Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
labas rytas smile.gif

Kolje, taip ir darysim wink.gif

na dėl raidžių ir t.t. maniškis tyngi mokytis smile.gif tik vis dainuoja "tau mano mamyte" daina biggrin.gif bet taip mielai ir kartu juokingai skamba :DDD arba kaime ismokes kai trakltorius per youtube ziuriu "are are traktoriukas" tokia kaimiska daina :DDD tai cyrkas is jo.. O siaip kalbet pakankamai gerai sneka, bet vat kad ten moketu sskaiciuoti teisingai ar arides tai tikrai nea, bet kaip ir sakot ateis laikas ir mokės smile.gif ir aš pati neverčiu ir per daug neužsiimu, nes matau kad jam dar geriau kaime lauke smėly kapstytis, ar su mašinyte varinėt ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Na maniškė pažįsta raides, ir skaičius iki 10, o daiktus suskaičiuoja iki 4, paskui būna pameta skaičių biggrin.gif Bet aš specialiai jos nemokiau, pati rodė didelį norą. Bet darželyje sako, kad ji labai mažai šneka, daugiau kartoja, o savo nieko nepasako, ir nekalba sakiniais. Bet namie tai ji šneka ir daug.
Bet darželyje dar nekelia jos į didesnių grupę, dar lieka su mažiukais. Sakė, kad dar per anksti, jai būtų per sunku. Tai vienas iš privataus darželio privalumų - atsižvelgiama į kiekvieno vaiko poreikius.
Atsakyti
Manoji sneka sakiniais, taip pat puikiai moka atsikalbineti biggrin.gif Vakar susipykom, sakau gal Evelinai reiketu per uzpakali duot? O ji atsake "Gal geriau teciui per uzpakali duokim?" lotuliukas.gif
Skaiciuot moka iki 10, eilerasciu ir daineliu nemoka, na tik "Du gaidelius" kur darzelyje mokesi jie. Namuose ar lauke ji mieliau zaidzia ir laksto, nera jis pas mane knyguciu megeja, pavarto 5 min ir nebeidomu. Skaiciau kad jei vaikas labai aktyvus fiziskai tai jis veliau pradeda kalbeti, dometis eilerastukais, skaiciavimais ir panasiai.
Raidziu isvis nemokinau, nors gal reiketu nupirkti kokia mokomaja knygele, anksciau ar veliau prireiks smile.gif
Atsakyti
Gal kas buve zaidimu kambary Boruzeliu pieva g.gif , kokie atsiliepimai butu? As dar vis paieskose gimtadieniui svest, noreisi ir geros kainos,ir geros paslaugos smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,mielosios smile.gif
Sveikiname visus rugsėjinukus atšventusius gimtadienius smile.gif
Šiandien Gojui pirmoji diena darželyje ax.gif
Atsakyti
Su Rugsejo 1 visus darzelinukus! smile.gif
Atsakyti
Su rugsėjo 1-ąja visus darželinukus ir mokinumus bei jų tėvelius! 4u.gif

Lengvos pradžios tiems, kas tik šiais metais susipažins su darželiu! mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Su praejusiais gimtadieniais, mazuosius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir su rugsejo 1-aja thumbup.gif
o mums ji sunki, sian vos palikom, aukletoja laike o mes isejom, verkimas vajetus buvo..... bet paskui skambinausi jau aprimes buvo, bet nepusryciavo, nors namie kakavos isgeres buvo tai paskui valgyt nenori jis... bet dar va namie, pabuvau darbe iki pietu ir parsiveziau as ji, kad per daug streso nebutu visai dienai.... migdosi pietu, paksui eisim abudu brolio pasimti is darzelio smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Sveikinimai visiems Rugsejinukams su rudeneliu ir musu menesiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes i darzeli neinam, siuo metu studijuoju, ir statau nama (tiksliau 2 viena mums, kita broliui, kuris Airijoj..), tvarkau visus popierizmus, rupinuosi darbininku paieskomis ir kt. reikalais, kas statetes nama manau zinot, kad sitas dalykas atima daugiau nervu ir jegu negu bulviu kasimas kiaura diena...
Vyras buvo pries, kad mazoji eitu i darzeli, o as i darba. Nenori, kad mazoji auganti be tecio, dar augtu ir be mamos, tad siemet dar sedesim namuose, kol prie statybu sitiek reikalu...
Bet musu tetis siemet labai daznai namuose, tad mums pasiseke ax.gif

Del dovanos, tai mano dukra turi visko, ir apie dovanas jokiu minciu kol kas. Net nezinau ko jai reiketu. Sake nori dovanu torto biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu su mūsų mėnesiu wub.gif Ir visus pirmakarčius 4u.gif Ir dėkoju už sveikinimus ir linkėjimus 4u.gif

QUOTE(angeliukas44 @ 2013 09 02, 13:29)
Del dovanos, tai mano dukra turi visko, ir apie dovanas jokiu minciu kol kas. Net nezinau ko jai reiketu. Sake nori dovanu torto  biggrin.gif



Ir žinai, tas tortas tokio amžiaus vaikui tiek pat ar net daugiau džiaugsmo nei brangūs žaislai suteiktų smile.gif

O pati mažoji nenori į darželį? Aš juk irgi galėčiau Vilių dar namie laikyt, bet matau, kaip labai jam reikia vaikų, kaip jis nebeišsitenka namie ir jei kokią dieną neišeina į lauką, tai būna abiems sunku...
Atsakyti
Justesea, o kaip jum pirmoji diena darzelyje? smile.gif

Evelina pasake kad nori minksto zuikio, labai patinka jai minksti zaislai, tai ir gaus biggrin.gif
Atsakyti
Vilius tik nuo 30 d. eis, nes po penkis priima kas savaitę, o mes dabar būstą keičiam, tai nenoriu skubėt, nueis po gimtadienio smile.gif
Atsakyti