Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 18:08)
Dekoju uz atsakyma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
geriau pas tave klausiu  ax.gif

biggrin.gif Kad aš pati tik paveiksliukus pažiūriu smile.gif Ir jei kas užkliūva už akių, tai pas google vertimo paprašau, nors anas su turkais nelabai draugauja biggrin.gif

O jei jau kas labai labai įdomu, tai pas rusus į vkontakte einu paskaityt, bet man ten labai nepatogi sistema, tai tingiu daug knistis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 21:16)
biggrin.gif Kad aš pati tik paveiksliukus pažiūriu smile.gif Ir jei kas užkliūva už akių, tai pas google vertimo paprašau, nors anas su turkais nelabai draugauja biggrin.gif

O jei jau kas labai labai įdomu, tai pas rusus į vkontakte einu paskaityt, bet man ten labai nepatogi sistema, tai tingiu daug knistis smile.gif

Oi google kaip isvercia,tai net ir lt kalbos nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 13 kovo 2014 - 20:41
QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 19:39)

Kas čia buvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 22:16)
Kas čia buvo?  biggrin.gif

Ai cia netycia,rimtai biggrin.gif
Atsakyti
Woohoo pridejo visas Ferihos serijas ,ot geras vakaras laukia manes clap.gif clap.gif vacation4.gif
Atsakyti
Nu ką aš galiu pasakyt - Kurtas jau su įgarsinimu yra biggrin.gif Va taip va Kivanc'o fanai dirba biggrin.gif
Viskas daroma tam, kad tik aš žiūrėčiau tą Kurtą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 14 kovo 2014 - 11:46
QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 09:29)
Kuzey Guney matei jau? Adini Feriha koydum?


Kuzey nekabina kazkodel, o Feriha visai atrodo neblogas, reiks pabandyti paziureti.


QUOTE(lauravala @ 2014 03 14, 12:04)
Woohoo pridejo visas Ferihos serijas ,ot geras vakaras laukia manes  clap.gif  clap.gif  vacation4.gif

Nu va galesiu kaip tik ziureti. Bet ligu vakar maciau kad big cinema ner visu seriju. Kur visos pasidalinsit?

QUOTE(Milagra @ 2014 03 14, 12:41)
Nu ką aš galiu pasakyt - Kurtas jau su įgarsinimu yra biggrin.gif Va taip va Kivanc'o fanai dirba biggrin.gif
Viskas daroma tam, kad tik aš žiūrėčiau tą Kurtą biggrin.gif

Kurta ir as vakar su titrais ziurejau, patinka, ir nesunku, turku kalba lavinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 14, 04:41)
Nu ką aš galiu pasakyt - Kurtas jau su įgarsinimu yra biggrin.gif Va taip va Kivanc'o fanai dirba biggrin.gif
Viskas daroma tam, kad tik aš žiūrėčiau tą Kurtą biggrin.gif

Wow! O kuriam site su įgarsinimu? Dar nespėjau peržiūrėt su titrais, tai galėsiu akis pataupyt ir į barzdočių žiūrėt, o ne skaitymui koncentruotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 14, 12:42)
Wow! O kuriam site su įgarsinimu? Dar nespėjau peržiūrėt su titrais, tai galėsiu akis pataupyt ir į barzdočių žiūrėt, o ne skaitymui koncentruotis  lotuliukas.gif

http://latino-serial...-ve-350ura.html

Aš peržiūrėjau turkiškai, paskui su titrais, dabar įgarsintą, tai jau baigiu priprast prie barzdos biggrin.gif Kai pasakysiu, kad man barzdoti vyrai patinka, veškit mane į reabilitaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 14, 15:55)
Aš peržiūrėjau turkiškai, paskui su titrais, dabar įgarsintą, tai jau baigiu priprast prie barzdos biggrin.gif Kai pasakysiu, kad man barzdoti vyrai patinka, veškit mane į reabilitaciją  biggrin.gif

g.gif g.gif g.gif sakyciau,jau reabilitacijos reikia biggrin.gif


ECH.... ir man reikia reabilitacijos kuom gydytis nzn nzn doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 14, 12:41)
Nu ką aš galiu pasakyt - Kurtas jau su įgarsinimu yra biggrin.gif Va taip va Kivanc'o fanai dirba biggrin.gif
Viskas daroma tam, kad tik aš žiūrėčiau tą Kurtą biggrin.gif

Vakaras ne man vienai geras buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 14, 12:58)
Kuzey nekabina kazkodel, o Feriha visai atrodo neblogas, reiks pabandyti paziureti.
Nu va galesiu kaip tik ziureti. Bet ligu vakar maciau kad big cinema ner visu seriju. Kur visos pasidalinsit?

Abu filmai labai geri thumbup.gif
Feriha cia ziurejau http://latino-serial...iha-koydum.html
Papildyta:
Nu va, siandien vakaras vel geras ziuresiu Kurta igarsinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 15 kovo 2014 - 09:53
O tam gecce,com ir lietuvaiciu radau http://gecce.com/fot...ekici-kareler-2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 15 kovo 2014 - 12:06