Įkraunama...
Įkraunama...

Kai negali daug idėti į vokelį...

g.gif o tai Jūs į vestuves žmones kviečiate ir vestuves organizuojate kokiu tikslu?... tam kad visi kartu su Jumis paminėtų Jūsų šventę ar kad susirinktumėte pinigų gyvenimui?

Šiaip tai, jei kviečiate žmogų į svečius, tai nemanau, kad jam iš karto pranešite, kad "brangusis aš tavęs labai laukiu, bet be degtinės butelio ir ikrų sloikėlio nesirodyk".

Jei jau kviečiate į vestuves, tai pajamų iš svečių skaičiuoti nedėrėtų, neplanuokite, kad jie padengs Jūsų baliaus išplaidas... Vieni įdės į vokelį tiek, kiek galės arba manys, kad Jūs to verti, kiti su kuo nuoširdžiausiais linkėjimais padovanos savo rankų darbo dovanas wink.gif... ir iš vis.. jei mastytumėte apie etiketą, nei pakvietimuose nei žodžiu negalima užsiminti apie pageidaujamas dovanas wink.gif...
Atsakyti
Sea, pakalbėkit su drauge. atvirai. kad šiuo metu sunkoka, jei draugė tikra - supras. nemanau, kad tikrus draugus kviečia tik iš pareigos ir tam, kad jie atpirktų kažkiek vestuves (kas realiai neįmanoma).
manau, kad draugei jūsų dalyvavimas svarbesnis už popierėlį voke. jeigu tikrai ,,dūšioj" negera, teikit simboliškai (jūsų draugystės nuotraukų koliažą), o beteikiant pasakykit, kad bus ir antra dovanbos dalis, tik kiek vėliau. skamba gal absurdiškai, bet ir tai gali būti viena iš išeičių.
Atsakyti
man buvo tokia situacija, kad drauge zadejo neiti pas mane i vestuves, nes dabar jai labai sunki financine situacija , ji vienisa mama, katik issikrausciusi i didmiesti ir t.t. kai ji pasake, kad nedalyvaus, tai buvau soke, iklbinejau ja per atstuma, nes gyvenu ne lt, buvo atsisakiusi dalyvauti, bet kai grizau pries vestuves ir pakalbejau, tai situacija pasikeite....ji sako neturiu pinigu, man geda eiti, o as jai sakau, man ne dovanu tereikia, o artimu zmoniu savo sventeje, tai ji pasiskolino suknele, batelius turejo, drauge ja padaze, sutvarke plaukus ir ji dalyvavo thumbup.gif buvau pasakius , kad i voka nieko nedetu, ateitu iskelta galva ir padovanotu atvirute, sakau jug kiti sveciai nezinos ar viduj 500 ar nieko....tai taip ir sutarem, bet kai pakavau dovanotus vokelius, tai nuo jos buvo 100lt, sako negalejau tusciom ateiti.....jeigu man tokia situacija butu ir tegaleciau skirti 100 lt, tai pirkciau patalyne....zinoma, cia apie labai artimus zmones, kuriems esi reikalingas tu kaip zmogus, bet jei vestuves kokio nors tolimesnio giminaicio, ai tuomet nedalyvauciau is vis.....nes manau , kad nuo poros maziausiai 400 turi buti padovanoti.....cia as asmeniskai apie save, jei gimtadieniui 100-200 dovanojam, tai vestuves yra vestuves......
Atsakyti
QUOTE(Miglionka @ 2013 09 16, 14:46)
"stafkė"??? Kas čia per nesamonė su "stafkių" nurodynėjimais? Niekada saves nestačiau į jokius rėmus ir tikrai nešokčiau pagal kažkieno dudelę, šiuo atveju, "stafkes". Ir ka reiškia gėda būtų įdėti 200lt, nes tiek padovanojus busi ne taip suprasta ir būsi palaikyta ūbagu?  Ūbagai po konteinerius kapstosi ir išmaldos prašo.. O tokie žmonės, kurie vertina kitus pagal padovanota pinigu kieki, patys yra "dvasios ūgabai"... Aš nekalbu apie tikrai turtingus žmones ir kurie įdeda 100lt nuo dviejų žmonių, tokius gal galėtum pavadinti "skrudžais" ir tai, kiekvieno pasirinkimas kiek dėti...


Jūsų matyt kitokia aplinka kurioje gyvenate smile.gif Pagal jūsų teoriją išeitų, kad dauguma mano pažįstamų yra dvasios ūbagai smile.gif) Aš tai tiesiog nesuprantu iš kur tas veržimasis žūtbūtinai dalyvauti baliuje net jei neturi pinigų susimokėti už save? Aš suprantu, jei vestuvės yra sesers, brolio, LABAI artimo giminaičio ar GERIAUSIO draugės/draugo. Tačiau jei tai yra tiesiog geri draugai, ar tikrai yra būtina dalyvauti ir mažai dovanoti? Kaip ten bebūtų juk visi skaičiuoja, į jubiliejų restorane irgi su 50lt turbūt neitumėt? O vestuvės juk ne jubiliejus. Aš pateisinu mažesnę pinigų sumą (ar net jokios dovanos nebuvimą) jei tai yra tikrai labia artimo ryšio žmonės. O jei ne, tada nematau reikalo dalyvauti primygtinai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauren W: 16 rugsėjo 2013 - 18:37
QUOTE(Lauren W @ 2013 09 16, 18:32)
Jūsų matyt kitokia aplinka kurioje gyvenate smile.gif Pagal jūsų teoriją išeitų, kad dauguma mano pažįstamų yra dvasios ūbagai smile.gif) Aš tai tiesiog nesuprantu iš kur tas veržimasis žūtbūtinai dalyvauti baliuje net jei neturi pinigų susimokėti už save? Aš suprantu, jei vestuvės yra sesers, brolio, LABAI artimo giminaičio ar GERIAUSIO draugės/draugo. Tačiau jei tai yra tiesiog geri draugai,

jei tai tiesiog geri draugai, tai zmones ir nesibruka i vestuves, jei neturi pinigu. O kartais ir turedami pinigu nevaziuoja i tiesiog draugu vestuves. bet jei jau zmones sprendzia ar vaziuoti, tai reiskia, kad zmones artimi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 09 16, 20:13)
jei tai tiesiog geri draugai, tai zmones ir nesibruka i vestuves, jei neturi pinigu. O kartais ir turedami pinigu nevaziuoja i tiesiog draugu vestuves. bet jei jau zmones sprendzia ar vaziuoti, tai reiskia, kad zmones artimi.


Nebūtinai artimi smile.gif Gali būti tiesiog nepatogu atsisakyti arba pvz.tie draugai dalyvavo tavo vestuvėse ir jautiesi įsipareigojęs ir t.t. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauren W @ 2013 09 16, 10:09)
Įdėję 200lt būtume švelniai tariant nesuprasti.

tada tai ne draugai, o nesusipratimas. Draugai draugus supranta ir, esant sunkiai materialinei padeciai (tikri draugai apie tai zino, jiems ne paslaptis, kad moteris bedarbe) nesitiki kazkokiu tai "stafkiu". Jie gali dziaugtis vien draugu draugija ir gautu, kad ir atviruku ar 100 ar 200 Lt, o ne "butume svelniai tariant nesuprasti: doh.gif Tokiu zmoniu draugais as tikrai nevadinciau. Pazistami, verslo partneriai, bendradarbiai ar dar kas, bet tik ne draugai. O i tokiu ir vestuves nera didelio reikalo eit.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 09 17, 08:47)
tada tai ne draugai, o nesusipratimas. Draugai draugus supranta ir, esant sunkiai materialinei padeciai (tikri draugai apie tai zino, jiems ne paslaptis, kad moteris bedarbe) nesitiki kazkokiu tai "stafkiu". Jie gali dziaugtis vien draugu draugija ir gautu, kad ir atviruku ar 100 ar 200 Lt, o ne "butume svelniai tariant nesuprasti:  doh.gif Tokiu zmoniu draugais as tikrai nevadinciau. Pazistami, verslo partneriai, bendradarbiai ar dar kas, bet tik ne draugai. O  i tokiu ir vestuves nera didelio reikalo eit.

Visiskai sutinku su jusu pasisakymu drinks_cheers.gif tiesiai i desimtuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 09 17, 07:47)
tada tai ne draugai, o nesusipratimas. Draugai draugus supranta ir, esant sunkiai materialinei padeciai (tikri draugai apie tai zino, jiems ne paslaptis, kad moteris bedarbe) nesitiki kazkokiu tai "stafkiu". Jie gali dziaugtis vien draugu draugija ir gautu, kad ir atviruku ar 100 ar 200 Lt, o ne "butume svelniai tariant nesuprasti:  doh.gif Tokiu zmoniu draugais as tikrai nevadinciau. Pazistami, verslo partneriai, bendradarbiai ar dar kas, bet tik ne draugai. O  i tokiu ir vestuves nera didelio reikalo eit.



O tai pagal jūsų teoriją išeina taip, kad jei jau esi draugas, tai gali eit ir su 50lt? ax.gif o tai ne geriau yra visai neit ir nedaryt niekam jokių problemų? Kuo blogas vien pasveikinimas prie bažnyčios ar cmb? g.gif O tai sakot kad labai svarbus yra dalyvavimas pačiame baliuje, ale svarbi draugija, bet juk realiai per tą balių kiek su jaunaisiais pabendraujama? Jei labai pasiseka tai 10min. Vis tiek niekaip nesuprantu to privalomumo dalyvaut. Turi pinigų - eini, neturi - ateini pasveikint prie bažnyčios. Kur problema?
Atsakyti
Na mes tikslei nežinom kokio artimumo yra draugystė. Jei mano geriausia draugė neturėtų pinigų,tai man būtų vienodai, ar ji su 200lt ar su 10lt ateis!
Atsakyti
Bet kokie vis turtingi aplinkui,skaitau-kraupstu.
Mano aplinkoj gimtadienio "stafkė" jei taip galima pavadinti nuo žmogaus 50lt, vestuvėms 100lt nuo žmogaus.Tiesa,vestuvėse paskutinį kartą buvau 2011, bet paskui su kitais kalbėjau kiek į voką dėjo-visi po 200 nuo poros.O jaunieji aplamai nežiūrėjo kas ten kaip,plėšė voku,pinigus į vieną pusę,atvirutes į kitą...
Ir nesuprantu kad pingai renkami kad tipo atsipirks išlaidos.Pinigai nešami,kad žmogus nusipirktų kokią dovaną sau,o ne kažkas atsipirktų.O šiaip esu buvus gimtadieniuos kur dovaną pirkau-nes tiksliai žinojau ko žmogus nori.Esu buvus ir tokiam gimtadienį kur buvo iš anksto pasakyta,kad moteriškė pasikeitus svoriui norėjo atnaujinti garderobą-nešėm vokuose po 50 ir gėlių.Tas pasakymas kad atsipirkų man kaip įžeidimas skamba.
Siūlau nesukti galvos ir būtinai eiti į šventę,nešti simbolinę dovanėlę o voke tik atviruką.
Atsakyti
QUOTE(Arival @ 2013 09 17, 15:28)
Bet kokie vis turtingi aplinkui,skaitau-kraupstu.
Mano aplinkoj gimtadienio "stafkė" jei taip galima pavadinti nuo žmogaus 50lt, vestuvėms 100lt nuo žmogaus.Tiesa,vestuvėse paskutinį kartą buvau 2011, bet paskui su kitais kalbėjau kiek į voką dėjo-visi po 200 nuo poros.O jaunieji aplamai nežiūrėjo kas ten kaip,plėšė voku,pinigus į vieną pusę,atvirutes į kitą...
Ir nesuprantu kad pingai renkami kad tipo atsipirks išlaidos.Pinigai nešami,kad žmogus nusipirktų kokią dovaną sau,o ne kažkas atsipirktų.O šiaip esu buvus gimtadieniuos kur dovaną pirkau-nes tiksliai žinojau ko žmogus nori.Esu buvus ir tokiam gimtadienį kur buvo iš anksto pasakyta,kad moteriškė pasikeitus svoriui norėjo atnaujinti garderobą-nešėm vokuose po 50 ir gėlių.Tas pasakymas kad atsipirkų man kaip įžeidimas skamba.
Siūlau nesukti galvos ir būtinai eiti į šventę,nešti simbolinę dovanėlę o voke tik atviruką.


Įdomu kaip jūs pati jaustumėtės jei organizuotumėt vestuves, kuriose balius (maistas ir gerimai tik) vienam žmogui kainuoja 250lt, o jus sveikintų su simbolinėm dovanėlėm smile.gif ok, jei kaip ir kalbėjome, tai yra LABAI artimi žmonės, bet jei šiek tiek tolimesni? O jei visi taip sveikina? doh.gif nežinau, kiekvieno reikalas, bet reik pažiūrėt ne vien iš svečio pozicijų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglionka @ 2013 09 17, 15:17)
Na mes tikslei nežinom kokio artimumo yra draugystė. Jei mano geriausia draugė neturėtų pinigų,tai man būtų vienodai, ar ji su 200lt ar su 10lt ateis!


Taip, jei tai kalba apie GERIAUSIĄ draugę, tai ir man nėra skirtumo kiek ji dovanos, gali ir visai nieko nedovanoti, bet juk mes kalbame ne apie geriausią draugę g.gif
Atsakyti