Įkraunama...
Įkraunama...

Kijevo kotletai

QUOTE (Lila @ 2004 08 11, 11:39)
O as darau kitaip: vistiena sumalu su blenderiu, gaunasi labai svelnus, purus farsas, ipilu grietineles, druskytes. Po to lipdau kotletukus, i vidu dedu sviesto ir surio pritarkuoto, galima krapu. Gale apvolioju kiausinyje ir dziuveseliuose keleta kartu. Kepu fritiurineje. Labai skanu, thumbup.gif tik ilgokai paruosimas tongue.gif

O ta sviesta, suri ir krapus maisyti i farsa ar deti i kotletuko vidu?
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 08 11, 12:43)
Bet tai ne "Kijevo kotletai". " Kijevo k." yra ruoshiami ne ish farsho, o ish vishtienos (tinka ir kalakutiena) krutineles file.

Zinau, as pasiuliau tik man skanesni varianta wink.gif
Atsakyti
Sviesto gabaliuka sumaisyti su biskiuku surio ir susmulkintais krapais ir deti i vidu kotleto wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lila: 11 rugpjūčio 2004 - 12:03
Aciu clap.gif Kazi o paprastoje keptuveje galima kepti?
Atsakyti
paprastoj keptuvej nebandziau, bet puode jeigu daug aliejaus ipilti tai gerai gaunas. tik aliejaus reikia tiek, kad mazdaug apsemtu visa kotleta, geriau nedideli puoda, bet gilesni thumbup.gif
ir dar, reikia labai gerai ikaitinti alieju, nes kitaip kotletai permirks ir bus neskanus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lila: 11 rugpjūčio 2004 - 12:42
Man tai labai patinka kijevo kotletai, bet man kazkodel isbega sviestas nors ir kelis katrus apvolioju. Jau ne viena kart isbego ir praeina upas daryt vel nes bijau kad neisbegtu. Gal galit patarti ka jus darot kad neisbektu sviestas.
Atsakyti
Ash , priesh darant tuos suktinukus, ish anksto ishtraukiu ish shaldytuvo sviesta( kad truputi sushiltu ir taptu minkshtas). Tada su arb. shaukshteliu "pakabinu" rolleyes.gif smile.gif sviesto ir peiliu jii uzhtepu ant kiekvieno gabalelio ir suvynioju. Tada jis man niekur neishbega... smile.gif
Atsakyti
Siaip, kad sviestas neisbegtu, ji kelias minutes reikia palaikyti saldiklyje (ta prasme jau padarytus rutuliukus)
Atsakyti
O sakykit kaip jūs darot tą jų idealią formą g.gif Kiek dariau, bet tokie gražūs lygus "cepelinai" kaip kavinėse neišeina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetik: 25 liepos 2005 - 17:18
Aš Kijevo kotletus darau taip: vištienos file perpjaunu , gaunasi dvi dalys. Ta kiekviena puselė turi dvi dalis - didesnę ir mažesnę. Jas atskiriu vieną nuo kitos, mažesnę plonai plonai išmušu, didesnę įpjaunu beveik iki galo. Tada išskleidžiu ir irgi išmušu plonai. Tada imu sviestą (šaldytą arba nešaldytą, skaniau su žalumynais) ir jį apvynioju iš pradžių mažesniu gabalėliu, o po to didesniu. Aišku išmuštą file pabarstau priekoniais. Tada tą suktinuką apvolioju kiaušinio plakinyje ir džiuvėsėliuose 2 kartus ir dedu į gerai įkaitusį aliejų, kad būtų pilnai apsemti.
Man iš vienos vištienos file gaunasi tik 2 Kijevo kotletai, bet labai dideli. Forma gaunasi irgi normali. O dėl sviesto išbėgimo - tai man atrodo, kad priklauso nuo suvyniojimo, nes man būna, kad iš vieno išbėga, o iš kitų ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet kaip juos suvynioti? Niekada nedariau, nes bijau, jog nesigaus. ax.gif
Aš neįsivaizduoju kaip jį sandariai uždaryti ir padaryti tokį ovalų kotletuką.
Gal yra kokiuose interneto psl. kur nuosekliai parodyta kaip daryti.
arba gal kas gali nufotografuoti ir įdėti bent kelias šio darymo proceso nuotraukas. smile.gif
Atsakyti
Vynioju paprastai, tik stengiuosi, kad ta vieta, kur įdėta sviesto būtų storiau apvyniota. Dėl to ir forma tokia gaunasi. O šiaip tai reikia gerai išmušti file - plonai, bet be skylių mirksiukas.gif
Atsakyti