Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

QUOTE(liberty666 @ 2014 05 14, 06:28)
kur einat , jei galiu paklaust?  pradejau ziurinet, galva apsisuko, silainiuose kazkaip irgi nieko doro neradau, labai sunku is atsiliepimu...


Aš pati mokau anglų k., tai vedu į savo mokyklą šalia Savanorių.
Atsakyti
Mes einam į Paparčio pradinę Šiaurės pr. ax.gif
Visi veda ten kur kam patogiau..
Atsakyti
Mano dukrytė nuo rugsėjo eis į "Rūtelę" 4u.gif

Aš irgi turiu klausimą: o į kokią gydymo įstaigą vedate vaikučius? Dukrytę vedu į Lašo kliniką, labai gera daktarė, patenkinti mes, bet vieta tai tragiška, prie pat klinikų, kol mašiną pastatau doh.gif Su dičke tai jau nieko, nedažnai reikia, bet kai pagalvoju, kaip su dviem leliukais ten reikės nusibaladoti, net silpna doh.gif Galvoju, o kažin kaip Romainių ambulatorija?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 05 14, 12:03)
Mano dukrytė nuo rugsėjo eis į "Rūtelę" 4u.gif

Aš irgi turiu klausimą: o į kokią gydymo įstaigą vedate vaikučius? Dukrytę vedu į Lašo kliniką, labai gera daktarė, patenkinti mes, bet vieta tai tragiška, prie pat klinikų, kol mašiną pastatau doh.gif  Su dičke tai jau nieko, nedažnai reikia, bet kai pagalvoju, kaip su dviem leliukais ten reikės nusibaladoti, net silpna doh.gif  Galvoju, o kažin kaip Romainių ambulatorija?

o Ruteleje lankete darzeli? ar tiesiaii i mokykla?

mes tai prisirase "azuolyno" seimos klinikoj
Papildyta:
QUOTE(hela77 @ 2014 05 14, 07:52)
mūsų kolkas į Romainius eina- 1ą klasę baiginėja.

o kaip ta musu mokyklele? mokytojos fainos?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 05 14, 11:03)
Mano dukrytė nuo rugsėjo eis į "Rūtelę" 4u.gif

Aš irgi turiu klausimą: o į kokią gydymo įstaigą vedate vaikučius? Dukrytę vedu į Lašo kliniką, labai gera daktarė, patenkinti mes, bet vieta tai tragiška, prie pat klinikų, kol mašiną pastatau doh.gif  Su dičke tai jau nieko, nedažnai reikia, bet kai pagalvoju, kaip su dviem leliukais ten reikės nusibaladoti, net silpna doh.gif  Galvoju, o kažin kaip Romainių ambulatorija?

Pasidomekit Vita longa Raudondvario pl.,pas Totiliene ko gero nepateksit,bet ir Gudiene labai faina,dalykiska,rupestinga 4u.gif Dar nemazai pazystamu vazineja i Akademija,i Pilenu sveikato centra,irgi patenkinti,o nuo Romainiu ambulatorijos bekit kuo toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liberty666 @ 2014 05 14, 16:53)
o Ruteleje lankete darzeli? ar tiesiaii i mokykla?

mes tai prisirase "azuolyno" seimos klinikoj
Papildyta:

o kaip ta musu mokyklele? mokytojos fainos?



Ne, tiesiai į mokyklą, lankėme "Gandriuką" 4u.gif

QUOTE(Kitokia. @ 2014 05 14, 23:57)
Pasidomekit Vita longa Raudondvario pl.,pas Totiliene ko gero nepateksit,bet ir Gudiene labai faina,dalykiska,rupestinga 4u.gif Dar nemazai pazystamu vazineja i Akademija,i Pilenu sveikato centra,irgi patenkinti,o nuo Romainiu ambulatorijos bekit kuo toliau  unsure.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 05 14, 11:03)
Mano dukrytė nuo rugsėjo eis į "Rūtelę" 4u.gif

Aš irgi turiu klausimą: o į kokią gydymo įstaigą vedate vaikučius? Dukrytę vedu į Lašo kliniką, labai gera daktarė, patenkinti mes, bet vieta tai tragiška, prie pat klinikų, kol mašiną pastatau doh.gif  Su dičke tai jau nieko, nedažnai reikia, bet kai pagalvoju, kaip su dviem leliukais ten reikės nusibaladoti, net silpna doh.gif  Galvoju, o kažin kaip Romainių ambulatorija?

mes irgi lašo klinikoj pas MAtjošaitienę.. thumbup.gif nekeisčiau šios gydytojos į nieką..ji aišku dar kažkur turėtų dirbti, pasidomėkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 05 18, 17:23)
mes irgi lašo klinikoj pas MAtjošaitienę.. thumbup.gif nekeisčiau šios gydytojos į nieką..ji aišku dar kažkur turėtų dirbti, pasidomėkit  ax.gif


Ir aš apsisprendžiau nekeisti drinks_cheers.gif
Klinikoje "Ave vita" dar dirba g.gif reikės pasiklausti.
Atsakyti
sveikos,
gal kas ruošiatės daryti terasą? terasos stogą? mes ruošiamės daryt ir turim pirkti medžiagas, bet parduoda jas didesniais kiekiais, todėl sakom, gal kas kooperuotųsi?
Atsakyti
Sveikos,
nusipirkau per akcija du buteliukus 200 ml comvita manuka 10+ medaus ir juoduju serbentu sirupo, bet ...galioja iki liepos pb. tai abieju nesunaudosim. Gal kuri noretumet uz 30lt ?
Atsakyti
sveikos,
kurios is uzliediskiu vaikiuka saugojo aukle is Ledos g.1? Noriu atsiliepimo/rekomendacijos 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
ieškau meistro, kuris galėtų drabužių spintą pagamint... Kažkada rašėt, kad kažkurios vyras gamina. Gal galima kontaktus į až??
ačiū 4u.gif
Atsakyti