Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

Na ką, pažiūrėjau aš Kurtą su Šura, nu rimtai ta barzda tai užknisa juodai, ir ne tik šitam seriale, bet ir Čiauškutėj, pagrindinis aktorius man patinka, bet ten ūsai užknisa smile.gif) O čia, Kurte, tai kažkaip nebūdingai greit bučiniai ir antroj serijoj jau ir sex (tik dar ner su titrais, tai visos nebeiškenčiau žiūrėt). Įtariu čia dėl to, kad jie rusus vaidina smile.gif) nors Kurt tai ne rusas pagal scenarijų rodos. Bet jaučiu, čia viskas buvo iš pradžių, o paskui bus ilgas išsiskyrimas ir karas sad.gif
Atsakyti
Gal kas zino kiek Ciauskutej is vis seriju bus?
Kaip erzina kad perziuri ikeltas, ir sekanciu reikia laukti. sad.gif

Barzdoti ir usuoti ir man nepatinka, nu bet ka dabar.
Bet jau Kurto rusiskas igarsinimas tragiskas smile.gif balso tembras siaubingas. smile.gif

Gi Kurtas Osmanas, tik tarnauja Rusijai r kovoja uz rusija, gi ji dabar issius kariauti pries osmanu imperija.
Kazi kiek isvis planuojama seriju? Baisiai ilgu serialu nemegstu, max 150seriju, bet jau daugiau tai pabosta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaukuciukas: 15 kovo 2014 - 19:06
QUOTE(vitalicka @ 2014 03 15, 15:12)
Na ką, pažiūrėjau aš Kurtą su Šura, nu rimtai ta barzda tai užknisa juodai, ir ne tik šitam seriale, bet ir Čiauškutėj, pagrindinis aktorius man patinka, bet ten ūsai užknisa smile.gif) O čia, Kurte, tai kažkaip nebūdingai greit bučiniai ir antroj serijoj jau ir sex (tik dar ner su titrais, tai visos nebeiškenčiau žiūrėt). Įtariu čia dėl to, kad jie rusus vaidina smile.gif) nors Kurt tai ne rusas pagal scenarijų rodos. Bet jaučiu, čia viskas buvo iš pradžių, o paskui bus ilgas išsiskyrimas ir karas sad.gif

Taip taip, pasodins ant adatos ir paliks iki paskutinių serijų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 15, 18:04)
Kaip erzina kad perziuri ikeltas, ir sekanciu reikia laukti. sad.gif

Bet jau Kurto rusiskas igarsinimas tragiskas smile.gif  balso tembras siaubingas. smile.gif

Kazi kiek isvis planuojama seriju? Baisiai ilgu serialu nemegstu, max 150seriju, bet jau daugiau tai pabosta.

Turkų televizijos rodo serialus kartą per savaitę, ne taip kaip pas mus. Todėl geriausiu atveju, jei rusų entuziastai išverčia, tai taa viena serija per savaitę ir atsiranda. Taigi, jei nesinori laukti, reikia riktis senesnius serialus.

Man tinka bet koks, svarbu skaityt nereiktų smile.gif Nors tragiškesnio įgarsinimo negu Asi, dar nesu girdėjus biggrin.gif

Tiek tikrai nebus biggrin.gif
Atsakyti
Oj nu tikiuosi,kad nebus 150 serijų, o tai ka rodyt tiek ilgai -karus, vargus, nu nebent Kurtą nuskustų, tada pasirašau kokiam 100 smile.gif
Iš tikrųjų, tai kai naujas serialas, tai nusibosta laukt tų naujų serijų, ir taip atrodo, kad kokį 40 būtų pats tas. Aišku, geriausia žiūrėt senus, tada prasukt galima kažką smile.gif
Atsakyti
http://1plus1tv.ru/s...kim-yazyke.html

Įmetu, jei kas uzsimanys, "užmesti aki" blink.gif . deja, kolkas tik turkiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 16, 00:57)
http://1plus1tv.ru/s...kim-yazyke.html

Įmetu, jei kas uzsimanys, "užmesti aki" blink.gif . deja, kolkas tik turkiskai biggrin.gif

Kaip pirma serija,tai ziauriai gera blink.gif ,jei taip toliau bus idomus,man labai patiko,nors mazai ka supratau ,lauksiu vertimo smile.gif
Atsakyti
O sita kas nors ziurejot? Милосердие / Merhamet
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 16, 12:07)
Kaip pirma serija,tai ziauriai gera  blink.gif ,jei taip toliau bus idomus,man labai patiko,nors mazai ka supratau  ,lauksiu vertimo  smile.gif


Su rusiskai subtitrais, jei kas netinges skaityt:)

http://maxserials.tv...2014-03-16-3699
Atsakyti
Man tai viską labiausiai patinka per čia žiūrėt http://latino-serial...a-para-ask.html
O filmas nieko. Tie patys kūrėjai kaip ir Kurto. Ir tas Enginas palyginus su Fatmangul, atrodo gražuolių gražuolis, visai galima bus žiūrėti smile.gif
Atsakyti
. Ir tas Enginas palyginus su Fatmangul, atrodo gražuolių gražuolis, visai galima bus žiūrėti smile.gif
[/quote]

:DDDDDMan atrodo cia jis svorio biski numetes. Patikekit, jis Fatmagul grazus buvo, palyginus, koks jis man karjeros pradzioj nesimpatiskas buvo:)Va man Tuba tokia simpatiska mergicka pasirode:))Graziai ziurisi jie:)
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 16, 17:38)
:DDDDDMan atrodo cia jis svorio biski numetes. Patikekit, jis Fatmagul grazus buvo, palyginus, koks jis man karjeros pradzioj nesimpatiskas buvo:)

Va man Tuba tokia simpatiska mergicka pasirode:))Graziai ziurisi jie:)

O jetus, tada nenoriu jo matyti karjeros pradžioje lotuliukas.gif

Man Tuba labai "overrated" smile.gif Bent jau kiek ją Asi mačiau, tai man įspūdžio nepaliko ax.gif Nei ji man labai graži, nei jau tokio neapsakomai gera aktorė, o jau kai buvau prisiskaičius, tai ohoho biggrin.gif
Atsakyti


Man Tuba labai "overrated" smile.gif Bent jau kiek ją Asi mačiau, tai man įspūdžio nepaliko ax.gif Nei ji man labai graži, nei jau tokio neapsakomai gera aktorė, o jau kai buvau prisiskaičius, tai ohoho biggrin.gif
[/quote]
Nemaciau dar niekur vaidinancios, vis dar mastau, ar verta paziuret "Asi" su ja.Siaip tai kiek skaiciau, tai daug kur raso, kad ten jos geriausias pasirodymas,kur ji yra vaidinusi:)Kolkas pirmoj serijoj tai man ji nieko ziurisi:)Bet kiek permeciau jos foto, tai ziurint is kokio kampo ji nufotkinta:)Bet kokiu atveju, ji man geresnis variantas uz Cansu Dere ( "Ezelyje" vaidino), nes ji buvo viena tarp pretendenciu siam vaidmeniui.
Atsakyti