Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Žėruti swoon.gif swoon.gif swoon.gif . Reiks ir man šiandien bandyti savo briedį maudyti, tik va bėda medžiagytė nebandyta ir bijau, kad nedažytų (nors pagal idėją siuvinėjimui skirta) g.gif g.gif g.gif
Bet kokių čia grožių pridėta, kol aš po laukus paskui briedį laksčiau, LIUX MERGIKĖS IR VISOMS PO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 01 gruodžio 2013 - 14:56
Sobieska - labai daili smulkmena thumbup.gif

Žėruti - įdomus darbas, puikiai spalvos tinka prie audinio spalvos wub.gif
Atsakyti
mona66,merk i drungna vandeni,tik netrink tarp ranku ir lygink ant storo frotinio ranksluoscio is blogosios puses mirksiukas.gif

Aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pavargau,bet likau patenkinta,o kartu su lomzirgiu,duete,manau puikiai atrodys ant sienu ax.gif
Audinio spalva emiau kokia buvo nurodyta prie schemos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 01 gruodžio 2013 - 15:17
Žėruti, labai dailu wub.gif Tikrai tavo pastangos ir kantrybė veltui nenuėjo thumbup.gif
Atsakyti
Zeruti- būsi dar viena (antra po Sobieskos, ai, trečia po Giedrės) mane nervinanti asmenybė... a baigsit pirmos sugalvot ir net išsiuvinėt tokius gražius darbus... Man beliek tik nusižiūrėjus svajot kada nros rats laiko juos nors dešimtadaliu pakopint...
Čia didžiausios pagyros pasirinktam motyvui, siuvinėjimo greičiui ir kokybei, jei ką mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 12 01, 19:15)
Zeruti- būsi dar viena (antra po Sobieskos, ai, trečia po Giedrės)

lotuliukas.gif atėjau savo spinduliais jus apšviest, ką ten atėjau-atplasnojau kojomis žemės nesiekdama, taip čia "dievinama" esu lotuliukas.gif ...ech,kad šeima mane taip, o dabar bara, bumba, kad daug adatai laiko skiriu... nors čia save galiu pateisint.

Man žiema asociuojasi su Acufactum...va dabar du mažulyčius motyvus per savaitgalį atsiuvinėjau, o ką veikt, kai toks oras...tiesa, buvom MEGOJ torto nachaliavai gavau cool.gif buvo proga išnešt savo dubcę iš namų
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 01, 19:31)
tiesa, buvom MEGOJ torto nachaliavai gavau  cool.gif buvo proga išnešt savo dubcę iš namų

Šeštadienį Megoj tave su šeimyna mačiau ax.gif dabar susipainiojau... tortą dalino šiandien ar vakar g.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 12 01, 19:42)
Šeštadienį Megoj tave su šeimyna mačiau  ax.gif dabar susipainiojau... tortą dalino šiandien ar vakar  g.gif

Oho...nesiskaito taip...aš tai tavęs napažįstu biggrin.gif ...Šeštadienį važiavom iki senukų, o sekmadienį sužinojom, kad duos torto, tai ir sekmadienį davėm mažiui pažadą, kad varysim. Tai, kad ta Mega, pro mano langus kampu matosi, netoli ji, per Neries vingį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 01, 19:48)
Oho...nesiskaito taip...aš tai tavęs napažįstu biggrin.gif

biggrin.gif ir aš apie tai pagalvojau bigsmile.gif tavo mažasis ir V patvirtino, kad neapsipažinau. Būčiau pasisveikinus, bet Jūs labai greiti buvot...tuo metu maniškis kaulino iš senio saldainius...

Pro balkono langą, kampu ir aš Megą matau mirksiukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif buciau zinojus....tortas uzdyka ir dar sobieska priesaki doh.gif siaubas koks pravalas cray.gif nebuciau buvus tokia kukli,nu jau neee....,niekad sau to neatleisciau,isitverciau i padalkas ir tegu tysia per MEGA kol pajus kliuti tarp koju lotuliukas.gif

rasiux- tai,kad ir as nuo ju kopinu,taip,kad manes i trejetuka nepaisyk mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 01 gruodžio 2013 - 19:34
Zeruti- taika biggrin.gif , o tai jau galvojau viena beliksiu kaliaškų į žaliuzes raikyt- tu perbėgi į priešų pusę lotuliukas.gif
Atsakyti
Vienas procesiux dabar, kitam...dienos šviesos pritrūko

user posted image
Atsakyti