Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Tresnia @ 2013 12 02, 11:32)
Jus kiek maciau mergyte ant supyniu su katinu siuvinejat, gal paskuj galesit pasidalint spalvytem kurias naudojote?  ax.gif

as ant 14 aidos siuvinejau saviske kaip kad buvo rinkini ir kita turiu 14 aida balta reiks manau visas ant jos siuvinet kadangi paskuj dydis skirsis  g.gif vis mastau pabandyti ant lino, kuris geresnis dydis "pradedanciajai" ant jo siuvinet?  g.gif


čia yra atrinktos:
http://www.liveinter.../post251895649/
Atsakyti
Va ir antra dalis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 02, 11:44)
Va ir antra dalis

Ar cia tik ne sniegena su ersketroziu uogom ? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2013 12 02, 11:43)

Aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mmm kokie grazus procesai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 02, 14:18)
Ar cia tik ne sniegena su ersketroziu uogom ?  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Nu, kad paukštis tai tikrai biggrin.gif ...čia turbūt sniegenas-mutantas...baisiai pikts kažko paukštuks

RasuteK dėkavoju 4u.gif
Atsakyti
Na ka ir man kaip naujokiai prisistatyt su savo darbeliu reik ax.gif Dar vis procese bet jau i pabaiga, ir tada BS tik liks bigsmile.gif
user posted image
Tiek kad nelyginta nieko nuo lankelio blush2.gif
Atsakyti
Visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz grazius darbelius ir procesus.
Atsakyti
Tresnia, nugis visai dailus prisistatymas 4u.gif lauksiu galutinio varianto bigsmile.gif
Atsakyti
Daili mergikė Tresnia mirksiukas.gif

Aš irgi jau savo desertuką baigiau, tik kiaulystės dėsnis- kokio pusmetrio juodo siūlo pritrūko BS pabaigti doh.gif Dabar laukiu kol papildymas atvyks.
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 12 02, 20:38)
Na ka ir man kaip naujokiai prisistatyt su savo darbeliu reik  ax.gif Dar vis procese bet jau i pabaiga, ir tada BS tik liks  bigsmile.gif

thumbup.gif darbelis,dailu,grazu, uch, kaip man jos patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 03, 17:32)
thumbup.gif darbelis,dailu,grazu,  uch, kaip man jos patinka  4u.gif

aciu 4u.gif man taip pat labai labai, yra puslapis rusu kur jos visos sukeltos, tik aisku spalvytes atsirinkinet teks, bet manau dar keleta tikrai siuvinesiu wub.gif

Aciu visoms uz pagyras 4u.gif
Atsakyti