Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 31, 13:00)
Aš kai verksne, tai dažnai pavergdavau, aš ir per Kuzeju dažnai blioviau, kai ant sąžinės ten visi viens kitam varydavo biggrin.gif Garantuoju, kad ir "Meilė ir bausme" be ašarų neapsieis biggrin.gif

Aš retai verkiu, bet per Kuziejų tai žliumbiau ne kartą. Meilė ir bausmė kažkaip tik vieną kartą sugraudino - kai Savašas sužinojo, kad nužudė Ešrefą. O Fatmagul tai sugraudino brolio meilė (nuostabus personažas ir jo įkūnijimas) ir kai ji pirmą kartą pamatė susirinkusius jos palaikyti žmones.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 31, 08:22)
Aš retai verkiu, bet per Kuziejų tai žliumbiau ne kartą. Meilė ir bausmė kažkaip tik vieną kartą sugraudino - kai Savašas sužinojo, kad nužudė Ešrefą. O Fatmagul tai sugraudino brolio meilė (nuostabus personažas ir jo įkūnijimas) ir kai ji pirmą kartą pamatė susirinkusius jos palaikyti žmones.

Oi, per Kuziejų tai nemaža bala ir pas mane priverkta ir iki 40 serijos graudinaus, nu bet po 40 tai negalėjau sustot lotuliukas.gif .. Savašas kažkaip negraudino... Fatmagul pora momentų nedaug trūko, o gal ir nusišluoščiau ašara, irgi brolio meilė už širdies griebdavo.... Uždrausta meilė - teko pora kartų nosinaitės griebtis....
Ech, akmeninė pas mane širdis tikriausiai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 31 kovo 2014 - 15:46
QUOTE(Mockava @ 2014 03 31, 14:43)
Oi, per Kuziejų tai nemaža bala ir pas mane priverkta ir iki 40 serijos graudinaus, nu bet po 40 tai negalėjau sustot  lotuliukas.gif .. Savašas kažkaip  negraudino... Fatmagul pora momentų nedaug trūko, o gal ir nusišluoščiau ašara, irgi brolio meilė už širdies griebdavo.... Uždrausta meilė - teko pora kartų nosinaitės griebtis....
Ech, akmeninė pas mane širdis tikriausiai...  doh.gif

Ir mano biggrin.gif

Uždraustoj meilėj neverkiau biggrin.gif Gal labiausiai užkabino tas momentas, kai Bihter grįžo abortą pasidariusi ir ta Behliulio reakcija... Bet iki ašarų vis tiek toli buvo.

Va per Kuziejų dėl Ali žliumbiau kaip dėl artimo giminaičio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 31, 17:08)
Ir mano biggrin.gif

Uždraustoj meilėj neverkiau biggrin.gif Gal labiausiai užkabino tas momentas, kai Bihter grįžo abortą pasidariusi ir ta Behliulio reakcija... Bet iki ašarų vis tiek toli buvo.

Va per Kuziejų dėl Ali žliumbiau kaip dėl artimo giminaičio  doh.gif  lotuliukas.gif

As per visus filmus asara braukiau (slabake) biggrin.gif,bet del Ali tai ir , kaip del artimo zliumbiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 31, 09:08)
Uždraustoj meilėj neverkiau biggrin.gif Gal labiausiai užkabino tas momentas, kai Bihter grįžo abortą pasidariusi ir ta Behliulio reakcija... Bet iki ašarų vis tiek toli buvo

Aha šitas.... Ir man dar artimas skausmas buvo, kai jie abu verkė, kai Bihter su Adnanu kambary, o Behlulis sode raudojo... Širdį spaudė...
Atsakyti
Kas matet Asi? kaip serialas? vertas demesio ar ne?

Ir kuri matet Ask ve ceza visa, paspoilinkit kas bus su Mustafa? Ziuriu 21 serija, nu negi nieko jam nebus? negi visi ir sleps ka jis padare? g.gif Ir ta motinele, kita vaika tai ramu ramiausiai butu paaukojus, o cia mat Jos sunus doh.gif Is dalies suprantu ja, bet...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 01, 13:38)
Kas matet Asi? kaip serialas? vertas demesio ar ne?

Ir kuri matet Ask ve ceza visa, paspoilinkit kas bus su Mustafa? Ziuriu 21 serija, nu negi nieko jam nebus? negi visi ir sleps ka jis padare?  g.gif  Ir ta motinele, kita vaika tai ramu ramiausiai butu paaukojus, o cia mat Jos sunus  doh.gif Is dalies suprantu ja, bet...

Aš mačiau. Mano nuomone nevertas. Bet nuomonių yra įvairių smile.gif

Mustafa prisidirbs ne kartą ir ne du. Ir gerai jam nesibaigs.

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 01, 15:53)
Aš mačiau. Mano nuomone nevertas. Bet nuomonių yra įvairių smile.gif

Mustafa prisidirbs ne kartą ir ne du. Ir gerai jam nesibaigs.

Nuzude zmogu, ir lyg niekur nieko, guli lovoj, "serga", arbatytes vaistukus jam tik girdo, oi negaliu gun_bandana.gif

O kada Savasas suzinos?

O beje, cia reik geltonai rasyt ar nereik? nes to serialo tema, bet vis tiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 01 balandžio 2014 - 15:10
Na kolkas mes čia, kas pastoviai šitoje temoje bendraujam, tai atvirai rašom. Bet ką gali žinot, gal atbėgs kas ne nuotaikoj ir apšauks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 01, 08:04)
O beje, cia reik geltonai rasyt ar nereik? nes to serialo tema, bet vis tiek  g.gif

Man asmeniškai geltoninimai nebūtini, bet kaip Milagra minėjo, ką gali žinot kam jie trukdys:-) taigi kol kas džiaukimės laisve ir negeltoninkim lotuliukas.gif
Papildyta:
Gal prabalsuojam kad Kuziejų išverstų? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ką norime pamatyti lietuvių kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 01 balandžio 2014 - 16:43
Man irgi geltoninimai nebutini.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 04 01, 15:42)
Man asmeniškai geltoninimai nebūtini, bet kaip Milagra minėjo, ką gali žinot kam jie trukdys:-)  taigi kol kas džiaukimės laisve ir negeltoninkim  lotuliukas.gif
Papildyta:
Gal prabalsuojam kad Kuziejų išverstų?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ką norime pamatyti lietuvių kalba?

O, liuks! Lekiam biggrin.gif
Atsakyti