Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Birmania @ 2013 09 12, 12:07)
dėkui už informaciją  4u.gif reikės pabandyti tam kad žinoti kas tai yra  smile.gif tik pamaniau gal greičiau džiūtų jei pvz kiščiau į lempą tą akrilą .O paskutinį savo darbą kur graži dailė tu darei su kuo?

Ne, cia visai kita texnika is nagu priauginimo sferos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 09 12, 10:27)
dilgelyt ,baze,strukturinis,jei nepatogu ant slystancio lakint,nusibrauki lipnuma,jei patogu,gali nieko nevalyt.Jei strukturinis subego,ar duobutes kokios,drasiai dildini ir pasisiausi kol pavirsius isilygina ir tada ant tokio pasiausto lakini iskart laka ir topas.                                                 

Packa,taip , su kietuoju.
Aciu uz nauja tema  4u.gif

Birmania, man irgi cia labiausia forma nagu uzkliuna,su praktika pasitaisys tikiuos :-) ,bet kaip uz pirma prancuza ir kasio pergale-tai sveikinu biggrin.gif

Labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 09 12, 11:13)
Ne, cia visai kita texnika is nagu priauginimo sferos smile.gif

aiškuma smile.gif eto mne negrozit biggrin.gif man tas priauginimas visiškas miškas,pati nesu turėjusi jokių priaugintų nagų ir kažkaip aš už šiokį tokį natūralumą dėl to ir patinka gelinis lakas nes jis leidžia atsiauginti nuosavus nagus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2013 09 12, 13:07)
..pamaniau gal greičiau džiūtų jei pvz kiščiau į lempą tą akrilą

Nereik jo niekur kišt, tai kaip guašas, savaime džiūsta, ore
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 12, 11:28)
Nereik jo niekur kišt, tai kaip guašas, savaime džiūsta, ore

aciuks.gif bandysim smile.gif
Atsakyti
Iš paskutiniųjų pakerėjo Jolkuces šedevras wub.gif
Na, o aš atkeliauju su visai paprastučiais blush2.gif HG Light Elegant trys sluoksniai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieter: 12 rugsėjo 2013 - 15:01
as tik pastebejau, kad tiek priauginimo, tiek dailes imantrybiu ar pratybu kaip plonas linijas piest gali rasti tik pas ruskaites youtubej. smile.gif
Atsakyti
nu ka jau si savaitgali tureciau gauti taip ilgai laukti siuntinuka is Buynails.com.. keliavo ilgai ir aplink pasauli. Baigu nuprotet. Sakiau tepliosiu visus, net mano vaikinas kentes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2013 09 12, 16:01)
Iš paskutiniųjų pakerėjo Jolkuces šedevras  wub.gif
Na, o aš atkeliauju su visai paprastučiais  blush2.gif  HG Light Elegant trys sluoksniai  smile.gif


Tvarkinga, dailu smile.gif

Sunta unsure.gif ojeje, vargshas tavo dieds lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jam patinka nebijok biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Mano siandieninis blush2.gif Queen of hearts ant poros nagu dar uzdetas good gosip, tik nelabai issiskiria ir akutes, tokio trumpumo nagams galutiniam rezultate pasirode per dideles, nors numeriukas tik 4 blush2.gif reikejo 3 det doh.gif
Atsakyti
Kartoju klausima,ziuriu niekas cia nenori man padeti smile.gif
Reikia labai plono dailes teptuko.Ka pasiulysite?
Atsakyti