Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

Musu vyresnioji baige Ryto mkla, vidurine irgi dabar eina i 3cia klase smile.gif o kaip bus su pagranduku ... matysim... bet tikiuosiu, kad patenksim i sia mkla wink.gif
Tik gerus zodzius, atsiliepimus apie Ryto mkla galiu pasakyti. Mokslo lygis tikrai aukstas smile.gif

patekti i ja nera lengva ... bet viskas imanoma cool.gif

I Romainiu mkla nenorejau leisti, nes man ji atrode per silpna sad.gif man norejosi mokykloje tvarkos, disciplinos ir etc smile.gif abi mergaites tikrai gerai paruosiamos smile.gif Su viduriaja bandysim i LSMU kai baigs 4ta klase smile.gif
nesupykit, bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgux: 12 spalio 2014 - 17:51
Laba diena, gal kas ka nors gali papasakoti apie LSMU mokyklos stojamuosius. Sudominot su sia mokykla. Bet cia kaip koks licejus kaip supratau ir metams 1000lt kainuoja? Ar vaikuciams ne per didelis kruvis. Mano dar tik trimete, o as jau delioju kaip cia kokias mokyklas rinktis blush2.gif doh.gif
Papildyta:
O kaip cia patekt i ta Ryto pradine mokykla, jei mes nepriklausom pagal gatves isvardintas. Ir pries kiek laiko prasyma reikia pildyt, nes paziurejau 2015 - tiems metams jau laisvu vietu nera blink.gif
Atsakyti
Vyras buvo susitikęs klasioko mama,jis stojo į LSMU - pradinėje klasėje mokėsi geriausiai - tai sakė dabar stresas baisus, mokosi ir savaitgaliais, kol kas jokio laisvalaikio; tai tėvai labai tikisi kad čia tik pradžioje.
Kitas draugas jau antri metai, mokosi daug, bet vaikas tikrai labai gabus, ir klasėje tarp pirmūnų.
O mokslas mokamas - taip smile.gif
Šiaip,jei vaikas iš progimties nėra moksliukas, tai neverta ten net stoti - prievarta nieko gero nebus, ir teks keisti mokyklą rolleyes.gif

Į Rytą būtina patekti pagal gyvenamą vietą, nes pvz šiais metais net ne visi priklausantys pateko mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kokiu kas turi atsiliepimu apie P.Masioto pradine?
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Noreciau paklausti, kaip dabar sprendziat problema su darzeliais? Kaip suprantu, kad gauti vieta Kauno darzelyje, reikia deklaruotos gyvenvietes Kaune, o mes, is Vijuku, o tai Kauno rajonas... Ka daryti? Padekit su informacija ir patarimais, prasau, i az. Labai lauksiu bet kokiu ziniu! Aciu
Atsakyti
QUOTE(Lius'ka @ 2014 12 04, 21:20)
Sveikos, mamytes. Noreciau paklausti, kaip dabar sprendziat problema su darzeliais? Kaip suprantu, kad gauti vieta Kauno darzelyje, reikia deklaruotos gyvenvietes Kaune, o mes, is Vijuku, o tai  Kauno rajonas... Ka daryti? Padekit su informacija ir patarimais, prasau, i az. Labai lauksiu bet kokiu ziniu! Aciu

Sveika,
Kadangi mums ši tema buvo aktuali, tai yra tik du galimi variantai:
1 variantas - deklaruoti gyv. vietą Kauno mieste ir duoti prašymus į Kauno m. darželius;
2 variantas - likti rajone ir duoti prašymus į Kauno r. darželius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eule: 04 gruodžio 2014 - 22:03
QUOTE(Eule @ 2014 12 04, 23:02)
Sveika,
Kadangi mums ši tema buvo aktuali, tai yra tik du galimi variantai:
1 variantas - deklaruoti gyv. vietą Kauno mieste ir duoti prašymus į Kauno m. darželius;
2 variantas - likti rajone ir duoti prašymus į Kauno r. darželius.


Be komentaru... Turi apgaudineti, daryti visokiausias machinacijas, kad vaikas patektu i darzeli... o apie Kauno r. darzelius as aplamai tyliu...
Matyt, neapgausi, nepragyvensi...
Aciu uz patarymus smile.gif
Atsakyti
Kauno raj. Giraitėje, Kaštonų g. šiandien apie 16:30 pastebėtas pasimetęs jorkšyro terjeras. Net ir po ilgų bandymų niekaip nepavyko prisišnekinti. Visas išsigandęs ir drebantis. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, moterys, mamytes ir ne tik,
esu sviezia gyventoja Uzliedziuose, nieko cia nepazystu, labai noreciau susipazinti, gal atsiras norinciu pabendrauti? blush2.gif
Nebutinai is Uzliedziu, puikiai tinka ir aplinkiniai rajonai wink.gif
Man 25 m. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena_ @ 2015 03 08, 19:35)
Sveikos merginos, moterys, mamytes ir ne tik,
esu sviezia gyventoja Uzliedziuose, nieko cia nepazystu, labai noreciau susipazinti, gal atsiras norinciu pabendrauti? blush2.gif
Nebutinai is Uzliedziu, puikiai tinka ir aplinkiniai rajonai wink.gif
Man 25 m.  4u.gif

Sveika,
Siūlau jungtis į FB Užliedziu grupę wink.gif ten mamų daug ir tikrai rasi su kuo bendraut smile.gif parašyk PM savo FB 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal kuri mamyte galetu papasakoti ar pasidalinti patirtimi Ar imanoma patekti i giraites darzeli? Isigijom kotedziuka Vijukuose, o kadangi jis skaitosi Kauno raj., tai tenka pretenduoti i rajono darzelius. Bet kazkaip susidaro ispudis, kad nelabai imanoma i juos patekti? rolleyes.gif Ka jus darote su darzeliais?
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 06 05, 16:10)
Laba diena,
Gal kuri mamyte galetu papasakoti ar pasidalinti patirtimi Ar imanoma patekti i giraites darzeli? Isigijom kotedziuka Vijukuose, o kadangi jis skaitosi Kauno raj., tai tenka pretenduoti i rajono darzelius. Bet kazkaip susidaro ispudis, kad nelabai imanoma i juos patekti?  rolleyes.gif  Ka jus darote su darzeliais?


Sveiki,
Mes is Vijuku keliaujame i miesto eiguliu darzeli smile.gif
Atsakyti