Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji ir rudenėjantys Eigulių namai

QUOTE(mamiux @ 2013 09 12, 20:04)
tai vadinasi,sodos ne tik tą kartelį padaugino g.gif

Ir šitą dalyką ne tik aš pastebėjau, ir svarbiausia ne tuo pačiu metu
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 12, 13:52)
Kasdien naudojat? O kam..?Aš galvoju, kad organizmas pats turi kovoti, jei jau nepavyksta tai tik tada imtis priemonių  g.gif

Na, as pati to neprogalvoju, turim gi snargliu daktare biggrin.gif Tad jos rekomendaciju klausom.
Ji rekomenduoja nosies plovimus oro kaitos metu, bei kol ijungia sildyma +vit.C.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAUBE: 13 rugsėjo 2013 - 10:37
QUOTE(GAUBE @ 2013 09 13, 10:33)
Na, as pati to neprogalvoju, turim gi snargliu daktare biggrin.gif Tad jos rekomendaciju klausom.

Ai teisingai lotuliukas.gif Visai buvau pamiršus biggrin.gif Tai koks tada paaiškinimas tokio dažno naudojimo?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 13, 11:38)
Tai koks tada paaiškinimas tokio dažno naudojimo?

Atsiplauna-susidrekina gleivine, issiplauna virusai. Toks jis ir daznas , koks 1.5 men. smile.gif
Juros vandenukas tikrai nekaltas, imunitetui tikrai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 09 13, 11:44)
Atsiplauna-susidrekina gleivine, issiplauna virusai. Toks jis ir daznas , koks 1.5 men. smile.gif
*Juros vandenukas tikrai nekaltas, imunitetui tikrai nepakenks.

* O gleivinei? g.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Laba..mes reikalų su nosimi taip pat turime,tankiai viskas nuo slogos prasideda,nors jos dar nera,bet jau veikia.Vaistus vartojam,kompensuojami,dėl sekretų visokių g.gif
Bet vandenuku plauti reik tik kai serga.Nors čiakaip kam gal.Kai reikia ir tai ne visad purškiu blush2.gif pamirštu,patingiu,rėkint nenoriu ir t.t.Visokių nerimtų priežasčių sutinku blush2.gif blush2.gif

Mergaitės,gal norit į kokią kavinukę? Arbatėlės? Jei aišku išeitų,nes tai serga ,tai vyrai,tai namai,tai reikalai biggrin.gif Kaip ir visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 13, 13:55)
Mergaitės,gal  norit į kokią kavinukę? Arbatėlės? Jei aišku išeitų,nes tai serga ,tai vyrai,tai namai,tai reikalai  biggrin.gif Kaip ir visiems 4u.gif

Ojej, mielai...tik sunku man su laiku, bet kažkaip prisiderinčiau nail.gif Galim, kad ir su vaikais kur išlėkt, kur yra šalia žaidimų kambarys, anie pažaistų, mamos pasikavintų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 13, 15:50)
Ojej, mielai...tik sunku man su laiku, bet kažkaip prisiderinčiau  nail.gif Galim, kad ir su vaikais kur išlėkt, kur yra šalia žaidimų kambarys, anie pažaistų, mamos pasikavintų  rolleyes.gif

taigi naujoj maximoj vaiku kambarys lyg atidarytas jau,ale dvimetuko nepakilsi ten dar vieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2013 09 13, 16:14)
taigi naujoj maximoj  vaiku kambarys lyg atidarytas jau,ale dvimetuko nepakilsi ten dar vieno g.gif

Atidarytas? bigsmile.gif Vau,liuks kaip faina thumbup.gif Nu bet o tačiau, o ar tu nešalia ten gyveni? g.gif Jei eitum pro šalį užmesk akį, pvz daugelyje vaikų žaidimų kambarių galima tėvam būt ir ten kavą gert ar net ir valgyt...Ta prasme būna staliukų
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 13, 15:50)
Ojej, mielai...tik sunku man su laiku, bet kažkaip prisiderinčiau  nail.gif Galim, kad ir su vaikais kur išlėkt, kur yra šalia žaidimų kambarys, anie pažaistų, mamos pasikavintų  rolleyes.gif

atsidare musu maximoj zaidimu kiambarys. buvau paziuret atrodo visai nieko, minusas kad uzdaromas per gimtadienius doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mamiux @ 2013 09 13, 16:14)
taigi naujoj maximoj  vaiku kambarys lyg atidarytas jau,ale dvimetuko nepakilsi ten dar vieno g.gif

uoj, parasiau nebaigus temos skaityt doh.gif
o arbateles tai ir mes mielai noretumem 4u.gif

maniskei sloga jau galima sakyt baigesi, nors dar ispucia truputuka. tai va- 10 dienu su sloga. ir visada jai sitaip, nors i trasa eina ir vitC ir juros vanduo ir vaistai net keliu rusiu doh.gif na bet svarbiausia kad rimtesne liga neislindo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerryy: 14 rugsėjo 2013 - 08:32
QUOTE(kerryy @ 2013 09 14, 08:26)
atsidare musu maximoj zaidimu kiambarys. buvau paziuret atrodo visai nieko, minusas kad uzdaromas per gimtadienius  doh.gif

Bet tiem kas švenčia tai gerai, kad pašalinių nėra....
Labas rytas suraitytas...Labai gera, kai eini į darbą ir rytą vieną atsikėlus supranti, kad savaitgalis. Kažkaip dar niekad taip gerai nesijaučiau, kaip dabar džiaugiuos tom 2 dienom biggrin.gif Senstu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 09 13, 17:01)
Atidarytas?  bigsmile.gif Vau,liuks kaip faina thumbup.gif Nu bet o tačiau, o ar tu nešalia ten gyveni? g.gif Jei eitum pro šalį užmesk akį, pvz daugelyje vaikų žaidimų kambarių galima tėvam būt ir ten kavą gert ar net ir valgyt...Ta prasme būna staliukų

aga,už lygiai 530 metrų biggrin.gif Ruošiuosi eiti,bet neišeinu niekaip i maxe,tai vaikai sirgo,tai vyro nėr,tai dabar vėl išvarys į kaimą,sultis obuolių spausti žiemai cool.gif Pats iškaitina,užvakuoja.Oi kaip gerai cool.gif

Sveikos ax.gif

Kepu du pyragus kartu,tešlosper daug padariau,tai vienas normalus,kitas liliputas lotuliukas.gif
Atsakyti