Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

As irgi turejau patirties su luzusiu plastmasiniu kibiru, kai benesant vandeni truko rankena. biggrin.gif Vandens is vieno kibiro buvo tikrai daug , neisivaizdavau, kad jo tiek daug gali buti lotuliukas.gif tikrai nenoreciau pamatyti kaip atrodo 50 ar 100 litru ant grindu ir kaimynam ant galvu g.gif
deivukas, jei neramu, yra gi toks dalykas kaip busto draudimas, o jei del kaimynu remontu baiminates, galima ir civiline atsakomybe apsidrausti, tai nuostolis butu jums tik trukes akva, visa kita draudimo bedos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 24 spalio 2013 - 07:42
aciukas ! Galiu ramiai gyvent,su mintim kad ateiti didinsim vandenyna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 24, 08:32)
o man mergaites kilo zmoniskas klausimas  smile.gif ar nera buve su didelem akvom nelaimingu atsitikimu ? Suprantu kad mano 72 l.labai mazas  blush2.gif .Nejaugi visos akvariumistes gyvena ne butuose ?Kadangi randuosi antrame aukste,baime kaimynam sukelt cunami  biggrin.gif .Draugu truko 120 l.gerai kad pirmas aukstas g.gif



QUOTE(gitulia @ 2013 10 24, 08:41)
As irgi turejau patirties su luzusiu plastmasiniu kibiru, kai benesant vandeni truko rankena.  biggrin.gif  Vandens is vieno kibiro buvo tikrai daug , neisivaizdavau, kad jo tiek daug gali buti  lotuliukas.gif  tikrai nenoreciau pamatyti kaip atrodo 50 ar 100 litru ant grindu ir kaimynam ant galvu  g.gif
deivukas, jei neramu, yra gi toks dalykas kaip busto draudimas, o jei del kaimynu remontu baiminates, galima ir civiline atsakomybe apsidrausti, tai nuostolis butu jums tik trukes akva, visa kita draudimo bedos.  mirksiukas.gif


Va butent. Draustis reikia. Pas mane virs 400l, tai kaimynka apacioj i kiema isplauktu. Geriau pora simtu investuoti ir nesirupinti veliau remonto islaidomis smile.gif
Atsakyti
pas mane 200 litrų, namas nuosavas, bet vistiek apdrausta nuo užliejimo, ramiau miegasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 24, 02:03)
Mielosios, padekit man vargsei neismanelei. Jau keleri metai (na kokie 10)brandinu minti ir vyra kalbinu, kad labai reikia akvariumo su zuviukais. Tai ta proga, kad vaiko gimtadienis arteja, mamyte nusipirks akvariuma  clap.gif  blush2.gif  na, aisku, vaikas irgi nori ax.gif
va
Bet absoliuciai zalio supratimo neturiu koki , kiek ir is kur pirkti (Vilniuje). Noriu didesniu zuvyciu, pradziai dirbtiniu augalu, litrazas gal apie 60 l ar daugiau....
Ir is vis , pasakykit atvirai, ar daug darbo (kiek daznai valyti) prie sito grozio reikia, ar nebus man dar vienas vaikas? Ar reikia kokiu priedu/pagalbininku, kurie palengvina prieziura. Gal kokias zuvytes patarsit? Dabar Kikoje nuolaidos, ar verta ten ziureti?...
Aciu Jums labai, kas man padesit  notworthy.gif


Sakyčiau pirmiausia išsirinkti žuveles kurias norėtumėte auginti, o vėliau pagal jas rinktis ir akvą. Pritariu kad 60L ir didelės žuvytės visiškai nesuderinama, siūlyčiau iškart minimum 150L, aš pradėjau nuo 250L. Kuo didesnis akva tuo mažiau rūpesčių. Pradinė suma bus tikrai nemaža. Vien filtro kaina doh.gif plius akva, jam spintelė, dekoracijos , ir pačios žuvys.... tai pasimastykit smile.gif ar pavyks vyrą ikalbint tongue.gif p.s. žuvytes pirkčiau ne iš Kikos o pagal skelbimukus iš žmonių, didesnis asortimentas ir geresnę konsultaciją suteiks.
Atsakyti
Kai mes dar bute gyvenom, akvariumui nieko nenutiko, bet va naujas gyvatukas vonioj po pusmečio naudojimo prakiuro ir karštu vandenėliu po spaudimu kaimynus praplovė doh.gif , nuo to karto įaugo į kraują: turi butą - turėk draudimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, o aš noriu pasiguosti, kad per anksti apsidžiaugiau, kad turėsim naują didesnį akvariumą (na dar ne tokį kokį norėčiau, bet pagal galimybes), o vyras surado kame šaknys, kodėl bėga vanduo iš akvariumo. Pasirodo kadangi pas mus 30L akvukas su lenkišku dangčiu, tai kondensatas nuo dangčio varva per akvos sienelę ant spintelės doh.gif ar kas nors turi tokią bėdą? kaip su ja kovojat? Dabar kol kas užklijavome tokią juostą ant akvos krašto, bet ji balta ir labai negražiai atrodo unsure.gif dar galvosim ką daryti... bet su ta mintim, kad radom bėdą - nebebus naujo akvuko, bent jau iki Kalėdų blink.gif
Tai dabar reikia važiuoti pirkti molio rutuliukų ar kažko į gruntą augaliukams, gal kiek atsigaus. Nes kai paskutinį kartą išroviau visus augalus, persodinau kita tvarka, tai nieko nesimatė akvuke parą laiko doh.gif tai susiurbiau visą molį ir visą kitą ššš iš akvuko dugno, gerai išmaišiau siurbdama visą gruntą tai manau neliko jokių trąšų augaliukams unsure.gif ką jūs patartumėt? ar molio rutuliukus ar kažką kito (pogrunčio jokio nėra, tik pats gruntas)? Tiesa, kas savaitę pilu skystas "Amanijos" trąšas augalams. Taip galvoju, kad galėjo sunykti augaliukai dėl to, kad kurį laiką nepyliau jokių trąšų skystų, bet buvom apdumblėję unsure.gif Gaila ir tų nusibaigusių mano augaliukų, jei visai sunyks bus baisus vaizdas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pinkė*: 24 spalio 2013 - 10:07
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 24, 08:20)
Dabar jau aš nesusilaikiau  biggrin.gif  lotuliukas.gif
Kad įgautumėt žalią supratimą pirmiausia pasiskaitykit pirmame temos puslapyje pateiktą informaciją tongue.gif Tada iškart suprasit, kad 60 l yra labai mažas akvariumas, tinkamas nebent laikyti 1 gaidelį, porą dugninių šamukų ar panašiai, na jei jūs norite didesnių žuvyčių ax.gif Ir šiaip akvariumą dažniausiai laiko dėl grožio, o va koks grožis iš plastikinių augalų panardintų į vandenį, tai nesuprantu g.gif , na bet žinoma skonio reikalas biggrin.gif O priežiūros poreikis priklauso nuo ko norėsit, suraskit internete nuotrauką įrengto akvariumo, kokio tipo jūs norėtumėt, tada galėsime plačiau pakomentuot kiek vargelio su juo bus rolleyes.gif


Kuo toliau i miska , tuo daugiau medziu.... doh.gif Didesnes zuvis, turejau galvoje tokios kaip gaidelis, t.y. ne tos visai mazytes ax.gif
Zinokit sunku pradzioje, kai niekas is aplinkos neturi ir negali patarti... Taip ir nusikalbeti gali, tad prasau nepykit mirksiukas.gif victory.gif
Is pradziu galvojau visai mazyti pabandymui nusipirkti, kad suprasti kas per daiktas tos zuvytes. Bet Kikoje pasiule didesni, nes lengviau priziureti...

Todel prasau patarimo kur keliauti pirkti pirmiausia akvariumo su iranga, po to ir zuvyciu... g.gif Tureciau su viskuo tilpti i 700 lt.
Augalai, zinoma, graziau naturalus, bet bijau, jog nesusitvarkysiu pradzioje.... Bet gal per daug as cia prisiklausiusi pasaku, kad zuvytes auginti tai kazkas is kosmoso... Gal kai myli gyvunelius, tai ir ta prieziura nera jau tokia sudetinga....
Na kaip spirgu, kaip noriu, kad siandien pat nuvaziuoti ir vakare jau tureti.... assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamm: 24 spalio 2013 - 11:08
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 24, 12:03)
Kuo toliau i miska , tuo daugiau medziu....  doh.gif
...
Na kaip spirgu, kaip noriu, kad siandien pat nuvaziuoti ir vakare jau tureti....  assa.gif


Suprantu aš jūsų "spirgejima"
Aš pati akva turiu dar tik mėnuo.
Dėl darbo prie jo - tai su vaikais laukiam kada bus galima keista vandenį ar paserti žuvytes, kol kas jo tikrai nėra daug. Didžiausias darbas buvo viską namo susinešti :-)
Ir aš šiaip tik už tikrus augalus. Kažkaip negazdina jie manęs ir manau, kar zuvytems daug smagiai aplink tikras žoles plaukioti.
Sėkmės 4u.gif

Stiklas 126ltr
Augalus pirkau iš žmonių,
Samata jau siekia 800. Bet čia su viskuo viskuo (ir trasomis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 24 spalio 2013 - 11:24
QUOTE(kubilina @ 2013 10 24, 12:18)
Suprantu aš jūsų "spirgejima"
Aš pati akva turiu dar tik mėnuo.
Dėl darbo prie jo - tai su vaikais laukiam kada bus galima keista vandenį ar paserti žuvytes, kol kas jo tikrai nėra daug. Didžiausias darbas buvo viską namo susinešti :-) 
Ir aš šiaip tik už tikrus augalus. Kažkaip negazdina jie manęs ir manau, kar zuvytems daug smagiai aplink tikras žoles plaukioti.
Sėkmės  4u.gif

Stiklas 126ltr
Augalus pirkau iš žmonių,
Samata jau siekia 800. Bet čia su viskuo viskuo (ir trasomis).


Na kaip smagu, kad kazkas mane supranta aciuks.gif Is kur pirkote akvariuma ir zuvytes? Ar pirkti jau su visa iranga, ar geriau atskirai susirinkti?
Atsakyti
Dreamm ir as spirgu.turiu savo naujaji gal menesi,bet tik keliu dienu begi startuos ax.gif .uztruko nelemtos komodos gamyba verysad.gif ,bet siandien baldas jau pasieks namus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Raitosiuosi rankoves
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 24, 12:37)
Na kaip smagu, kad kazkas mane supranta  aciuks.gif Is kur pirkote akvariuma ir zuvytes? Ar pirkti jau su visa iranga, ar geriau atskirai susirinkti?

Akva su visą įrangą pirkau iš vieno Kauno verslininko :-)
Jis man viską padėjo sukomplektuoti, patarė. Esu jam dėkinga.

Kikoje nesu net buvusi.
Atsakyti