Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Justesea @ 2013 09 02, 17:05)
Vilius tik nuo 30 d. eis, nes po penkis priima kas savaitę, o mes dabar būstą keičiam, tai nenoriu skubėt, nueis po gimtadienio smile.gif

Tai jau radot kur? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2013 09 02, 19:22)
Tai jau radot kur?  bigsmile.gif


Aha, gi keliais puslapiais atgal kalbėjom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 09 02, 18:03)
Aha, gi keliais puslapiais atgal kalbėjom smile.gif

as ne apie darzeli, o apie namus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 02 rugsėjo 2013 - 19:23
QUOTE(KolJe @ 2013 09 02, 20:23)
as ne apie darzeli, o apie namus  mirksiukas.gif  4u.gif


Oi nu, man visai žindymo rūkas doh.gif biggrin.gif Ir galvoju, kad lyg tu komentavai kažką ta tema biggrin.gif Neradom dar, laukiam TO varianto biggrin.gif Bet reikėtų rasti iki darželio, kad patogiau būtų...
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 09 02, 18:41)
Oi nu, man visai žindymo rūkas doh.gif  biggrin.gif Ir galvoju, kad lyg tu komentavai kažką ta tema biggrin.gif Neradom dar, laukiam TO varianto biggrin.gif Bet reikėtų rasti iki darželio, kad patogiau būtų...

nu as irgi neaiskiai parasiau blush2.gif 4u.gif

mano mazoji sian irgi pasake ko nori dovanu, gyvo mazo kaciuko wub.gif as irgi mielai, bet musu tetis kolkas nesutinka smile.gif sake geriau drambly ar liuta hihihi.gif sakom o.k. tinka, pirk,sake kai uzdirbs tiek biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai MIGLEI, GUSTUI ir ARMANDUI su 3-uoju gimtadieniu smile.gif 4u.gif

labas rytas smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai svenciantiems happybday.gif: happybday.gif: happybday.gif:

o as pasidziaugsiu, sian antra diena darzely ir palikom viena, tai neskambino neiskviete musu, isbuvo iki 13h. sake ir valge, ir zaide, kelis sykius tik prisiminus buvo tai paverke, bet nebuvo dideliu problemu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 03 rugsėjo 2013 - 14:28
QUOTE(marina86 @ 2013 08 30, 13:49)
Manoji sneka sakiniais, taip pat puikiai moka atsikalbineti biggrin.gif Vakar susipykom, sakau gal Evelinai reiketu per uzpakali duot? O ji atsake "Gal geriau teciui per uzpakali duokim?" lotuliukas.gif
Skaiciuot moka iki 10, eilerasciu ir daineliu nemoka, na tik "Du gaidelius" kur darzelyje mokesi jie. Namuose ar lauke ji mieliau zaidzia ir laksto, nera jis pas mane knyguciu megeja, pavarto 5 min ir nebeidomu. Skaiciau kad jei vaikas labai aktyvus fiziskai tai jis veliau pradeda kalbeti, dometis eilerastukais, skaiciavimais ir panasiai.
Raidziu isvis nemokinau, nors gal reiketu nupirkti kokia mokomaja knygele, anksciau ar veliau prireiks smile.gif


Panasiai kaip manoji biggrin.gif Gyvenimo centre "kiemas" - jokiu raidziu, jokiu skaiciu, knygu ir eilerasciu... nalabai sitie reikalai domina. Geriau dviratis, paspirtukas biggrin.gif ir daug vaiku mirksiukas.gif bet i darzeli dar neinam ir eiti nenori... nezinia, kaip bus kai is tikro reikes eiti i ji g.gif Gimtadiniui labai prisireike dideles "plytos (virtuveles) biggrin.gif ir to kur "kaku" daryt... t.y. zaislinio klozeto biggrin.gif cia butinai butinai jo reikia kazkodel rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


QUOTE(KolJe @ 2013 09 02, 21:24)
nu as irgi neaiskiai parasiau  blush2.gif  4u.gif

mano mazoji sian irgi pasake ko nori dovanu, gyvo mazo kaciuko wub.gif as irgi mielai, bet musu tetis kolkas nesutinka smile.gif sake geriau drambly ar liuta hihihi.gif sakom o.k. tinka, pirk,sake kai uzdirbs tiek  biggrin.gif

Mano vyresnysis labai labai norėjo gyvo kačiuko ir mes jam padovanojom gimtadienio proga smile.gif Dabar namie turim Britų trumpaplaukį lelijinės spalvos biggrin.gif

QUOTE(dolee @ 2013 09 03, 07:46)
Sveikinimai MIGLEI, GUSTUI ir ARMANDUI su 3-uoju gimtadieniu smile.gif  4u.gif

labas rytas smile.gif

Ačiū už sveikinimus smile.gif Miglė dovanų gavo virtuvėlę iš IKEA, žaidžia abu vaikai neatsitraukdami lotuliukas.gif O jau prigamina maisto kiek vakarais, kad jei jis būtų tikras, aš būčiau kokių 120 kg lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu visus su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif
O mes i darzeli ir nuo pirmadienio einam. Labai bijojau pirmu dienu, nes Elze net nenorejo girdet apie darzeli. Bet pirmos dienos tai puikios!!!! Jokiu asaru. Net nereikia i grupe palydet, pati nubega pas aukletojas bigsmile.gif bigsmile.gif , man cia didelis siurprizas.Is karto palikau pilnai dienai, su miegojimu ir vakariene. Tai zodziu kol kas dziaugiuosi ramiu rytu, kiek tesis nezinau, bet kol kas viskas ok.
Jau uzsakiau gimtadieniu Boruzeliu pieva zaidimu kambari. Dovanu kaip ir minejau netneisivaizduoju, bet ,manau,kad greit rasim sprendima. As tai labai noreciau praktiska dovana isrinkt pvz stala su kedute rolleyes.gif , nes zaislu ir taip gaus. rolleyes.gif
Atsakyti
Sutema, faini man tie katukai wub.gif neperkalbam tecio kolkas smile.gif
o tos virtuveles tikrai geris, mes galvojam tokia pirkt, nes darzely ir pas gyd. praxi ju yra tai vaiku neina iskrapstyt biggrin.gif
Atsakyti
Apie kokias virtuveles kalbat?
Atsakyti