Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(lamur03 @ 2013 08 27, 13:27)
As as as biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  ex milla22 dabar

Sorry , kad mazokai bendrauju, bet pasedziu vis gruodinukuose  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Tai aš žinau, kad tu, bet kadangi keitei nicką, tai nenorėjau viešai minėti, nu maža ką biggrin.gif

Tai turėsim gruodinukus metų skirtumu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 08 27, 11:41)
Tai aš žinau, kad tu, bet kadangi keitei nicką, tai nenorėjau viešai minėti, nu maža ką biggrin.gif

Tai turėsim gruodinukus metų skirtumu wub.gif

na gal nesugaudys , kam nereikia, o tai labai idomus tas mano gyvenimas smile.gif paskui pati suzinau ko girdejus ir negirdejus lotuliukas.gif
Jap metu skirtumu blush2.gif , o as vis ilendu i rugsejinukus , kur db laukiasi ir sentimentai uzplusta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur03 @ 2013 08 27, 14:47)
na gal nesugaudys , kam nereikia, o tai labai idomus tas mano gyvenimas smile.gif paskui pati suzinau ko girdejus ir negirdejus  lotuliukas.gif
Jap metu skirtumu  blush2.gif , o as vis ilendu i rugsejinukus , kur db laukiasi ir sentimentai uzplusta  blush2.gif


Neatsimenu, ar sakei, gal jau žinot, ko laukiat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 08 27, 13:04)
Neatsimenu, ar sakei, gal jau žinot, ko laukiat? bigsmile.gif

Tai vat kad ne nezinom smile.gif slapukas - slapuke blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, seniai ir aš ką berašiau smile.gif

QUOTE(alina_mart @ 2013 08 24, 17:22)
Nors ir nenori i darzeli (nes kiekviena karta vaziuojant pro ji sako, kad siandien neeis, o eis rytoj arba kai baigsis atostogos), bet sako, kad darzelis yra jo darbas ir jis eis ten, kai baigsis vasara  smile.gif

Pas mus lygiai tas pats biggrin.gif

QUOTE(Lace @ 2013 08 26, 10:54)
Pasidalinsiu viena gimtadienio vietos idėja 4u.gif Kaip tik vakar su vaikais buvome Anupriškėse rolleyes.gif

Kokia ūgtelėjus Vaiva wub.gif

lamur03 sveikinu wub.gif



Gimtadienį, beje, švęsime rugsėjo 1 dieną. Užsimaniau didelės šventės, tai darysim e su gausiu būriu draugų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Deivido gimtadieni siemet sventem zaidimu kambary su buriu draugu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleMiracle @ 2013 08 27, 20:03)
Sveikos, seniai ir aš ką berašiau smile.gif

lamur03 sveikinu wub.gif
Gimtadienį, beje, švęsime rugsėjo 1 dieną. Užsimaniau didelės šventės, tai darysim e su gausiu būriu draugų biggrin.gif

Sveikos , Dekui wub.gif

Na mes Gerdos gimtadieni irgi ketinam zaidimu kambary, tik neissirenku kokiam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , pernai buvau isvykusi per dukros gimtadieni, tai siais metais reikia gerai atsveeesti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes:)

Ačiū už temukę smile.gif 4u.gif
Oi man tas pasiruošimas darželiui tai vargelis... maniškis jokiais būdais nk nenori girdėt apie darželį, nzn kaip bus... bet pirmadienį vesiu ir reikės palikt, Emilis tai ok nori ir viskas su juo tvarkoi, o jau Lukas niekaip... bet man į darbą reikės, vyras ir darbe bus, tai paliksiu ašarojantį, bet jaučiu ne visai dienai gal, net nžn... baisu man dėl jo.. sakė aš būsiu kaime ir viskas. Visą vasarą pragyvenom kaime ir apie jokį darželį net kalbėt nenori vaikas..
Justesea, džiugu, kad gavot darželį smile.gif ir Viliukui bus smagiau su kitais vaikučiais, o tu ramiau su mažąja pabūsi smile.gif
O mes tai statybom užsiėmę, namas jau stovi, ir vainikas jau net iškeltas ant gegnių smile.gif dar galvos skausmas langai, siulo čia vienoi firmoi bet kad lenkai gamina juos, nžn ką daryt.. ir šiaip apie tuos langus nlb išmanom... stogas kiek ramiau, skarda užsakyta ir laukiam smile.gif
Papildyta:
kas liečia gimtadienį Luko, tai aisq švęsime kaime, ir jai tik oras leis tai lauke smile.gif dėl dovanėlių net nzn, kad visko tiek daug turi ypač žaislų visokių, tai nzn, knygutes dar mėgsta ypač pasakos kur apie traktorių tai gal kažką tokio reikės paieškoti smile.gif
Atsakyti
Na temute lengvai apmirusi, visos uzsieme jau savais reikalais biggrin.gif
Del dovanu, tai jau zinau ko mazei reikia ( knyguciu tai jau be proto turi, beveik visas mintinai moka, dar is seses prigriebiam), pirksim Lego( tik dar nezinau su kuo, jauciu kad su gyvuneliais, nes ji gyvuneliu myletoja )
Atsakyti
Dolee, tai duokit i kitas firmas uzklausa, kiek kainuotu, ir paskui palyginsit 4u.gif

mes siandien pirma diena i darzely ejom, aukletojas vyras ir berniukiska grupe 10 berniuku 5 mergaites biggrin.gif tikriausia dar ateis nauju,nes mazokai vaiku,kitose po 22 vaikus smile.gif tai kol mama salia, viskas gerai,namo nenorejo eit,kita sav.liks viena tai bus problemu,asaru upelis bus unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra normaliai dar nekalbanciu? Mes raides gal tik 2 zinom, daineliu mintinai vos pora..sawo ir kazliek normalia kalba... Nors as abu suprantu ka sako, sr werta nerimaut? g.gif
Papildyta:
Ir ar turit kas zaislinius kompiuterius, ten anglu tik kalba? Ar idomus jie ir kur pirkot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 29, 23:38)
Sveikos, ar yra normaliai dar nekalbanciu? Mes raides gal tik 2 zinom, daineliu mintinai vos pora..sawo ir kazliek normalia kalba... Nors as abu suprantu ka sako, sr werta nerimaut? g.gif
Papildyta:
Ir ar turit kas zaislinius kompiuterius, ten anglu tik kalba? Ar idomus jie ir kur pirkot? smile.gif

Jus galite nuvest pas logopeda jeigu nerimaujate, man atrodo ,kad jau musu vaikams privaloma g.gif , bent jau mus gydytoja profilaktiskai siuncia. Del abeceles raidziu,manau, nerimaut neverta mirksiukas.gif Ateina laikas viskam, ismoks raides, ismoks skaiciuoti ir t.t. Pasiskaitykit ka turi triju metu vaikas moketi, palyginkit su savuoju ir tik nepergyvenkit,kad jis maziau kazka daro nei kitu vaikai mirksiukas.gif Jiems dar tik 3 metukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edre: 30 rugpjūčio 2013 - 06:31