Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji ir rudenėjantys Eigulių namai

Sveikos naujoj temoj wink.gif

Manęs,aišku nėra sarašiukuose,kaip vienos iš naujasnių narių blush2.gif Gal kitam kartui prijungsit 4u.gif

Sveikinimai su praėjusiais gimtadieniukais,būtinai po bučinuką oro_buckis.gif mirksiukas.gif

Mes taip pat kritę su ligom.Sirgom neseniai,dbar vėl.Sekmadienio rytas buvo baisiausias g.gif Keistai lūpos mėlynavo,vėmė,temperatūra aukšta,traukuliukai buvo.Leisgyvis pora valandėlių buvo.Kaime buvom,tai pas gydytojus pasirodėm pirmadieni per piet.Angina lyg ir ,nes gerklė pūliais apnešta.Bet sekmadienio vakare vėmė ir dukra ,o aš naktį doh.gif Kaip ir virusas kažkoks dar plius blink.gif

Dukra jau į mokyklą šian išėjo,bet vaistus dar siurbiam truputį.

Intikas pas mus Kauno sistemų,retais atvejais būna,pasiožiuoja,bet tai laaabai retai,mokam mažai.

Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 11, 13:32)
*Manęs,aišku nėra sarašiukuose,kaip vienos iš naujasnių narių  blush2.gif Gal kitam kartui prijungsit 4u.gif

**Mes taip pat kritę su ligom.Sirgom neseniai,dbar vėl.

*šūkavau, prašiau greit atsiųst savo vaikų ir savo duomenis, bet sena tema ėjo į pabaigą, nebuvo laiko laukt, staigiai ir sukūrėm:) Kitą kartą ir vėl klausim mirksiukas.gif
**O Or. naktį šiandien vienu momentu taip sausai kai dėjo kosėt blink.gif Bet ir ryte, ir darže ir dabar tyla g.gif Gal iaip gerklė išdžiuvo...
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 11, 18:12)
*šūkavau, prašiau greit atsiųst savo vaikų ir savo duomenis, bet sena tema ėjo į pabaigą, nebuvo laiko laukt, staigiai ir sukūrėm:) Kitą kartą ir vėl klausim  mirksiukas.gif
**O Or. naktį šiandien vienu momentu taip sausai kai dėjo kosėt  blink.gif Bet ir ryte, ir darže ir dabar tyla  g.gif Gal iaip gerklė išdžiuvo...

aš nemačiau,o ir nepagalvojau ,kad rašysit priekyje viską ax.gif Kitam kart būtinai mirksiukas.gif Mūsų gimtadieniai tik nuo sausio prasideda,tai nepamiršit tongue.gif biggrin.gif

Mūsų kaip naktis,taip kosti.Bet tai ištisą beveik sezoną šaltąjį.Aišku,būna mažiau,retsykiais nustoja,bet dažnai -kad daug g.gif Ypač dukra tokį kosulį turi. g.gif Su sloga labai susiję ,sako g.gif
Jūs bew slogos dabar? Gal slepiasi kažkur ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 11, 18:42)
aš nemačiau,o ir nepagalvojau ,kad rašysit priekyje viską  ax.gif Kitam kart būtinai mirksiukas.gif Mūsų gimtadieniai tik nuo sausio prasideda,tai nepamiršit  tongue.gif  biggrin.gif

Mūsų kaip naktis,taip kosti.Bet tai ištisą beveik sezoną šaltąjį.Aišku,būna mažiau,retsykiais nustoja,bet dažnai -kad daug g.gif Ypač dukra tokį kosulį turi. g.gif Su sloga labai susiję ,sako g.gif
Jūs bew slogos dabar? Gal slepiasi kažkur ji g.gif

Turit dabar per tuos mėnesius pliurp ir pliurpt biggrin.gif
Nu mažius tai tikrai nesloguoja. Bet didžkis va dabar vakare su siaubingai užkimšta nosim atsikėlė, arbatos jau 5-tą puodą išgėrė, jis sveikuolis pas mane, žino kiek reikia arbatos išgert, kad ant rytojaus jau nosis atsikimštų ir žino, kada ji nustos bėgti biggrin.gif Pažiūrėsim ar šįkart jo laiudies medicina padės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 11 rugsėjo 2013 - 19:14
QUOTE(Furtado @ 2013 09 11, 19:14)
Nu mažius tai tikrai nesloguoja. Bet didžkis va dabar vakare su siaubingai užkimšta nosim atsikėlė, arbatos jau 5-tą puodą išgėrė, jis sveikuolis pas mane, žino kiek reikia arbatos išgert, kad ant rytojaus jau nosis atsikimštų ir žino, kada ji nustos bėgti  biggrin.gif Pažiūrėsim ar šįkart jo laiudies medicina padės

Būna,kad nesloguoja,bet jau sekretas kaupiasiir veikia tai kosukį..Pastebėk ar neatsiras per keliatą dienelių mirksiukas.gif
Šaunuolis sveikuolis biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Maniskis pasveiko per 3 dienas, bet dar i darziuka be pirmadienio nevesiu.
Nosies uzsikisimus, naktinius kosuliukus gydomes juros vandenuku . Ir aplamai juros vandenuka pradedam naudot nuo rudens. Plaunu ryte/vakare.
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 09 12, 10:11)
Ir aplamai juros vandenuka pradedam naudot nuo rudens. Plaunu ryte/vakare.

Kasdien naudojat? O kam..?Aš galvoju, kad organizmas pats turi kovoti, jei jau nepavyksta tai tik tada imtis priemonių g.gif

Mano didžkio sveika gyvensena kaip laikrodis, kaip sakė taip ir yra, šiandien jau pusiau sveikas. Kad taip mažiuką galima būtų gydyti...

Ieškojau pusdienį ir radau tortą ur užsisakyt, visai netoli. Gražūs, tik skonis įdomu koks bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 12, 12:52)


Ieškojau pusdienį ir radau tortą ur užsisakyt, visai netoli. Gražūs, tik skonis įdomu koks bus  g.gif

eiguliuose gal kepa kur gerus? Kokios kainos? Gal kokį pulapiuką turi?
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 12, 13:14)
eiguliuose gal kepa kur gerus? Kokios kainos? Gal kokį pulapiuką turi?

Nu ne Eiguliai, bet čia irgi prie pat, Jonavos g. 4u.gif Kainos visur kur tik berašiau 35 lt. O Cipciukas girdėjau užsilaužė kainas, arba netaip suprato mano pažįstama kai jai skambino. Bet aš valgiau paskutinius 2 kartus jos tortus ir man nelabai .....
https://www.facebook...stortai?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 12, 13:37)
Nu ne Eiguliai, bet čia irgi prie pat, Jonavos g.  4u.gif Kainos visur kur tik berašiau 35 lt. O Cipciukas girdėjau užsilaužė kainas, arba netaip suprato mano pažįstama kai jai skambino. Bet aš valgiau paskutinius 2 kartus jos tortus ir man nelabai ..... 
https://www.facebook...stortai?fref=ts

jooo,cipciukas kainas jau sukėlė nerealias,sesei mano reikėjo,visad ten kepdavomės,tai jau nesisakė,išsigando kainos blink.gif
Papildyta:
QUOTE(mamiux @ 2013 09 12, 13:48)
jooo,cipciukas kainas jau sukėlė nerealias,sesei mano reikėjo,visad ten kepdavomės,tai jau nesisakė,išsigando kainos blink.gif

man tai skanūs jos,dažniausiai.Bet va,kartą iškepė medutį,ar jai nepavyko ar kaip,tai viena soda buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 12, 13:50)
man tai skanūs jos,dažniausiai.Bet va,kartą iškepė medutį,ar jai nepavyko ar kaip,tai viena soda buvo  doh.gif

o man va jautėsi grietinė, nešviežio skonio. Ir soda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 12, 16:30)
o man va jautėsi grietinė, nešviežio skonio. Ir soda mirksiukas.gif

tai vadinasi,sodos ne tik tą kartelį padaugino g.gif
Atsakyti