Įkraunama...
Įkraunama...

Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis

Kaip džiaugiuosi kad atsirado tema apie siuos sunelius mes savaitgali parsivežėm savo Cavalierių pirkome iš Lenkijos veislyno pagarantavo tikrai gerus duomenis ir gerų tėvų suniuką tuo tikiu ir tikiuosi kad jis bus pats geriausias draugas
Bent jau kol kas nors dar laiko nedaug turime labai džiaugiuosi juo savo reikaliukus daro ant palutės tik va man iškilo klausimas kaip su jo plaukų priežiūra ar slenka jie labai nes kolkas suniuko plaukai kaip pūkas tai kažkaip sakyčiau slenka nors ne smarkiai bet vis vien nors tikiuosi kad ateityje tokios bėdos nebus ėda parsivežtą maistelį prie kurio pripratintas jis nusipirkome tokio pačio.Judrus linksmas suniukas visada laukia namuose super džiaugiuosi juo labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainuma @ 2013 09 18, 14:38)
Kaip džiaugiuosi kad atsirado tema apie siuos sunelius mes savaitgali parsivežėm savo Cavalierių pirkome iš Lenkijos veislyno pagarantavo tikrai gerus duomenis ir gerų tėvų suniuką tuo tikiu ir tikiuosi kad jis bus pats geriausias draugas
Bent jau kol kas nors dar laiko nedaug turime labai džiaugiuosi juo savo reikaliukus daro ant palutės tik va man iškilo klausimas kaip su jo plaukų priežiūra ar slenka jie labai nes kolkas suniuko plaukai kaip pūkas tai kažkaip sakyčiau slenka nors ne smarkiai bet vis vien nors tikiuosi kad ateityje tokios bėdos nebus ėda parsivežtą maistelį prie kurio pripratintas jis nusipirkome tokio pačio.Judrus linksmas suniukas visada laukia namuose super džiaugiuosi juo labai smile.gif


na va, pamazu pamazu gal subursim savo buri smile.gif o ka turit? berniuka ar mergyte??? o as pasirodo buvau apsiskaiciavus -parsivesim savo dziaugsmeli jau si savaitgali ! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida. @ 2013 09 18, 22:46)
na va, pamazu pamazu gal subursim savo buri smile.gif o ka turit? berniuka ar mergyte??? o as pasirodo buvau apsiskaiciavus -parsivesim savo dziaugsmeli jau si savaitgali ! smile.gif



Pas mus berniukas kaip smagu girdėti kad jau taip greitai parsivešit džiaugsmą i namus būtinai parašykit kaip jums sekasi labai idomu nes ir amzius jaučiu mūsų suneliu bus panašus mūsiškis 2mėnesiukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainuma @ 2013 09 18, 13:38)
Kaip džiaugiuosi kad atsirado tema apie siuos sunelius mes savaitgali parsivežėm savo Cavalierių pirkome iš Lenkijos veislyno pagarantavo tikrai gerus duomenis ir gerų tėvų suniuką tuo tikiu ir tikiuosi kad jis bus pats geriausias draugas
Bent jau kol kas nors dar laiko nedaug turime labai džiaugiuosi juo savo reikaliukus daro ant palutės tik va man iškilo klausimas kaip su jo plaukų priežiūra ar slenka jie labai nes kolkas suniuko plaukai kaip pūkas tai kažkaip sakyčiau slenka nors ne smarkiai bet vis vien nors tikiuosi kad ateityje tokios bėdos nebus ėda parsivežtą maistelį prie kurio pripratintas jis nusipirkome tokio pačio.Judrus linksmas suniukas visada laukia namuose super džiaugiuosi juo labai smile.gif

Ateityje namuose plauku bus daug, reikia tam pasiruosti ir tureti gera siurbli smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(fainuma @ 2013 09 19, 07:39)
Pas mus berniukas kaip smagu girdėti kad jau taip greitai parsivešit džiaugsmą i namus būtinai parašykit kaip jums sekasi labai idomu nes ir amzius jaučiu mūsų suneliu bus panašus mūsiškis 2mėnesiukų smile.gif

Is kurio veislyno Jusu maziukas ?
Atsakyti

Is kurio veislyno Jusu maziukas ?
[/quote]

http://www.cavalier-king.com/

Kaip džiaugiuosi suniuku ne tas zodis prieš tai esam tureję amerikieciu kokerspanielį bet kai jis iškeliavo nes jau buvo senas nebuvo net minties kitokios rinkomes tik iš spanielių grupės ir išsirinkom Kavalierių labai viliuosi jis pateisins visus lūkesčius ir išaugs paklusnus šuo

O nuo kokio amžiaus jau galima užsiimti dresavimu? Gal kas pasakys kokiu komandų kurias šuniukas lengvai įsisamonina mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=fainuma,2013 09 23, 05:25]
Is kurio veislyno Jusu maziukas ?
[/quote]

http://www.cavalier-king.com/

Kaip džiaugiuosi suniuku ne tas zodis prieš tai esam tureję amerikieciu kokerspanielį bet kai jis iškeliavo nes jau buvo senas nebuvo net minties kitokios rinkomes tik iš spanielių grupės ir išsirinkom Kavalierių labai viliuosi jis pateisins visus lūkesčius ir išaugs paklusnus šuo

O nuo kokio amžiaus jau galima užsiimti dresavimu? Gal kas pasakys kokiu komandų kurias šuniukas lengvai įsisamonina mirksiukas.gif
[/quote]

Pas dresuotojus galima pradeti kai tik sulauksit visu skiepu (nors kai kurie eina pasiziureti mokymu ir kai suniukas gauna pirmaji skiepa, bet tik is tolo). O namuose dresuoti reikia nuo pirmos dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainuma @ 2013 09 23, 08:25)
O nuo kokio amžiaus jau galima užsiimti dresavimu? Gal kas pasakys kokiu komandų kurias šuniukas lengvai įsisamonina mirksiukas.gif

Nuo pat parsivežimo smile.gif Gera dresūra persipina su auklėjimu ir kasdieniu bendravimu su šunimi. Dresūra - tai "kalbos" supratimo stiprinimas tarp jūsų ir šuns, kontakto kūrimas ir mokymasis bendrauti su šunimi efektyviai.
Į aikšteles eikit jau dabar, aplankykit keletą be šuns, pasižiūrėkit, kur Jums labiau patinka. Geras dresuotojas padės Jums suprasti, kaip bendrauti su šunimi ir jį suprasti. Dresuoti vis tiek turėsit pati smile.gif
O iš komandų būtinai mokykitės 'pas mane' mirksiukas.gif dar labai naudinga reakcija į vardą, ir ne prošal sėdėjimo ir gulėjimo komandos.
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2013 09 23, 12:43)
Pas dresuotojus galima pradeti kai tik sulauksit visu skiepu (nors kai kurie eina pasiziureti mokymu ir kai suniukas gauna pirmaji skiepa, bet tik is tolo). O namuose dresuoti reikia nuo pirmos dienos mirksiukas.gif


Eik tu sau kaip smagu dideliame mieste gyventi kr dresuotojų pilna o va pas mus mazame miestelyje ju visai nera bet manau reikės pavezioti suneli kad bent jau as pati ir jis pagautume mintį o tada bus galima ir namuose padirbėti

QUOTE(megeja @ 2013 09 23, 13:48)
Nuo pat parsivežimo smile.gif Gera dresūra persipina su auklėjimu ir kasdieniu bendravimu su šunimi. Dresūra - tai "kalbos" supratimo stiprinimas tarp jūsų ir šuns, kontakto kūrimas ir mokymasis bendrauti su šunimi efektyviai.
Į aikšteles eikit jau dabar, aplankykit keletą be šuns, pasižiūrėkit, kur Jums labiau patinka. Geras dresuotojas padės Jums suprasti, kaip bendrauti su šunimi ir jį suprasti. Dresuoti vis tiek turėsit pati  smile.gif
O iš komandų būtinai mokykitės 'pas mane'  mirksiukas.gif dar labai naudinga reakcija į vardą, ir ne prošal sėdėjimo ir gulėjimo komandos.


Jo sitas komandas manu galima ir be dresuotoju pagalbos išmokti o kokiu gudresniu komandų išmokodresuotojai?
Atsakyti
QUOTE(fainuma @ 2013 09 23, 16:25)
Eik tu sau kaip smagu dideliame mieste gyventi kr dresuotojų pilna o va pas mus mazame miestelyje ju visai nera bet manau reikės pavezioti suneli kad bent jau as pati ir jis pagautume mintį o tada bus galima ir namuose padirbėti
Jo sitas komandas manu galima ir be dresuotoju pagalbos išmokti o kokiu gudresniu komandų išmokodresuotojai?

Dresuotojas turėtų supažindinti su mokymo ir "kalbėjimo" su šunimi principais. Na o paskui, aišku, ir praktinė pagalba komandų mokyme/-ęsi smile.gif
O triukų yra daug ir visokių:
ir vienas video,
ir antras,
ir trečias,
ir "numirti" galima mokint,
ir nuo policijos slėptis,
ir prie "pietų stalo" įsitaisyt.
Kiek tik Jūsų fantazija leidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2013 09 23, 18:04)
Dresuotojas turėtų supažindinti su mokymo ir "kalbėjimo" su šunimi principais. Na o paskui, aišku, ir praktinė pagalba komandų mokyme/-ęsi smile.gif
O triukų yra daug ir visokių:
ir vienas video,
ir antras,
ir trečias,
ir "numirti" galima mokint,
ir nuo policijos slėptis,
ir prie "pietų stalo" įsitaisyt.
Kiek tik Jūsų fantazija leidžia smile.gif



Net nebūčiau pagalvojusi kad galima viso to išmokinti suniuką aisku as nežadu jo tiek mokyti man svarbu kad moketu pagrindines komandas kurių labiausiai reikia o visa kita labai smagu pasižiūrėt bet ar labai to reikia čia jau klausimas.

Pasidalinkite kas patirtimi kaip jūsų karališki draugai gyvena kokio jie charakterio užaugę kokias komandas mokate ir ar sunku buvo išmokyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainuma @ 2013 09 24, 08:43)
[...] labai smagu pasižiūrėt bet ar labai to reikia čia jau klausimas.
Aš sakyčiau, kad reikia nes tai smagu ir šeimininkui ir šuniui smile.gif
Juk svarbiausia - užsiėmimas, kontaktas, bendravimas su šuniu gaunasi.
Tokia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
o gal kas zinote kur man ta suniuka lietuvoje reiktu priregistruot? na parsivezem, yea dokumentai, kas toliau?? kazkaip jauciuos visai zalia.... del dresuotoju. gal galite kazka kaune parekomenduoti? aciu labai ! idedu dar pasirodyt musu mazylio foto smile.gif
Atsakyti