Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

Siandien pamaciau kad jau Kurto 2 ir 3 serijos yra dadetos latino serialo. Vertimas tragiskas, bet vis geriau nei titrai smile.gif
Kazkuri vakara pradejau ziureti Gaspaza Giuli ( atsiprasau ne uz rusiska srifta, tingiu maigyti) , tai pirma serija paziurejus neuzkabino, toliau tingejau, gal kas ziurejot ji? gal veliau idomus?
Atsakyti
Šiandien norėjau prismaugti Mukades plikom rankom. Bet paskui atleidau biggrin.gif
Šiaip nereali ji!
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 28, 17:39)
Šiandien norėjau prismaugti Mukades plikom rankom. Bet paskui atleidau biggrin.gif
Šiaip nereali ji!

Kad ji nereali tai jau tikrai! Šauniai sukurtas personažas! Ir ši aktorė nusipelnė oskaro už savo vaidmenį, kaip kad ir Kuziejaus mamytė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 29, 00:39)
Šiandien norėjau prismaugti Mukades plikom rankom. Bet paskui atleidau biggrin.gif
Šiaip nereali ji!

drinks_cheers.gif Visa man seriala buvo tokios pat mintys: viena minute pasmaugt, kita jau juokiuos aš iš jos biggrin.gif Saunuole aktore bigsmile.gif "Geresnes" nevestkos nemacius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 03 29, 01:10)
kaip kad ir Kuziejaus mamytė  lotuliukas.gif

Va šitas egzempliorius man irgi nerealus!idealiai suvaidino man ji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 29, 00:39)
Šiandien norėjau prismaugti Mukades plikom rankom.

Beje ką šįkart ji pridirbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 29, 06:26)
Beje ką šįkart ji pridirbo biggrin.gif

Ai, dėl tų laiškų. Per vestuves lūžau iš jos biggrin.gif

O Mustasfa jau vsio, tikria nebeišlips iš grabo? Jau išnaudojo gyvybes visas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 29, 10:41)
Ai, dėl tų laiškų. Per vestuves lūžau iš jos biggrin.gif

O Mustasfa jau vsio, tikria nebeišlips iš grabo? Jau išnaudojo gyvybes visas? biggrin.gif

Aga kaput jam:))))nors paskutinej serijoj dar pasivaidens biggrin.gif (kaip ir visi kiti mirusieji)Isplauks dar tas Mukades darbelis su tais laiskais;)
As tai visad is jos luzdavau, kai ji sokdavo, nu tie judesiukai... lotuliukas.gif Pasiilgstu as jos:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 29 kovo 2014 - 10:58
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 28, 20:22)
Kazkuri vakara pradejau ziureti Gaspaza Giuli ( atsiprasau ne uz rusiska srifta, tingiu maigyti) , tai pirma serija paziurejus neuzkabino, toliau tingejau, gal kas ziurejot ji? gal veliau idomus?


ziurejau, labai patiko, kitoks nei visi. kol ji prisijaukinau, irgi laikas truputi praejo. bet beda, kad yra isversta tik 70 seriju, o tai dar nepabaiga. as jau pries koki menesi paziurejau, o seriju nepadaugejo.

QUOTE(Milagra @ 2014 03 29, 01:39)
Šiandien norėjau prismaugti Mukades plikom rankom. Bet paskui atleidau biggrin.gif
Šiaip nereali ji!

man pats fainiausias personazas tam filme. blogiausia, kad ji daug kur ir teisi. pvz kad ir apzenydama Fatmagul su Kerimu, tipo blogas jos poelgis, o realiai, tai kitaip butu dar blogiau buve, butu Fatmagul susiguzus iki 40 metu prasedejus be meiles po tokio streso. nu zodziu viska ka ji dare turejo kazkokios racijos, nors ir per uzpakali
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 29, 13:36)

man pats fainiausias personazas tam filme. blogiausia, kad ji daug kur ir teisi. pvz kad ir apzenydama Fatmagul su Kerimu, tipo blogas jos poelgis, o realiai, tai kitaip butu dar blogiau buve, butu Fatmagul susiguzus iki 40 metu prasedejus be meiles po tokio streso. nu zodziu viska ka ji dare turejo kazkokios racijos, nors ir per uzpakali

drinks_cheers.gif nors, aisku, kai kuriu jos "darbeliu" nepateisinu ir vistiek galvoju, kad gerai ji dar prasisuko:)
Atsakyti
o nezinot, nera ko nors panasaus i didngaji amziu? ar kad bent rodytu tarkim Selimo valdymo laikus ar pan. Esu isitikinus kad tokio grazaus pastatymo nesulauksiu, bet del idomumo noretusi uzmesti aki kas yra prikurta g.gif
Atsakyti
Gal jau buvo mineta, bet bandau ideti
Dar vienas filmas su Kivancu "Menekse ile Halil".
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 03 29, 21:54)
o nezinot, nera ko nors panasaus i didngaji amziu? ar kad bent rodytu tarkim Selimo valdymo laikus ar pan. Esu isitikinus kad tokio grazaus pastatymo nesulauksiu, bet del idomumo noretusi uzmesti aki kas yra prikurta  g.gif

"Fatih" 4u.gif
http://serialu.net/fatih/
Atsakyti
QUOTE(Prancuzze @ 2014 03 30, 09:44)

bet tik 5 serijos ir nebestate daugiau, nepasiteisino

yra serialas Chiurrem sultan, 2004 metais statytas. ner ko lyginti, bet is neturejimo ka veikti galima paziureti. nors as jo nebaigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 30 kovo 2014 - 13:15