Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas.

QUOTE(Alincia @ 2013 09 29, 10:05)
O, as jau 3 indeli gaunu, uzklijuota plevele ir tikrai ne pilna ir merginos ta pati rase, nupirkusios Nagavitoje  g.gif
Perku ebay...

O aš nagavitoj pirkaus, ir viskas buvo okey ax.gif Mažu pasitaikė gera bonka lotuliukas.gif
Atsakyti
IBD Just Gel Polish All That Glitters merginos kaip si spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 29, 16:44)
IBD Just Gel Polish All That Glitters merginos kaip si spalva  g.gif

Man tai čia net ne spalva, o blizgučiai skaidriame lake: stambūs ir jų palyginus nedaug.. Gavau vietoj kitos spalvos aš juos, nieko gero.. Kai nusistovėjo, nupyliau dalį skaidraus lako, tepu aš juos storai, tada gaunasi kaip birūs. Nes tokio dydžio pavieniai man visai negražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 09 29, 20:42)
Man tai čia net ne spalva, o blizgučiai skaidriame lake: stambūs ir jų palyginus nedaug.. Gavau vietoj kitos spalvos aš juos, nieko gero.. Kai nusistovėjo, nupyliau dalį skaidraus lako, tepu aš juos storai, tada gaunasi kaip birūs. Nes tokio dydžio pavieniai man visai negražu ax.gif

Aciu,gerai kad ir neemiau kazkodel taip ir pamaniau kad tokie bus.
Atsakyti
Sveikos merginos,ar gera si firma?geri lakai? 'PERFECT NAILS"?GAL KURI BANDET?
Atsakyti
QUOTE(ema77 @ 2013 09 29, 21:43)
Sveikos merginos,ar gera si firma?geri lakai? 'PERFECT NAILS"?GAL KURI BANDET?

gera smile.gif
Atsakyti
gAL KURI GALIT PARASYT EIGA VISA SIOS FIRMOS,KA KAIP NAUDOT?
Atsakyti
Klausiu del strukturinio ir jo dildinimo, kiek jus ji laikot UV lempok, kad paskuj galima butu be problemu dildinti? g.gif man kaip net nusiriebalina tai jo atrodo daug nusiima, o jai pradedu dildint tai toks kaip velimasis be dulkiu gaunasi beveik, itariu per mazai, bet kad 2 min UV lempoj laikau g.gif gal ilgiau reiketu palaikyt? beja su kiek gridu dilde dildinat jus ji, kad lygus pavirsius butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ema77 @ 2013 09 29, 23:07)
gAL KURI GALIT PARASYT EIGA VISA SIOS FIRMOS,KA KAIP NAUDOT?

Prepas- bondas- base+lempa - spalva+lempa - spalva+lempa - top+lempa - lipnumo valiklis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ema77 @ 2013 09 29, 22:43)
Sveikos merginos,ar gera si firma?geri lakai? 'PERFECT NAILS"?GAL KURI BANDET?

Man asmeniskai PN pagrindai blogai laikesi. bet manau cia mano nagu problema buvo... kai pradejau naudoti strukturini HG, tai jauciu bet kuri spalva gerai laikytusi biggrin.gif
Atsakyti
Mano antras ilgalaikis blynas lotuliukas.gif
user posted image

Mergina megstanti marguma ir ryskuma, nesigincijau. Jai dar ne ruduo biggrin.gif
O visas bordo spalvas, bobiskom isvadino biggrin.gif

Spalvos: Shellac Azure WIsh ir HG Orange cream dream
3 sluoksniiai abieju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunta: 30 rugsėjo 2013 - 00:11
QUOTE(Sunta @ 2013 09 30, 00:10)
Mano antras ilgalaikis blynas  lotuliukas.gif

Mergina megstanti marguma ir ryskuma, nesigincijau. Jai dar ne ruduo biggrin.gif
O visas bordo spalvas, bobiskom isvadino biggrin.gif

Spalvos: Shellac Azure WIsh ir HG Orange cream dream
3 sluoksniiai abieju

nagi idomiai antras blynas, panasu, kad gausime is taves neblogu vaizdeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 09 30, 00:18)
Klausiu del strukturinio ir jo dildinimo, kiek jus ji laikot UV lempok, kad paskuj galima butu be problemu dildinti?  g.gif man kaip net nusiriebalina tai jo atrodo daug nusiima, o jai pradedu dildint tai toks kaip velimasis be dulkiu gaunasi beveik, itariu per mazai, bet kad 2 min UV lempoj laikau  g.gif gal ilgiau reiketu palaikyt? beja su kiek gridu dilde dildinat jus ji, kad lygus pavirsius butu?  g.gif

Man dabar klausimas,kam tu ji dildini? jei tik del lygumo,tai man per akis grubesnio bafo uztenka,ar tu ji ten duobem ispili?tai imi kokia 150 ir pazulini,o velimasis ir bus,nes cia minkstasis gelis,ji dildint reik atsargiai,nes pvz jei su 100 dilde pabandysi,jis tau pesytis prades o ne dildinsis.Jei planuoji koki nelyguma uzdengti,tada 3 sluoksniukus dek ant nagu riebesnius,jei del pastiprinimo tai 2 plonus,ir kuo lygiau,kad nereiktu va jokiu dildziu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunta @ 2013 09 30, 01:10)
Mano antras ilgalaikis blynas  lotuliukas.gif

Mergina megstanti marguma ir ryskuma, nesigincijau. Jai dar ne ruduo biggrin.gif
O visas bordo spalvas, bobiskom isvadino biggrin.gif

Spalvos: Shellac Azure WIsh ir HG Orange cream dream
3 sluoksniiai abieju

grazus margumynas,linksmas,margas. thumbup.gif As va ir masciau,ka man ruduo,o blyn vakar kazko visai nerudenishkas spalvas pasemiau biggrin.gif
Atsakyti