, tik dienos netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2013 09 02, 17:20)
Tai kai klausimu  g.gif
Antradieni, ketvirtadieni 20 val. 10 lt vieno uzsiemimo kaina. Dusu nera, ten tokia aplinka kaip mokyklu aktu salese. Megstancioms siuolaikinius sporto klubus nemanau kad patiks.  Man po pirmu uzsiemimu tikrai raumenis skaudedavo, nestukem netinka, daug pratimu buna ant pilvo gulint.

aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka, merginos 4u.gif

Krausčiau kambary, ir dar netikėtai radau flanelinių palučių bigsmile.gif gal kas laukiasi, ir reikia? Bent man labai pravertė oro vonios ar pervystant thumbup.gif

Jei reikia,rašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

ateinu prisiregistruot drinks_cheers.gif
gal šiemet romainiuose organizuojamas sulčių spaudimas? pernai lygtais kažkada vyko? nieko nežinot?

Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti auklytę dukrytei?
Ieškome mylinčios vaikus, rūpestingos, sąžiningos, atsakingai žiūrinčios į darbą, neturinčios žalingų įpročių moters. Norėtūsi, kad būtų iš aplinkinių rajonų. Būčiau labai dėkinga už pagalbą.
Atsakyti
Apleistas tai todel, kad as apleidau pernai - nepavyko lankyt normaliai.

Vadinasi moteru ekspresas. Kaip tik pasiskambinau uzsiemimai jau vyksta. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11val. ir 100lt abonimentas jei tik i mamyciu uzsiemimus.
Toks laikas man tinka, manau kita savaite jau eisiu.
Gal kas kartu nori? tai irgi prigriebciau pakeliui smile.gif (cia vyksta Raudondvario pl.)

Viktorijat, atsisakysiu uzliedziu, nes kaina vos keliais litais brangesne gaunasi, o ir vaikiukui bus ka veikti, pasibus su kitais vaikais, pasizais.

QUOTE(mylimukeA @ 2013 09 02, 16:59)
Kas čia per apleistas sporto klubas?  bigsmile.gif
Aš labai norėčiau pasportuoti, tik kaip išjudinti subinę  blush2.gif Man visai tiktų ir ta mokyklinė salė, tik dienos netinka  doh.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes,uzsiemus tai seniai buvau jau pas jus uzsukus ax.gif dar ir mergaite susirgo,tai gal kuri galit parekomenduot savo auklyte o gal kuri ir pati uziimat,nes ieskau auklytes 5 metu mergaitei ligos atveju:) mes is Uzliedziu.
Atsakyti
Saliut biggrin.gif Aš kaip visada tongue.gif blush2.gif

Turiu Cuba Limbre ir Pina colada kolkteiliuku po 0,33 ml buteliukai biggrin.gif
Viskas su jais gerai, švieži, tik iš gamyklos, tik gal kai kurie apibėgę (daug sudužo, ir apibėgusių jau nepriima į pardes) po 2 lt (pardeja 2,9-2,99 - akcijos metu apie 2,39 lt) - jei kas norit rašykit, atvažiuokit, nes šiaip tai po savaitgalio išvežiosiu po biskį; čia tik laikina prieglauda pas mane namie mirksiukas.gif
Vėliau, nžn tik kada pavyks parvežti, turėtų dar būti ir Mojito mirksiukas.gif

p.s. jau kai kam esu palikusi,tai viskas OK, skubėti pas mane nereikia, rasit ir vėliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2013 09 07, 20:13)
Saliut  biggrin.gif Aš kaip visada  tongue.gif  blush2.gif

Turiu Cuba Limbre ir Pina colada kolkteiliuku po 0,33 ml buteliukai  biggrin.gif
Viskas su jais gerai, švieži, tik iš gamyklos, tik gal kai kurie apibėgę (daug sudužo, ir apibėgusių jau nepriima į pardes) po 2 lt (pardeja 2,9-2,99 - akcijos metu apie 2,39 lt) - jei kas norit rašykit, atvažiuokit, nes šiaip tai po savaitgalio išvežiosiu po biskį; čia tik laikina prieglauda pas mane namie  mirksiukas.gif
Vėliau, nžn tik kada pavyks parvežti, turėtų dar būti ir Mojito  mirksiukas.gif

p.s. jau kai kam esu palikusi,tai viskas OK, skubėti pas mane nereikia, rasit ir vėliau  biggrin.gif

Vaidule smile.gif as noresiu Mojito bigsmile.gif daug bigsmile.gif man jis labai skanus
Atsakyti