Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

Sveikos Romainiu mamytes,

Mums su dukryte noretusi kompanijos pasivaiksciojimams? Gal atsirastu mamyciu norinciu prisijungti?smile.gif
Atsakyti
Rastas ELEKTRONINIS BILIETAS Liucijanovos g. netoli Vijūkų sustojimo. Kreiptis 8 659 36093
Atsakyti
ieškančioms auklės - Romainių Maximoj mačiau skelbimą dėl auklės darbo...
Atsakyti
Sveikos, "numirus" ta mūsų tema, bet gal dar kas užklys....

Papasakokit apie mūsų vietinę mokyklą. Ypač domintų dabartinių antrokėlių mokytojos.
Kai didžiajam mokyklą rinkom, mūsų mokyklėlė nesužavėjo...bet pavargom vežiot doh.gif Didysis šiais metais baigia pradinę, tad keisim mokyklą ir ieškosim, kad galėtų pats nuvažiuot/parvažiuot. Tuo pačiu, norėtųsi ir mažąjį arčiau namų pervest.
Pradinukui svarbiausia mokytoja, o ne mokyklos prestižas, gaila, kad vėlai supratau doh.gif

Prastos nuomonės esu apie visą mūsų švietimo sistemą, o ir mažasis privertė mokyklinį kursą kartot, tad daugiau dirbam namie, nei kad jie daro mokykloj. Manau, kad mokyklos keitimas, mūsų "namudiniam" darbui didelės įtakos nedarys. O kur laiką leist (kalbu apie pamokas), didelio skirtumo nėra.

Jei nesinori viešai nieko rašyt, brūkštelkit į AŽ. Būčiau be proto dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 10 08, 12:07)
Sveikos, "numirus" ta mūsų tema, bet gal dar kas užklys....

Papasakokit apie mūsų vietinę mokyklą. Ypač domintų dabartinių antrokėlių mokytojos.
Kai didžiajam mokyklą rinkom, mūsų mokyklėlė nesužavėjo...bet pavargom vežiot  doh.gif Didysis šiais metais baigia pradinę, tad keisim mokyklą ir ieškosim, kad galėtų pats nuvažiuot/parvažiuot. Tuo pačiu, norėtųsi ir mažąjį arčiau namų pervest.
Pradinukui svarbiausia mokytoja, o ne mokyklos prestižas, gaila, kad vėlai supratau  doh.gif 

Prastos nuomonės esu apie visą mūsų švietimo sistemą, o ir mažasis privertė mokyklinį kursą kartot, tad daugiau dirbam namie, nei kad jie daro mokykloj. Manau, kad mokyklos keitimas, mūsų "namudiniam" darbui didelės įtakos nedarys. O kur laiką leist (kalbu apie pamokas), didelio skirtumo nėra.

Jei nesinori viešai nieko rašyt, brūkštelkit į AŽ. Būčiau be proto dėkinga.


labas
mes leidžiam į Milikonių vid.m., tai jokių bėdų su mokslais neturim. namie dažniausiai padaro tai, ką nespėja mokykloj. tikrai papildomai nesėdim. na, gal dar ir nuo vaiko prikl;auso g.gif
Atsakyti
sveikos,man ir aktualu i kokia mokykla leidziat vaikus,nes nuo rugsejo turesim pirmokeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2014 10 08, 14:54)
sveikos,man ir aktualu i kokia mokykla leidziat vaikus,nes nuo rugsejo turesim pirmokeli  ax.gif


Sveikos, kaimynės,

mano abu vaikai eina į Romainių mokyklėlę, esu labai patenkinta. Šių metų ketvirtokų mokytojos abi labai geros (turiu omeny kvalifikaciją, motyvaciją ir pan.), todėl kitų metų pirmokams labai pasiseks.
Atsakyti
O mes likom nepatenkinti, todel antrojo vaiko net negalvojom leisti į Romainių mokyklą unsure.gif

Po 2jų metų, kai buvo pareikšta kad teks vesti vaikus 2iem pamainom, mes iškart pervedėm saviškį į Ryto pradinę...paskui ir čia Romainiuose pakeitė sistemą, skambino, kad grįžtume, nes nedarys 2jų pamainų, bet jau nebegrįžom....Ir iškart 3ioje klasėje turėjom problemų su mokslu - lygis visai ne tas, anglų išvis "atsilikęs" buvo, teko samdyt papildomai mokytoją, kad pasivytų unsure.gif
Man trūko griežtumo, reiklumo, užbaigtumo visame kame ir t.t. rolleyes.gif Aišku, dar ir nuo mokytojų priklauso, bet ir nuo to, ko mokykla siekią, kokie jos tikslai ir t.t.....Sako, Romainiuose, kad vaikai nebėgtų kitur, į kai ką žiūrima pro pirštus, atlaidžiau, paprasčiau - vaikai tikrai visi patenkinti , turbūt net 100 proc..... Gal taip o gal ir ne, kas žino unsure.gif

O Ryto pradinė tai tikrai auktam lygy paruošia vaikus, mokyklos reitingas vienas aukščiausių, kiek žinau per visą Lietuvą patenka į 10tuką; gerai nepamenu skaiciuku, bet jei Lietuvoje 4tokų pažangumo vidurkis apie 60 proc - čia po baigiamųjų testų, tai Ryto pradinės apie 90 proc - skirtumas akivaizdus.
Pvz, kas stoja į pvz LSMU - įstoja visi - o ten jau rimta tikrai smile.gif

Atsiprašau, kam nepatiks mano pasisakymas, bet tokia mūsų patirtis 4u.gif 4u.gif

p.s.ieškau namų tvarkytojos porai kartų per mėn ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 10 spalio 2014 - 17:59
Sveikos Mamytės,
VIJŪKUOSE, Aluonos g. (Kaunas) šeštadienį 2014.10.11 dingo 6 mėn. amžiaus britų trumpaplaukė katytė! Šviesios smėlinės spalvos ant šono šiek tiek matomas marmuro raštas, radusiems atsilyginsime. Katytė čipuota! Jei turite betkokios informacijos skambinkite tel.: +37065224418
DALINAMĖS INFORMACIJA VIENI SU KITAIS!!!!!!!! (AČIŪ!)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2014 10 10, 17:59)
O mes likom nepatenkinti, todel antrojo vaiko net negalvojom leisti į Romainių mokyklą  unsure.gif

Po 2jų metų, kai buvo pareikšta kad teks vesti vaikus 2iem pamainom, mes iškart pervedėm saviškį į Ryto pradinę...paskui ir čia  Romainiuose pakeitė sistemą, skambino, kad grįžtume, nes nedarys 2jų pamainų, bet jau nebegrįžom....Ir iškart 3ioje klasėje turėjom problemų su mokslu - lygis visai ne tas, anglų išvis "atsilikęs" buvo, teko samdyt papildomai mokytoją, kad pasivytų  unsure.gif
Man trūko griežtumo, reiklumo, užbaigtumo visame kame ir t.t.  rolleyes.gif  Aišku, dar ir nuo mokytojų priklauso, bet ir nuo to, ko mokykla siekią, kokie jos tikslai ir t.t.....Sako, Romainiuose, kad vaikai nebėgtų kitur, į kai ką žiūrima pro pirštus, atlaidžiau, paprasčiau - vaikai tikrai visi patenkinti , turbūt net 100 proc..... Gal taip o gal ir ne, kas žino  unsure.gif

O Ryto pradinė tai tikrai auktam lygy paruošia vaikus, mokyklos reitingas vienas aukščiausių, kiek žinau per visą Lietuvą patenka į 10tuką; gerai nepamenu skaiciuku, bet jei Lietuvoje 4tokų pažangumo vidurkis apie 60 proc - čia po baigiamųjų testų, tai Ryto pradinės apie 90 proc - skirtumas akivaizdus.
Pvz, kas stoja į pvz LSMU - įstoja visi - o ten jau rimta tikrai smile.gif

Atsiprašau, kam nepatiks mano pasisakymas, bet tokia mūsų patirtis  4u.gif  4u.gif



Po mėnesio, kito galėsiu ir aš pasisakyt apie lygį, reikalavimus ir pan. Turėsiu ir su kuom palygint.

Kas dėl LSMU....dar tik antrą laidą penktokėlių rinko. Manau, pernai metų atranka buvo kiek paprastesnė, nei šiais metais, o šiais....Jei jau tokios konkrečios žinios, tai kiek buvo stojusių iš Ryto pradinės ir kiek įstojusių? Kiek klasių ketvirtokų išleidžia Ryto pradinė, gal kitiems net neverta šturmuot LSMU? biggrin.gif
Bijau nusišnekėt, bet teko ir ne apie Ryto pradinę girdėt kalbas, kad visi 100 proc į LSMU patenka.
Tik klausimas iš kur tokia statistika?

Neieškau temų ginčui, bet kiekvienam sava patirtis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 10 12, 15:34)
Po mėnesio, kito galėsiu ir aš pasisakyt apie lygį, reikalavimus ir pan. Turėsiu ir su kuom palygint.

Kas dėl LSMU....dar tik antrą laidą penktokėlių rinko. Manau, pernai metų atranka buvo kiek paprastesnė, nei šiais metais, o šiais....Jei jau tokios konkrečios žinios, tai kiek buvo stojusių iš Ryto pradinės ir kiek įstojusių? Kiek klasių ketvirtokų išleidžia Ryto pradinė, gal kitiems net neverta šturmuot LSMU?  biggrin.gif
Bijau nusišnekėt, bet teko ir ne apie Ryto pradinę girdėt kalbas, kad visi 100 proc į LSMU patenka.
Tik klausimas iš kur tokia statistika?

Neieškau temų ginčui, bet kiekvienam sava patirtis  4u.gif


Ryto mokykla tikrai puiki, bet tikrai ne visi stojusieji pateko į LSMU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 10 12, 15:34)

Bijau nusišnekėt, bet teko ir ne apie Ryto pradinę girdėt kalbas, kad visi 100 proc į LSMU patenka.
Tik klausimas iš kur tokia statistika?

Neieškau temų ginčui, bet kiekvienam sava patirtis  4u.gif


Kas stojo tie įstojo - čia jau mokytojai pataria verta ar ne; bet jei koks prasčiau besimokantis bandys stoti, tai aišku, kad neįstos smile.gif O tie, kurie aukščiausiu lygiu mokėsi Ryte - įstoja visi 4u.gif
Atsakyti