Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 13, 13:15)
Tai vat tam EMI geliui as ir noriu  biggrin.gif

nu tai jei geliukui,tai drasiai ir imk as turiu 5nuliukus laineri is emi,man jis :-)super tik zinai plonom linijom ne vien penzelio reik,bet ir meno gyslos biggrin.gif nes as ne visada israitau plonas linijas kai muza mane apleidzia lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors turiu ir kolinskiu ir sonetu ir rembrantu ir emi ir t.t
Atsakyti
Sveikos,

PN 8.10 spalva, 3 sluoksniai smile.gif



user posted image

Atsiprasau uz foto dydi... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulika: 13 rugsėjo 2013 - 13:56
QUOTE(Saulika @ 2013 09 13, 14:55)
Sveikos,

PN 8.10 spalva, 3 sluoksniai smile.gif

Atsiprasau uz foto dydi... blush2.gif

Grazi kokia,man patikti vaizdelis 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Jolkuce. 4u.gif
Atsakyti
Jolkuce, o su kuo šitie navarotai padaromi? Net slabna pasidare kai pamačiau bigsmile.gif
user posted image

Sorry, kitaip cituoti iš uždarytos temos nemoku, tik kopinti
Atsakyti
QUOTE(sviesuliukasss @ 2013 09 13, 15:50)

Sorry, kitaip cituoti iš uždarytos temos nemoku, tik kopinti

su folija,jau 100 kart apkalbeta buvo temose :-)
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 09 13, 15:00)
su folija,jau 100 kart apkalbeta buvo temose :-)


Jolkuce, labai navarotnas darbelis thumbup.gif

tikiuosi nebuvo šioj temoj paklausta, nes tikrai neskaičiau dar blush2.gif bet atsakymas lb rūpi. angel.gif
ar topo sluoksnių dedat tiek, kad nesijaustų ornamento, ar tarkim užtenka 2 sluoksnių? (nes man atrodo, kad man ir po dviejų dar jautėsi bangelės) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo September_Lady: 13 rugsėjo 2013 - 16:20
HG I'm no stranger to love 2sluoksniai, orly white tips 2sluoksniai ir vandeniniai lipdukai
HG atsinese ingeborgita isbandem,liux labai patiko,grazi spalva lakuojasi sauniai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 13, 16:32)
HG I'm no stranger to love 2sluoksniai, orly white tips 2sluoksniai ir vandeniniai lipdukai

liuks, tie du nagai su lipukais labai pagyvina vaizda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 13, 17:32)
HG I'm no stranger to love 2sluoksniai, orly white tips 2sluoksniai ir vandeniniai lipdukai

Pamiršai paminėti, kad ant baltos dar dėjom IBD Sea Pearl vieną sluoksnį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 09 13, 17:36)
Pamiršai paminėti, kad ant baltos dar dėjom IBD Sea Pearl vieną sluoksnį  mirksiukas.gif

Ai jo net nesimato cia blush2.gif ax.gif nezinojau pavadinimo nepaziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 13, 17:32)
HG I'm no stranger to love 2sluoksniai, orly white tips 2sluoksniai ir vandeniniai lipduka

bigsmile.gif bigsmile.gif o vaikyti kaip ciotkai thumbup.gif o spalva jau noru sarase!
Atsakyti