Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

Sveiki 4u.gif
Jungiamės ir mes į jūsų kompaniją 4u.gif

Greitu laiku kraustysimės į Užliedžius ir teks keisti vyresnėlio mokyklą. Renkamės tarp Milikonių ir Grušo mokyklų.
Kiek teko domėtis, tai Grušo mokyklą labiau giria, bet Milikonių būtų patogiau. Žiauriai sunku apsispręsti doh.gif .

Gal kažkieno vaikučiai lanko minėtas mokyklas ir galėtų parašyti savo įspūdžius, pasidalinti patirtimi? Kaip ten bendras mikroklimatas, ar geras paruošimas (vaikas linkęs į tiksliuosius mokslus), ar geras maitinimas, ar daug užklasinės veiklos? Ir pan.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 21 birželio 2015 - 12:59
Labas vakaras gyventojos.

Esu Romainių gyventoja, kažkada buvau pakankamai aktyvi SM narė, bet dabar likau labai pasyvi skaitytoja ir tik tam tikrom temom.

Kreipiuosi į Jus su klausimu. Mano vyresnėlė mergaitė šoka pramoginius šokius. Šįmet jau antri metai. Labai ieškom partnerio 6-7 metų Gal Jūsų ar kaimynių berniukai norėtų lankyti pramoginius šokius?

Pabendraukime per až. 4u.gif

Gražaus vakaro!
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Tai kaip suprantu, turesime dar viena parduotuve Romainiuose? bigsmile.gif
Atsakyti
As kazkada girdejau tokius gandus, kad planuose yra RIMI parduotuve, bet pagalvojau, kad nesamone. O pasirodo samone smile.gif Dar ir seimos klininka turesime. O jei dar ir kelius uzasfaltuotu visur, saligatvius bei apsvietima padarytu, butu tobulas rajonas!
Atsakyti
Sveikos,
gal kas nori prisijungti užsakymui virvių nėrimui 200m 6mm galimos pastiprintos su kordu arba nepastiprintos 8,5eur. Spalvos
Atsakyti
Žadu pjauti, gal kas nori viršūnės???

user posted image

Užliedžiai
Atsakyti
Sveikos,

nors ir nelabai aktyvi tema, bet gal užmatys kas tongue.gif

ieškau santechniko smulkiems darbams. Pagal skelbimus skambinant nelabai kas nori terlintis ir į mūsų kaimą važiuot dėl poros varvančių bakelių blush2.gif Tai per toli, tai darbai per smulkūs...arba vien už atvažiavimą užsišaukia 100 eur plius darbas. Ar čia jau normalios kainos? Tokiu atveju, aš dar jų nedaaugau doh.gif
Atsakyti
Kokie jums pagrindiniai pliusai ir minusai gyvenant Užliedžiuose?
Atsakyti
Sveikos,

Netyčia radau šią temą. Gailėtų būti aktyvesnė 4u.gif

Ar galite rekomenduoti siuvėją, romainiuose ar vijukuose?? reikia labai mažai, atsiūti užuolaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(kistee @ 2016 06 20, 13:35)
Sveikos,

Netyčia radau šią temą. Gailėtų būti aktyvesnė  4u.gif

Ar galite rekomenduoti siuvėją, romainiuose ar vijukuose?? reikia labai mažai, atsiūti užuolaidas g.gif

Dauguma Fb plepa mirksiukas.gif uzliedziu-giraites-romainiu-vijuku mamytes
parašykit man až, ką konkrečiai jums reikia padaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kistee @ 2016 06 20, 14:35)
Sveikos,

Netyčia radau šią temą. Gailėtų būti aktyvesnė  4u.gif

Ar galite rekomenduoti siuvėją, romainiuose ar vijukuose?? reikia labai mažai, atsiūti užuolaidas g.gif

Sveiki. Pakaunes g Romainiuose yra siuveja, pas ja siuvomes romanetes. Pasistacius prie gatves reklamini stoveli 😉
Atsakyti
kokį internetą ir televiziją turi Užliedžių gyventojos? smile30x30.png
Atsakyti