Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Koralinė @ 2014 03 30, 08:51)



Galima butu siustis, bet ziuriu, kad nera vertimo, tik subtitrai. O tai jau visai neidomu.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2014 03 30, 13:49)
Galima butu siustis, bet ziuriu, kad nera vertimo, tik subtitrai. O tai jau visai neidomu.


Cia online yra 13 seriju jau su rus. vertimu.
Atsakyti
Man asmeniškai visiškai nepatiko Menekse ile Halil. Net neperžiūrėjau viso iki galo.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 30, 18:41)
Man asmeniškai visiškai nepatiko Menekse ile Halil. Net neperžiūrėjau viso iki galo.

Mockavai patiko. bet as irgi del titru neziurejau
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 31, 11:17)
Mockavai patiko. bet as irgi del titru neziurejau

Vat būtent, jis ne toks geras, kad vertėtų titrus skaityt smile.gif Pliusas tas, kad nedaug serijų, tai nėra baisiai ištemptas, bet pats veiksmas man labai nepatiko. Žiaurus, depresovas ir nuspėjamas. Vienintelis panašaus stiliaus, kurį peržiūrejau, tai buvo Suskunlar. Daugiau nežiūrėčiau ir to. Jis irgi toks pats žiaurus ir depresovas, bet, kaip jau sakiau, nenuspėjamas labai, todėl užkabino. Ir pats filmavimo stilius man labai patiko. Jis tiesiog kitoks. Bet apskritai kalbant, tai man tokie nepatinka. O va kas mėgsta a la atpildus, tai liuks bus ir Menekse ile Halil. Aš noriu lengvesnių šiek tiek, truputį daugiau seilių biggrin.gif Bet ne pigių.
Užbaigiau va Fatmagiul ir, jei būtų mažiau serijų, pavadinčiau jį geru. Ties viduriu labai užbuksavo. Eilę serijų nevyko tiesiog nieko. O pats scenarijus užkabino, mintis pati labai gera ir aktoriai superiniai. Net prie Engino pripratau į pabaigą biggrin.gif Čia kaip su Džemre buvo biggrin.gif Dabar jau net gaila, kad baigėsi smile.gif
Atsakyti
sakem, kad verta Fatmagul paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 31, 12:45)

Užbaigiau va Fatmagiul ir, jei būtų mažiau serijų, pavadinčiau jį geru. Ties viduriu labai užbuksavo. Eilę serijų nevyko tiesiog nieko. O pats scenarijus užkabino, mintis pati labai gera ir aktoriai superiniai. Net prie Engino pripratau į pabaigą biggrin.gif Čia kaip su Džemre buvo biggrin.gif Dabar jau net gaila, kad baigėsi smile.gif

biggrin.gif na va nebuvo taip blogai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 31, 11:51)
sakem, kad verta Fatmagul paziureti smile.gif

Tai va, klausau gi jūsų biggrin.gif Nes vis prisimenu Kuziejų ir galvoju, kad gal nemeluojat laugh.gif

Raimusiuxxx, tikrai nebuvo blogai. Aktoriai labai labai patiko. Praktiškai visi iki vieno. Pora kartų net ir ašarą buvau beišspaudžianti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 31, 13:41)


Raimusiuxxx, tikrai nebuvo blogai. Aktoriai labai labai patiko. Praktiškai visi iki vieno. Pora kartų net ir ašarą buvau beišspaudžianti smile.gif

Aš kai verksne, tai dažnai pavergdavau, aš ir per Kuzeju dažnai blioviau, kai ant sąžinės ten visi viens kitam varydavo biggrin.gif Garantuoju, kad ir "Meilė ir bausme" be ašarų neapsieis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 31, 05:17)
Mockavai patiko. bet as irgi del titru neziurejau

Na aš negaliu sakyti, kad jis man labai patiko ar nepatiko. Toks kitoks.... Mačiau ir geresnių ir blogesnių blink.gif Labai jau daug depresijos jame, nors ir rodoma labai šviesi meilė.... Dar vienas idealus vyras parodytas :-) aš savo nuomonę apie Menekše ir Halil išsakiau berods šios temos 4 -ame puslapyje, taigi nenoriu kartotis mirksiukas.gif

O su titrais vargau tik dėl Kivanč.... blush2.gif (dabar jau nevargčiau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 31, 13:44)
O su titrais vargau tik dėl Kivanč....  blush2.gif (dabar jau nevargčiau  lotuliukas.gif )

Razliubila? biggrin.gif lotuliukas.gif

Aš net dėl jo neišvargau. Ir Kurto va nevargsiu žiūrėt schmoll.gif
Atsakyti
Bet to Kurto koks serijų ilgumas, po 2,5 val. unsure.gif Žiūriu, turkai pabludo, kad tokio ilgio serijas pradėjo daryt g.gif
Atsakyti