Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.IV tema

Chm....nezinau ar taip tave supratau blush2.gif , bet apie plonejima prie uzsegimu stai ka parasysiu...kai pradedu nerti zgutus ( turiu omenyje tik storulius) as pradedu nerti vaseliu nr. 6 ir tik su siulu , be karoliuku ir taip neriu kokias 4- 5 eilutes. Nes man taip patogiau uzdeti kepurele, nes turiu tokiu , kurias dedu kaip tik ant tu 4-5 eiluciu, o jei dedu didesne kepurele, man lengviau apsigaubia pats zgutas ir dar azurine kepurele galiu lenvai papildomai pritvirtinti valu. pati zguta neriu 7 dydzio vaseliu, kartais 8....nuo zguto storio priklauso.....parasiau daug , bet ar bus naudos, gal nesupratau, ko klausei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmute35 @ 2013 10 07, 18:40)
Chm....nezinau ar taip tave supratau blush2.gif , bet apie plonejima prie uzsegimu stai ka parasysiu...kai pradedu nerti zgutus ( turiu omenyje tik storulius) as pradedu nerti  vaseliu nr. 6 ir tik su siulu , be karoliuku ir taip neriu kokias 4- 5 eilutes. Nes man taip patogiau uzdeti kepurele, nes turiu tokiu , kurias dedu kaip tik ant tu 4-5 eiluciu, o jei dedu didesne kepurele, man lengviau apsigaubia pats zgutas ir dar azurine kepurele galiu lenvai papildomai pritvirtinti valu. pati zguta neriu 7 dydzio vaseliu, kartais 8....nuo zguto storio priklauso.....parasiau daug , bet ar bus naudos, gal nesupratau, ko klausei smile.gif

cia geri patarimai, bet turejau galvoje (o gal taip tik foto pasirode), kad toks jausmas, kad is pradziu nerta pvz 5 karoliukai, veliua kokia 7, o ties storiausia vieta dar daugiau, poto proporcingai ploneja, t.y vel link galo mazeja karoliuku skaicius. cia kalbu apie storaji zguta.
tiesa, dar klausimas, kolkas as tik vert bandziau, su nerimu nelabai gavosi, bet ir siulai netinkami buvo. pasiskambinau i siulu parduotuve paklaust ar turi nr50 siulu, sako tokios numeracijos dabar nera, dabar ploniausi 20, storesni 15, 10 nr kaip irisas ir t.t. tai koks atitikmuo tas nr 50? turbut 20 arba 15?
Atsakyti
O tie storieji žgutai nesiveria, tik neriasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 10 09, 20:56)
O tie storieji žgutai nesiveria, tik neriasi? g.gif

manau veriasi, koks skirtumas, nors tiesa pasakius nebandziau dar. Ar is 6 verti ar is 16, nematau skirtumo, o vat kas neria, sako skirtumas yra tarp plonojo ir storojo zguto. Siulu nusipirkau, bandysiu ir nerimo technika pasisavint, bet sako sunku... jei kantrybes uzteks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva0004: 10 spalio 2013 - 10:57
Sveikos, seniai rodžiausi blush2.gif

Kažkokios foto didelės g.gif Lyg su radikal kėliau g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

pataisiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 10 spalio 2013 - 14:07
QUOTE(meskutejolanta @ 2013 09 25, 10:49)
Atidarau nauja žgutu tema savo nauju darbu,
"Šokoladiniai purslai"


Grandiozinis darbas thumbup.gif

QUOTE(Vilmute35 @ 2013 10 06, 11:57)
Sveikos , merginos smile.gif ....pasidziaugsiu ir as savo keliais naujais darbeliais:


thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Akva0004 @ 2013 10 07, 13:25)
noriu paklausti, perskaiciau bilekiek puslapiu ir tema jau kelinta, bet arba praleidau, arba neuzsifiksavo, kaip jus platinat zguta? ar tik foto taip atrodo, ar ties uzsegimu, pas kai kurias, plonesnis zgutas toliau storeja, ir vel suploneja gale? kaip pridet tu karoliuku?
Papildyta:
tuo paciu pasirodau pirma savo darbeli verta su valu, nera labai lygus vietomis, bet... esu patenkinta



Nieko aš nei siaurinu, nei platinu, visas vienodo pločio yra.

Kaip pirmas darbelis, visai šaunus. Tik ko gero į mazgą prastai rišasi g.gif Apskritai aš vertų ne megėja, kaip ir turkiškų. Vistik pats grožis jų nertų yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 10 10, 14:29)
Sveikos, seniai rodžiausi blush2.gif


Pasakiško grožio darbai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2013 10 10, 16:37)
Pasakiško grožio darbai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 10 10, 14:50)
Kaip pirmas darbelis, visai šaunus. Tik ko gero į mazgą prastai rišasi g.gif Apskritai aš vertų ne megėja, kaip ir turkiškų. Vistik pats grožis jų nertų yra wub.gif


risasi, ikirtau technika, bet nerti, tiesa, visai kitokie. bet kartais visgi ir versiu.
Vakar bandziau nerti, siandien jei turesiu laiko, susiimsiu jau rimtai. Bet man atroodo arba per laisvai neriu, arba greiciausiai per storas visgi siulas (pirkau Casa Lanoj, plonesnio jie jau neturi ir numeracija kita... nr 20 ploniausias), ar vaselis, buvau isitikinusi, kad plonesnis, ziuriu 0.8 ir biseri pradziai didesni emiau, preciosa nr9, kad sugrabaliociau, nes oj kaip ten pradzia sunkiai, veliau jau lengviau. bandziau dviem budais nert, tai vienas nlb kaip gaunasi, baisiai jau nelygiai ir isvis kazkaip ... nesigauna galima sakyt.
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2013 10 11, 08:35)
risasi, ikirtau technika, bet nerti, tiesa, visai kitokie. bet kartais visgi ir versiu.
Vakar bandziau nerti, siandien jei turesiu laiko, susiimsiu jau rimtai. Bet man atroodo arba per laisvai neriu, arba greiciausiai per storas visgi siulas (pirkau Casa Lanoj, plonesnio jie jau neturi ir numeracija kita... nr 20 ploniausias), ar vaselis, buvau isitikinusi, kad plonesnis, ziuriu 0.8 ir biseri pradziai didesni emiau, preciosa nr9, kad sugrabaliociau, nes oj kaip ten pradzia sunkiai, veliau jau lengviau. bandziau dviem budais nert, tai vienas nlb kaip gaunasi, baisiai jau nelygiai ir isvis kazkaip ... nesigauna galima sakyt.

Kai aš tik pradėjau nert žgutus, kad pradžia būtų lengvesnė, darydavau taip: jei nerdavau iš šešių karoliukų žgutą (tarkim baltą), tai pirmus šešis karoliukus verdavau pvz. geltonus, kitus šešis žalius, dar kitus raudonus ir tik paskui baltus. Nes pradžioj labai sunku atskirti, kurie karoliukai pirmos eilės, kurie antros. Viskas pinasi ir gaunasi nesąmonė. O šitaip juos lengva atskirti. Žgutą nunėrus tą galą galima paprasčiausiai nukirpti nail.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 10 11, 08:06)
Kai aš tik pradėjau nert žgutus, kad pradžia būtų lengvesnė, darydavau taip: jei nerdavau iš šešių karoliukų žgutą (tarkim baltą), tai pirmus šešis karoliukus verdavau pvz. geltonus, kitus šešis žalius, dar kitus raudonus ir tik paskui baltus. Nes pradžioj labai sunku atskirti, kurie karoliukai pirmos eilės, kurie antros. Viskas pinasi ir gaunasi nesąmonė. O šitaip juos lengva atskirti. Žgutą nunėrus tą galą galima paprasčiausiai nukirpti nail.gif  nail.gif

aciu uz patarimus, tokia mintis buvo atejusi 4u.gif
Atsakyti
Žvaigždėta* kaip visada - nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti