Įkraunama...
Įkraunama...

Kijevo kotletai

Na reiks bandyti. smile.gif
Atsakyti
Vakar dariau tuos kotletukus, tokie labai jau nemaži jie man gavosi blush2.gif bet labai labai skanu essen.gif ir sviestas neišbėgo smile.gif
Atsakyti
Aha, skanus reikalas thumbup.gif labai mėgstam mes juos smile.gif

O aš sviesto gabaliukus iš vakaro visada susipjaustau ir įdedu į kamerą kad sušaltų - mano bendradarbė sakė, kad taip reikia daryti pagal visą gaminimo technologiją
Atsakyti
Kijevo kotleto negalima kepti nei grilyje nei orkaiteje,nes jie kepami tik ALIEJUJE,bet jis turi buti labai gerai ikaites.
Turiu pastabu del gaminimo...
1.sviestas turi buti sumaisytas su zalumynais ir BUTINAI susaldytas saldytuve.
2. file gabaliukai turi buti pamusti,YPATINGAI krastai...krastai turi buti ploni ploni,kad krastai geriau uzsispaustu ir taip neisbegtu sviestas.
3.svistas voliojamas i mazaja poto i didziaja file.
4. musti mesa reikia su lygiu mustuku,su dantukais NEGALIMA.
5 apvolioti reikia tik su SIJOTAIS dziuveseliais,nes nesijoti greiciau dega:)

vat tikiuosi aiskiai paaiskinau smile.gif

siaip visa technologija ne is pirsto islauziau,o as mokausi kulinarija,taigi galit neabejot ka as cia parasiau.... wink.gif
Atsakyti
Agniuk@s, gal žinai kaip reikia gaminti koteltus"Jurate". Esu pirkusi parduotuvej 'iki", tai labai patiko sūnui. Bandžiau daryti pati, bet neįtikau, tipo ne tokie kaip iš parduotuvės...
Atsakyti
QUOTE(Gilelė @ 2005 11 20, 11:32)
Agniuk@s, gal žinai kaip reikia gaminti koteltus"Jurate". Esu pirkusi parduotuvej 'iki", tai labai patiko sūnui. Bandžiau daryti pati, bet neįtikau, tipo ne tokie kaip iš parduotuvės...


Taip zinau smile.gif

Vistienos krutinele yra kapojama dideliu peiliu arba stambiai malama.Pridedant grietineles,prieskoniu ir druskos (prieskoniai pgl skoni).Grietineles aisku nereiktu padauginti nes poto skysta bus ir neiseis suformuot kepsnio smile.gif
Is mases formuoti apvalius kepsniukus,voliojama kiausinio plakinyje ir voliojama batono siaudeliuose.

Siaudelius daryti taip : jau kietoka (pora dienu senumo batona) supjaustyti plonais siaudeliais (1.5-2cm ilgio) ir apdziovinti,arba truputi pakaitinti orkaiteje,bet nesudeginti aisku smile.gif

Tikiuos supratai...Sekmes
rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Agniuk@s, malogu gauti patarimų iš profesionalų...
Atsakyti
QUOTE(Gilelė @ 2005 11 23, 13:21)
Ačiū Agniuk@s, malogu gauti patarimų iš profesionalų...


Nera uz ka smile.gif beto as tikrai dar ne profesionale...Tik siemet pradejau mokytis:)
Atsakyti
Agniuk@s, o gal žinai kaip daroma "Astra" ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 11 23, 18:05)
Agniuk@s, o gal žinai kaip daroma "Astra" ? 4u.gif


Mase kaip ir virsuje rasyto Jurates kepsnio.
Formuojant kepsni i vidu dedame idara:
*fermentinis suris
*sviestas
*razinos
*virtas kiausinis
Pastaba:nepadauginti idaro nes poto suformuot grazaus kepsnio neiseis.
Astros forma-trikampe
Apvoliojame kaip ir Jurate-kiausinio plakinyje ir batono siaudeliuose,ir kepame smile.gif
Atsakyti
Na man tai cia labai graziai, issamiai ir su nuotraukom aprasyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 24, 17:15)
Na man tai cia labai graziai, issamiai ir su nuotraukom aprasyta ax.gif



Shalimar, šaunuolė 4u.gif Superinis puslapis..ten ne tik Kijevo kotletai yra, rekomenduoju pasižiūrėti visoms thumbup.gif
Atsakyti