Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 12, 20:28)
Kartoju klausima,ziuriu niekas cia nenori man padeti smile.gif
Reikia labai plono dailes teptuko.Ka pasiulysite?


matyt nieks negali nieko pasiulyt ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dailės pardėj Kolinsky teptukų reiktų ieškot
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 12, 20:42)
Dailės pardėj Kolinsky teptukų reiktų ieškot

Cia kur randasi?
Atsakyti
merginos klausimas toks po kiek perkate ilgalaikius lakus LT ar ebay? airijoj gelish kaina €23 cia daug ar mazai?
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2013 09 12, 22:38)
merginos klausimas toks po kiek perkate ilgalaikius lakus LT ar ebay? airijoj gelish kaina €23 cia daug ar mazai?

Aaaaisku kad daug smile.gif as pati gyvenu airijoj tai siunciuosi ebejum is amerikos tai lyg gaunasi apie 15 eu jei neklystu ... paziurek airiskam ebejui lechat lakai prieinama kaina .. man jie irgi neblogi
Atsakyti
MOSAIC pas mano mokytoja nagu meistre dubline po €15 yra tik nesu ju bandzius , o jai perki daugiau tai gaunas ir kaina pigesne tai sakau gal verta pasiimti , gal kas bande sios firmos gelinius lakus? as MOSAIC firmos visus gelius priauginimuj naudoju tai man liux labai, bet va kaip su tais lakais.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 12, 21:44)
Cia kur randasi?

Pati nežinau,reik googlint, kur dailininkų parduotvės yra. Aš tokį teptuką per kursus dovanų gavau, tai kol jis gyvas, neieškau kito. Bet žinau,kad kolegės tokius tik dailės priemonių parduotuvėse ieško
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 09 12, 20:44)
Cia kur randasi?

Kaune ji randasi Rotušės aikštėje prie Medžiotojų užeigos
O jei nori tokio kaip pas mane tai www.sanpro.lt įeini į EMi produkciją ir parsisiunti wink.gif
TEPTUKAI
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 13, 08:52)
Pati nežinau,reik googlint, kur dailininkų parduotvės yra. Aš tokį teptuką per kursus dovanų gavau, tai kol jis gyvas, neieškau kito. Bet žinau,kad kolegės tokius tik dailės priemonių parduotuvėse ieško

aciuks.gif


QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 09 13, 08:59)
Kaune ji randasi Rotušės aikštėje prie Medžiotojų užeigos
O jei nori tokio kaip pas mane tai www.sanpro.lt įeini į EMi produkciją ir parsisiunti wink.gif
TEPTUKAI

aciuks.gif tuos ziurejau,turbut ir imsiu is ten irgeli ir teptuka,tik pasakysi kuris nr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 09 13, 07:52)
Pati nežinau,reik googlint, kur dailininkų parduotvės yra. Aš tokį teptuką per kursus dovanų gavau, tai kol jis gyvas, neieškau kito. Bet žinau,kad kolegės tokius tik dailės priemonių parduotuvėse ieško


Tas Egidijos teptukas tai nemirtingas. Parsisiunciau panasius du tos pacios firmos tik kito nr... sutriuso jis man per savaite.. db tas Egidijos 2 metu senumo vis tiek geriau piesia, nei anas tai naujas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 09 13, 09:59)
O jei nori tokio kaip pas mane tai www.sanpro.lt įeini į EMi produkciją ir parsisiunti wink.gif
TEPTUKAI

Nu su tokiu akriliniais dažais linijų smulkių išraityt man nelabai gaunas, panašių turiu,tai naudoju kai piešiu su geliu.

QUOTE(Sunta @ 2013 09 13, 12:03)
Tas Egidijos teptukas tai nemirtingas.

Tai va myliu jį ir tausoju, taip kad visai nebepiešiu lotuliukas.gif Aš kažkaip geliais pradėjau maliavot, nepamenu kada buvau paėmus dažus blush2.gif
Atsakyti
Tai vat tam EMI geliui as ir noriu biggrin.gif
Atsakyti